dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Marki

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 600 zł68 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe, na osiedlu strzeżonym składającym się z 6 bloków, wjazd i wejście na kartę, w bloku jest winda i miejsce parkingowe (płatne dodatkowo). Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnej i funkcjonalnej kawalerki położonej przy ul. Słonecznej 3a w Markach. Mieszkanie znajduje się na 8., ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe

Marki,mazowieckie

610 000 zł56,26 m² 10 842,52 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne 2 pokoje 56 m? z dużym balkonem- marki oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 56,26 m2 , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

989 000 zł94,72 m² 10 441,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Segment Środkowy 2-Poziomoy plus poddasze Nowoczesny segment mieszkalny wybudowany w 2015 r., wyróżniający się brakiem części wspólnych z sąsiadami, oddzielną bramą oraz wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

922 284 zł71,12 m² 12 968 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Marki,mazowieckie

926 926 zł77,84 m² 11 908,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł53,52 m² 11 210,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera Bez Prowizji Mieszkanie bezczynszowe 53,52 m2 z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi ul. Szkolna Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku przy ul. Szkolnej.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł31,08 m² 18 468,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem 32 m - Marki, ul. Kościuszki (na granicy z Warszawą) Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,70 m² 11 908,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu Marki, ul. Duża Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 58,70 m , położone na podwyższonym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Marki,mazowieckie

710 892 zł58 m² 12 179,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Balkon 7,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Marki,mazowieckie

710 892 zł58 m² 12 179,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marki,mazowieckie

540 708 zł45 m² 12 029,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Balkon 9,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Marki,mazowieckie

926 926 zł78 m² 11 908,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

922 284 zł71 m² 12 968 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje - 50 m - Marki Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Małachowskiego w Markach. To doskonała propozycja dla pary, singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

659 000 zł59 m² 11 169,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym budynku w Markach przy ul. Legionowej. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

530 000 zł44 m² 12 183,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m z przestronnym balkonem (9 m ), położone na 8., ostatnim piętrze budynku z windą na osiedlu Małachowskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sowia

Marki,mazowieckie

550 000 zł41 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

922 284 zł71 m² 12 968 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje obejmuje dwa niezależne budynki, w których łącznie znajdują się 82 mieszkania oraz 5 lokali usługowych zlokalizowanych przy głównej ulicy Marek. Kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

536 312 zł45 m² 11 928,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

545 000 zł44 m² 12 528,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marki,mazowieckie

645 000 zł48 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 48 m z balkonem, położone na spokojnym osiedlu w Markach. Doskonała propozycja dla singli, par i małych rodzin ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

435 000 zł25 m² 17 078,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka blisko Warszawy - wykończona pod klucz, gotowa do zamieszkania Marki, ul. Słoneczna 3 Na sprzedaż nowoczesna i przytulna kawalerka o powierzchni 25,47 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

687 960 zł57 m² 12 031,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje obejmuje dwa niezależne budynki, w których łącznie znajdują się 82 mieszkania oraz 5 lokali usługowych zlokalizowanych przy głównej ulicy Marek. Kupujesz bez prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Marki,mazowieckie

600 000 zł63 m² 9 478,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

*bez prowizji *okazja! Wyjątkowe Mieszkanie w Sercu Marek! 4 Pokoje z pięknym widokiem przy Mieszka I *** Marzysz o miejscu, gdzie spokój przedmieścia łączy się z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

739 000 zł48 m² 15 373,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W skrócie: marki, ul. Słoneczna 3c Rok budynku 2020 r. Powierzchnia 50,28 m 2 pokoje z półotwartą kuchnią 3 z 8 pięter Klimatyzacja Balkon (ponad 5 m ) 2 x Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

417 000 zł35 m² 11 813 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Bezpośrednio Bez prowizji Marki ul.Okólna 24 B MIESZKANIE 1 pokojowe 35,30 m2. z balkonem 3,60 m2 Idealne do aranżacji na 2 pokoje Widna kuchnia 10m2 wysoki parter W cenie 417,000 pln Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bandurskiego

Marki,mazowieckie

929 900 zł73 m² 12 769,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny komfort z ogrodem i technologią - idealna przestrzeń do życia Atuty nieruchomości: 72,82 m | 3 pokoje, 2019r. budowy Bezczynszowe | Ogród ~90 m | Taras fibaro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marki,mazowieckie

470 000 zł31 m² 15 122,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dzień otwarty w sobotę 5 lipca w godz 11.00 - 13.00 Z A P R A S Z A M Y do swobodnego obejrzenia mieszkania. Na sprzedaż atrakcyjne, bezczynszowe 2- pokojowe, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

720 000 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w spokojnej, zielonej okolicy na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marmurowa

Marki,mazowieckie

899 000 zł82 m² 11 001 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w Markach | Duże Mieszkanie i Ogródek | Mieszkanie z Ogródkiem | Nowe Mieszkanie | Trzypokojowe Mieszkanie | Sprzedaż Mieszkania Zapraszamy do zakupu nietuzinkowego, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa

Marki,mazowieckie

759 000 zł64 m² 11 826,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort i bliskość natury. Salon: jasny i słoneczny, z dużym oknem, które wychodzi na ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Marki,mazowieckie

4 000 zł68 m² 59,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz świeżo wykończonego mieszkania z ogródkiem w nowym budynku ( czworak) to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferuję do wynajęcia od zaraz nowe nigdy nie używane 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Marki

Marki,mazowieckie

797 180 zł70 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu mieszkania w jednej z naszych polecanych inwestycji, doskonałej lokalizacji na pograniczu Targówka i Marek. Oddanie do użytku już w październiku 2024! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

617 400 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przestronne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w miejscowości Marki w granicy Warszawy. Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

539 976 zł45 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia bezpośrednio od Dewelopera przestronne dwupokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w miejscowości Marki w granicy Warszawy. Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

770 000 zł62 m² 12 520,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% Prowizji , 0% pcc ,. Gotowe do odbioru - Klucze do końca roku! umów się na oglądanie Doskonała lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do miejskich udogodnień, takich jak restauracje, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

649 672 zł48 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% - Prowizji 0% - pcc zakup bezpośrednio od renomowanego dewelopera Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego. Zapraszam do kontaktu w celu umówienia oglądania mieszkania. 2 duże pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

1 114 080 zł101 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na granicy Targówka i Marek. Powierzchnia: 101,28 m Cena: 1114080 zł Piętro: 1 Opis inwestycji: kameralny budynek: kaskadowa bryła z loggiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

746 256 zł67 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena: 746 256 pln Powierzchnia całkowita: 66,63 m Cena za m : 11 200 pln Piętro: 0 Rok budowy: 2024 Liczba pokoi: 3 Liczba sypialni: 2 Markowy Targówek - Nowy etap życia, bliżej niż myślisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

399 000 zł37 m² 10 775 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WE speak ua/ru/en/pl tylko U nas na sprzedaż cesja lokalu mieszkalnego przy ul. Słoneczna 3a w Markach (osiedle Słoneczna - Deweloper Sławbud). Najbardziej pożądany metraż (brak ofert od.