dowolna

Mieszkania w bloku Marki - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

85 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

85 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

466 000 zł35 m² 13 314 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Wysoki standard ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ząbkowska

Marki,mazowieckie

420 000 zł34 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka 34 m2 na parterze z ogródkiem, komórką prawie 9 m2 i zamykanym garażem ok 16 m2 Marki, ul. Ząbkowska | blisko trasy S8 34m2 | 1 pokój | garaż zamykany, indywidualny ok 16 m2 + 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

466 000 zł35 m² 13 314 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża

Marki,mazowieckie

690 000 zł78 m² 8 903,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Marki, osiele Horowa Góra, ul. Duża | autobusy: 800 m od osiedla | osiedle chronione i zamknięte | blok z 2009 roku | 77,5 m2 | 3 pokoje z otwartą kuchnią | gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

466 000 zł35 m² 13 314 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

466 000 zł35 m² 13 314 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

509 000 zł44 m² 11 639,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w Markach, plus miejsce postojowe w garażu poziemnym dodatkowo płatne 40 tys.zł. Duży jasny salon , aneks kuchenny , balkon 12 m2.Na balkonie domek do przechowywania ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pałacowa

Marki,mazowieckie

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Pałacowej w Markach. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym kameralnym budynku. Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

450 000 zł54 m² 8 317,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie z dużym potencjałem, 2 osobne pokoje z dużym aneksem kuchennym - idealne na bezpieczny kredyt 2% Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Kosynierów 10 w Markach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bandurskiego

Marki,mazowieckie

649 000 zł59 m² 10 957,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Witam! Pragnę zaprezentować mieszkanie w podwarszawskich Markach o powierzchni użytkowej 59,23 m2 z przypisanym miejscem postojowym w podziemnej hali garażowej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

466 000 zł35 m² 13 314 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

466 000 zł35 m² 13 314 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

550 000 zł45 m² 12 235,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 44,95 m znajdujące się na ogrodzonym Kwitnącym Osiedlu w Markach pod Warszawą. Mieszkanie znajduje się w bloku z windą na 3 z 5 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

549 000 zł42 m² 13 134 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,80 m , 3 piętro w bloku z 1999 roku - Marki, ul. Kosynierów. Salon z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni ok. 25 m2, sypialnia 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

699 000 zł53 m² 13 119,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie z widną kuchnią na 2 piętrze w budynku (2 piętra) mieszkalnym w Markach. Wykończenie: podłogi - panele podłogowe, terakota; ściany - gładź, terakota; okna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bandurskiego

Marki,mazowieckie

440 000 zł32 m² 13 588,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie jednopokojowe w kameralnym budynku. Mieszkanie z balkonem usytuowane na ostatnim 3 piętrze w budynku z windą z 2019roku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Źródlana

Marki,mazowieckie

560 000 zł105 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Hampton Home oferuje na sprzedaż interesujące mieszkanie 2 pokojowe + poddasze w Markach. - 54,11 m2 z poddaszem (razem około 105 m2), - miejsce postojowe w cenie - balkon + ogórdek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11-go Listopada

Marki,mazowieckie

315 000 zł65 m² 4 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Partycypacja w tbs marki Trzy pokojowe rozkładowe mieszkanie w kameralnym budynku w podwarszawskich markach Mieszkanie ma klasyczny bardzo funkcjonalny rozkład, pokoje są widne, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

468 000 zł40 m² 11 848,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Informcje ogólne Lokalizacja: marki , ul Kosynierów 4 Metraż: 39,5 m2 Piętro 1/3 Rok budowy: 1999 Stan prawny: odrębna własność lokalu z księgą wieczystą Czynsz: 800 zł Cena: 468 000 zł opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

590 000 zł62 m² 9 593 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przestronne gotowe do zamieszkania, 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana na granicy Marek z Ząbkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

569 000 zł57 m² 9 905,99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,51 m2 z oknami wychodzącymi na wschód i południe, balkonem, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

590 000 zł62 m² 9 593 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przestronne gotowe do zamieszkania, mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku w Markach. Nieruchomość zlokalizowana na granicy Marek z Ząbkami w okolicach ulic.