Ogłoszenie archiwalne

Domek letniskowy Marki

Marki, mazowieckie

  • 200 000 zł
  • 80 m²
  • 2 500 zł/m²

Domek letniskowy Marki

Marki, mazowieckie

zaktualizowane:
17 lipca 2014

200 000 zł

80 m²

2 500 zł/m²

Domek letniskowy Marki

Zaktualizowane: 17 lipca 2014

200 000 zł 80 m² 2 500 zł/m²

Rodzaj domu:
dom letniskowy
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
600 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom letniskowy

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

600 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 200 000 zł (2 500 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 80 m², 5 pokoi (2 sypialnie), 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom letniskowy
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak
  • Działka: 600 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, strych
  • Media: prąd, studnia, siła, szambo; ogrzewanie: piec
  • Bezpieczeństwo: ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 17.07.2014

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Witam ,
Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka z domem w miejscowości Marki k/ W-wa .
Działka o statusie rekreacyjnej 600 m2 zagospodarowana.
Altanka z markizą, grilo/wędzarnia , basen, garaż , oczko wodne, wokoło posadzone tuje ( szmaragd ) borówki amerykańskie , mnóstwo kwiatów , drzewka owocowe .
Położona kostka w 2013 r Wszystko perfekcyjne utrzymane.Działka sucha, ogrodzona!.

Dom :
piętrowy z użytkowym poddaszem . (...)

Kontakt

Agent

Karolina Balczyńska

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości