Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://marki.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-malachowskiego.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i43772.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://marki.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-malachowskiego.html
https://marki.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-malachowskiego.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i43772.html

Termin realizacji
IV kwartał 2027
Ceny
od 9 500 zł/m²
Metraże
od 29,65 do 120,54 m²
Liczba pokoi
od 1 do 4
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

IV kwartał 2027

Ceny

od 9 500 zł/m²

Metraże

od 29,65 do 120,54 m²

Liczba pokoi

od 1 do 4

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

od 355 600 zł

2 pokoje

od 414 510 zł

3 pokoje

od 581 046 zł

4 pokoje

od 819 110 zł

Inwestycja realizowana przez:

Mazovia Development

Biuro Sprzedaży

Promienne 33B lokal 2

Marki 05-270

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Mieszkanie253 51,26 m² 11 300 zł/m² 2/4 2 579 238 zł
Mieszkanie
579 238 zł 51,26 m²
11 300 zł/m² 2 pok.
253

Mieszkanie232 52,90 m² 11 300 zł/m² parter/4 3 597 770 zł
Mieszkanie
597 770 zł 52,90 m²
11 300 zł/m² 3 pok.
232

Mieszkanie191 74,42 m² 10 400 zł/m² 3/4 3 773 968 zł
Mieszkanie
773 968 zł 74,42 m²
10 400 zł/m² 3 pok.
191

Mieszkanie185 29,77 m² 12 700 zł/m² 2/4 1 378 079 zł
Mieszkanie
378 079 zł 29,77 m²
12 700 zł/m² 1 pok.
185

Mieszkanie143 58,20 m² 11 000 zł/m² 3/4 2 640 200 zł
Mieszkanie
640 200 zł 58,20 m²
11 000 zł/m² 2 pok.
143

Mieszkanie38 34,95 m² 12 300 zł/m² 3/4 2 429 885 zł
Mieszkanie
429 885 zł 34,95 m²
12 300 zł/m² 2 pok.
38

Mieszkanie37 53,80 m² 11 300 zł/m² 2/4 3 607 940 zł
Mieszkanie
607 940 zł 53,80 m²
11 300 zł/m² 3 pok.
37

Mieszkanie33 49,45 m² 11 500 zł/m² 2/4 2 568 675 zł
Mieszkanie
568 675 zł 49,45 m²
11 500 zł/m² 2 pok.
33

Mieszkanie17 52,76 m² 11 300 zł/m² 1/4 3 596 188 zł
Mieszkanie
596 188 zł 52,76 m²
11 300 zł/m² 3 pok.
17

Mieszkanie8 52,91 m² 11 300 zł/m² parter/4 3 597 883 zł
Mieszkanie
597 883 zł 52,91 m²
11 300 zł/m² 3 pok.
8

Inwestycja realizowana przez:

Mazovia Development

Biuro Sprzedaży

Promienne 33B lokal 2

Marki 05-270

532 851...

532 851 110

512 107 399

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij