Dom

Jastrzębia, Marki, mazowieckie

  • 1 315 000 zł
  • 111,67 m²
  • 11 775,77 zł/m²

Zdjęcie

Klaudia Wierzbic...

Skontaktuj się

Dom

Jastrzębia, Marki, mazowieckie

zaktualizowane:
5 maja 2026

1 315 000 zł

111,67 m²

11 775,77 zł/m²

Dom

Zaktualizowane: 5 maja 2026

1 315 000 zł 111,67 m² 11 775,77 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
100 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2021

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

100 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2021

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 315 000 zł (11 775,77 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 111,67 m² (131,67 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: bardzo dobry (dom pod klucz)
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2021
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 100 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: piec
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: WAWA-ESTATE, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: WST-DS-6893

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Bezczynszowy, gotowy do zamieszkania, przestronny segment skrajny, wybudowany w 2021 roku, o powierzchni 131,67 m² po podłodze (z czego 111,67m² to powierzchnia użytkowa), w bardzo dobrej lokalizacji (tuż obok węzeł komunikacyjny trasy S8), w cichej i spokojnej okolicy bliskich Marek (tuż przy granicy z Zielonką). (...)

Agent

Klaudia Wierzbicka