dowolna

Domy z poddaszem Marki - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom

Marki,mazowieckie

779 000 zł162 m² 4 802,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Expander oferuje bez prowizji i bez pcc. Oferujemy do sprzedania segment 4 pokojowy zlokalizowany w Markach w stanie deweloperskim w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Marysieńki

Marki,mazowieckie

770 000 zł146 m² 5 273,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przestronne segmenty*marki*bez pcc* Zapraszam do zakupu przestronnego segmentu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego w podwarszawskich Markach. Zakup bez podatku pcc 2% oraz bez prowizji! Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bociania

Marki,mazowieckie

595 000 zł148 m² 4 023,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

"segmenty bociania" inwestycja: marki ul. Bociana 11 segmenty bociania to zespół czterech budynków jednorodzinnych w formie zabudowy segmentowej. Usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Księżycowa

Marki,mazowieckie

879 000 zł115 m² 7 643,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż skrajny segment w Markach 115m2 z ogródkiem 79m2 Lokalizacja Prezentowana nieruchomość znajduje się w Markach, przy ul. Księżycowej, na świeżo oddanym do użytku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

739 000 zł114 m² 6 482,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:164 m²

Dom w zabudowie szeregowej przy ulicy Legionowej, w kameralnej zabudowie - tylko 8 segmentów a wokoło zabudowa jednorodzinna Widok przez okno na piękne drzewa Powierzchnia : 114.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Częstochowska

Marki,mazowieckie

699 000 zł118 m² 5 929,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Segment narożny Na sprzedaż bardzo funkcjonalny i jasny dom, składający się z trzech kondygnacji, o łącznej powierzchni całkowitej 117,89 m 2. W cenie ogródek. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Częstochowska

Marki,mazowieckie

799 000 zł118 m² 6 777,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Marki

Marki,mazowieckie

799 000 zł142 m² 5 608,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segment środkowy Z dużym ogródkiem Na sprzedaż bardzo funkcjonalny i jasny segment, składający się z trzech kondygnacji, o łącznej powierzchni całkowitej 142,45 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Częstochowska

Marki,mazowieckie

769 000 zł125 m² 6 131,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment środkowy Na sprzedaż bardzo funkcjonalny i jasny dom, składający się z trzech kondygnacji, o łącznej powierzchni całkowitej 125,41 m 2. W cenie ogródek i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Żwirowa

Marki,mazowieckie

5 800 zł190 m² 30,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:134 m²

Do wynajęcia piękny dom w Markach, segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 190 m2 na działce 134 m2 z trzema miejscami parkingowymi i ogrodem. Na parterze garaż na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marki,mazowieckie

820 000 zł195 m² 4 205,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Segment środkowy W zabudowie szeregowej Z garażem Na sprzedaż funkcjonalny i wygodny segment, składający się z trzech kondygnacji, o powierzchni użytkowej 140,47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marki,mazowieckie

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

150m2 3 sypialnie Klimatyzacja 2 Łazienki Kominek Ogród Dom wybudowany z wysokiej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania w 2022 roku nieruchomość przeszła generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Marki,mazowieckie

680 000 zł111 m² 6 126,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

oraz podatku pcc! Na sprzedaż nowy dom wolnostojący położony w cichej i spokojnej lokalizacji, wśród terenów zielonych, a jednocześnie blisko głównych tras komunikacyjnych: wjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

720 000 zł146 m² 4 931,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Segment środkowy Proponujemy Państwu zakup funkcjonalnego segmentu. Dom składa się z trzech kondygnacji (poddasze do własnej aranżacji), o powierzchni użytkowej 118,64. Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Marki,mazowieckie

599 000 zł118 m² 5 076,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

oraz podatku pcc! Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w cichej i spokojnej lokalizacji, wśród terenów zielonych, a jednocześnie blisko głównych tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Marki

Marki,mazowieckie

649 000 zł134 m² 4 851,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segment skrajny Z ogródkiem Proponujemy Państwu zakup segmentu środkowego w cichej i zielonej części podwarszawskich Marek. Powierzchnia całkowita segmentu to 133,78 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

649 000 zł95 m² 6 832 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż Segment o pow. 94,78m znajdujący się w Markach w pobliżu ul. Wesołej. Lokal mieszkalny znajduje się w segmencie środkowym, a jego rozkład wygląda następująco: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wesoła

Marki,mazowieckie

649 000 zł145 m² 4 475,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nowoczesne osiedle. Cicha okolica, otoczona lasem. Bezpośrednio biuro sprzedaży dewelopera. Zwolnienie z podarku ppc 2% Inwestycja zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy Marek. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Radna

Marki,mazowieckie

2 200 000 zł359 m² 6 128,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 439 m²

Działka o pow. 2439 m2 (ok.60x40 m). Bardzo cicha okolica, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Działka ok. 300 m od głównej ulicy Marek z dojazdem drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

1 269 000 zł138 m² 9 215,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:287 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 137,7 m2, na działce o powierzchni 287 m2, zlokalizowany w Markach. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Amarantowa

Marki,mazowieckie

780 000 zł108 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:147 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy usytuowany w Markach, dzielnica Struga przy ul. Amarantowej. Budynek został wybudowany w 2019r w technologii tradycyjnej i składa się z: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

987 600 zł120 m² 8 230 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:90 m²

Nieruchomość w idealnym stanie technicznym, pedantycznie wykończona i wyposażona, gotowa do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów Lokal dwupoziomowy położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

798 000 zł103 m² 7 743,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży 4-pokojowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 103,05 m2, zlokalizowany na działce o pow. ok. 200 m2, w pobliżu jeziora Kruczek w Markach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marki,mazowieckie

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

150m2 3 sypialnie Klimatyzacja 2 Łazienki Kominek Ogród Zapraszam na prezentacje Dom wybudowany z wysokiej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania w 2022 roku nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wenecka

Marki,mazowieckie

719 900 zł154 m² 4 670,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Zapraszamy na kameralną inwestycję zlokalizowaną jedynie 300 metrów od ul. Piłsudskiego (w Markach) = 4 minuty pieszo do przystanku mzk (m.in. linia 140 do Metra Trocka). Wokół znajdują się domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Marki

Marki,mazowieckie

930 000 zł120 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Na sprzedaż piękny bliźniak w super lokalizacji usytuowany przy spokojnej,cichej ulicy wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia tej nieruchomość wynosi 120 m2 wraz z słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

839 000 zł198 m² 4 237,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oddana już! inwestycja deweloperska w doskonałej lokalizacji Marek Dom o łącznej powierzchni 198 m2 w zabudowie szeregowej z garażem dodatkowym miejscem naziemnym oraz ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Marki

Marki,mazowieckie

550 000 zł134 m² 4 090,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Ostatnie dostępne mieszkanie bezczynszowe na kameralnym Osiedlu Amarantowa w Markach. Bardzo atrakcyjna cena! Piętro + poddasze z oknami do własnej aranżacji razem 134,47m2. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krasińskiego

Marki,mazowieckie

880 000 zł122 m² 7 213,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:155 m²

Place4you ma przyjemność zaprezentować trzykondygnacyjny segment skrajny na sprzedaż przy ul. Krasińskiego w Markach. Jeśli szukasz domu gotowego do wprowadzenia bez ponoszenia większych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Marki,mazowieckie

729 000 zł120 m² 6 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

IP Properties oferuje na sprzedaż skrajny segment z ogródkiem w Markach. Nieruchomość została oddana do użytku w 2015 roku, jest wykończona z materiałów wysokiej klasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

835 000 zł149 m² 5 595,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Marzy Ci się własny dom w bliskiej odległości od centrum miasta? W takim razie inwestycja Segmenty na Zycha jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Marki,mazowieckie

1 050 000 zł190 m² 5 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Zainteresowanych proszę o kontakt w celu umówienia godziny prezentacji Typ zabudowy: pół bliźniaka Rok budowy: 2008 Działka: 272 m2 Powierzchnia użytkowa domu: 142,51 m2 + poddasze 45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jutrzenki

Marki,mazowieckie

1 050 000 zł234 m² 4 487,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:822 m²

Biuro sprzedaży nieruchomości place4you ma przyjemność zaprezentować działkę z domem i dwoma garażami przy ul. Jutrzenki w Markach. Jeśli szukasz dużego domu z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marki,mazowieckie

1 280 000 zł170 m² 7 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

150 m2 pod klucz 3 sypialnie Klimatyzacja Kominek Ogród Zapraszam na prezentacje Dom wybudowany z wysokiej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania w 2022 roku nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Marki,mazowieckie

990 000 zł190 m² 5 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Bez prowizji Zapraszam na prezentację 990.000 zł, cena regularna 1.050.000 zł Zainteresowanych proszę o kontakt w celu umówienia godziny prezentacji Typ zabudowy: pół bliźniaka Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirowa

Marki,mazowieckie

1 950 000 zł390 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Jeśli szukasz przestronnego domu dla wielopokoleniowej rodziny lub jesteś przedsiębiorcą szukającym biura, chcącym mieszkać blisko swojego miejsca pracy, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! - Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

779 000 zł140 m² 5 564 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Segment w kameralnej inwestycji w Markach -idealny dla rodziny - blisko szkoły z dużym ogródkiem Oferujemy na sprzedaż segment skrajny zlokalizowany w spokojnej części Marek. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łączna

Marki,mazowieckie

1 800 000 zł340 m² 5 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:882 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż nieruchomość, która stanowi działka o powierzchni 882 mkw zabudowana murowanym budynkiem jednorodzinnym, 4-kondygnacyjnym (piwnica, parter, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marki,mazowieckie

929 000 zł120 m² 7 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu całkowicie wykończony i wyposażony w wysokim standardzie segment o powierzchni 120 m2 z dwoma balkonami, położony w Markach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

880 000 zł122 m² 7 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wykończony, przepiękny narożny segment z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi położony w zielonej, zalesionej okolicy. Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi. Bardzo przyjemni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagłoby

Marki,mazowieckie

1 350 000 zł180 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy, wykończony dom. Gotowy do zamieszkania, 180 m kw, marki blisko M1! Jeśli szukasz wspaniałego, cichego i bezpiecznego miejsca do zamieszkania na pograniczu Warszawy, koło miłych.