Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://marki.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-malachowskiego.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i43772.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://marki.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-malachowskiego.html
https://marki.nieruchomosci-online.pl/apartamenty-malachowskiego.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i43772.html

Termin realizacji
IV kwartał 2027
Ceny
od 9 500 zł/m²
Metraże
od 29,65 do 120,54 m²
Liczba pokoi
od 1 do 4
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

IV kwartał 2027

Ceny

od 9 500 zł/m²

Metraże

od 29,65 do 120,54 m²

Liczba pokoi

od 1 do 4

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

od 355 600 zł

2 pokoje

od 414 510 zł

3 pokoje

od 581 046 zł

4 pokoje

od 819 110 zł

Inwestycja realizowana przez:

Mazovia Development

Biuro Sprzedaży

Promienne 33B lokal 2

Marki 05-270

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Mieszkanie68 53,83 m² 11 300 zł/m² 4/4 3 608 279 zł
Mieszkanie
608 279 zł 53,83 m²
11 300 zł/m² 3 pok.
68

Mieszkanie61 70,90 m² 10 400 zł/m² 4/4 2 737 360 zł
Mieszkanie
737 360 zł 70,90 m²
10 400 zł/m² 2 pok.
61

Mieszkanie189 45,08 m² 11 500 zł/m² 3/4 2 518 420 zł
Mieszkanie
518 420 zł 45,08 m²
11 500 zł/m² 2 pok.
189

Mieszkanie52 53,77 m² 11 300 zł/m² 3/4 3 607 601 zł
Mieszkanie
607 601 zł 53,77 m²
11 300 zł/m² 3 pok.
52

Mieszkanie245 52,93 m² 11 300 zł/m² 1/4 3 598 109 zł
Mieszkanie
598 109 zł 52,93 m²
11 300 zł/m² 3 pok.
245

Mieszkanie229 53,38 m² 11 300 zł/m² parter/4 3 603 194 zł
Mieszkanie
603 194 zł 53,38 m²
11 300 zł/m² 3 pok.
229

Mieszkanie23 53,11 m² 11 300 zł/m² 1/4 3 600 143 zł
Mieszkanie
600 143 zł 53,11 m²
11 300 zł/m² 3 pok.
23

Mieszkanie9 51,42 m² 11 300 zł/m² parter/4 3 581 046 zł
Mieszkanie
581 046 zł 51,42 m²
11 300 zł/m² 3 pok.
9

Mieszkanie253 51,26 m² 11 300 zł/m² 2/4 2 579 238 zł
Mieszkanie
579 238 zł 51,26 m²
11 300 zł/m² 2 pok.
253

Mieszkanie232 52,90 m² 11 300 zł/m² parter/4 3 597 770 zł
Mieszkanie
597 770 zł 52,90 m²
11 300 zł/m² 3 pok.
232

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

Mazovia Development

Biuro Sprzedaży

Promienne 33B lokal 2

Marki 05-270

532 851...

532 851 110

512 107 399

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij