dowolna

Mieszkania w bloku Marki - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

85 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

85 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

454 000 zł53 m² 8 566,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na wysokim parterze w budynku 4 - piętrowym Teren osiedla będzie ogrodzone i strzeżone Na jego terenie zaplanowane są miejsca zabaw dla dzieci i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

98 000 zł41 m² 2 390,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w systemie tbs 41 m2 na wysokim parterze: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, duży balkon+piwnica+miejsce garażowe. Mieszkanie z 2001 r.w bardzo dobrym stanie- urządzone,szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marki,mazowieckie

850 zł64 m² 13,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne i wygodne mieszkanie 3-pokoje 63,5m2 bezpośr Wynajmę bez pośredników. Mieszkanie przestronne, funkcjonalne, 3 pokojowe 63.5m2. 3 piętro na 4. Częściowo umeblowane. Opłaty miesięczne za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

420 000 zł81 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Sprzedam ładne przestronne mieszkanie 81 m2. Cztery pokoje, kuchnia łazienka, garderoba. Po remocje, wymienione podłogi. Zapraszam do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża

Marki,mazowieckie

275 000 zł41 m² 6 707,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m 2 na zadbanym, strzeżonym osiedlu położonym w otulinach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Mieszkanie usytuowane na1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

365 000 zł116 m² 3 146,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

0% prowizji Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym z 1998roku Mieszkanie dwupoziomowe Parking na terenie osiedla, miejsca postojowe przed blokiem. Prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marki,mazowieckie

190 000 zł31 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mały - śliczny - mój. Mieszkanie przerobione z jednopokojowego na 2 pokoje. Aneks kuchenny (3,5m2) terakota, zabudowa kuchenna, agd. Pokoje (14/6) panele, nowe okna pcv na południe, balkon. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marki,mazowieckie

195 000 zł31 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

:dodatkowy opis Mały - śliczny - mój. Mieszkanie przerobione z jednopokojowego na 2 pokoje. Aneks kuchenny (3,5m2) terakota, zabudowa kuchenna, agd. Pokoje (14/6) panele, nowe okna pcv na południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Duża

Marki,mazowieckie

290 000 zł58 m² 4 957,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Piękna okolica w lesie. Cicho i spokój. Idealnie dla młodego małżeństwa z dzieckiem. Sklepy w pobliżu. Przedszkole i szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

370 000 zł59 m² 6 281,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

:dodatkowy opis Mieszkanie na nowym osiedlu z bramą wjazdową na pilota i domofonem. Wykończone w wysokim standardzie,przestronne. Salon z aneksie kuchennym, 2 pojoke i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

220 000 zł40 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie w Markach w spokojnej cichej okolicy niedaleko leśnego kompleksu wołomińskiego.Miesz. jest na 4p/4,na zamkniętym ,chronionym osiedlu.Centra handlowe - M1 oraz Makro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Marki

Marki,mazowieckie

481 650 zł84 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2009

Piękne,przestronne,oryginalnie wykończone mieszkanie. Wysokość do 3,7m. 2 sypialnie, duży salon, 3 balkony ( każdy pokój ma wyjście na balkon) płn/wsch/pd. Kuchnia, garderoba, pralnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duża

Marki,mazowieckie

290 600 zł58 m² 4 967,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie znajduje się na osiedlu Horowa Góra otoczone lasem. Miejsce postojowe przy budynku. Ochrona całodobowa i monitoring. Sklep spożywczy, fryzjer, pizzeria i dentysta znajdują się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

205 000 zł46 m² 4 495,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Budynek mieszkalny zlokalizowany w Markach przy ul. Kosynierów blisko dużych centrów handlowych oraz przystanków komunikacji miejskiej. Szybki i łatwy dojazd do centrum Warszawy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

1 500 zł59 m² 25,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ładne, widne mieszkanie od strony południowo zachodniej z tarasem i balkonem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Marki

Marki,mazowieckie

481 650 zł84 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne ,umeblowane mieszkanie dwu pokojowe znajdujące się na nowo powstałym osiedlu , blisko komunikacja , szkoły ,przedszkola ,sklepy a także w pobliżu las!zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marki,mazowieckie

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Markach 37m2 na zamkniętym osiedlu.Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem i sypialni osobnej,umeblowane,mieści się na 10-piętrze w 13-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marki,mazowieckie

206 000 zł31 m² 6 645 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Mały - śliczny - mój. Mieszkanie przerobione z jednopokojowego na 2 pokoje. Aneks kuchenny (3,5m2) - terakota, zabudowa kuchenna, agd. Pokoje (14/6) -panele, nowe okna pcv na południe, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w Markach.W Mieszkaniu duża garderoba,kuchnia widna,osobna wyposażona.W łazience brak pralki.Pokoje nie są całkiem umeblowane.Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

385 000 zł60 m² 6 416 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Bardzo ładne ,trzypokojowe mieszkanie o pow. 60m2 na strzeżonym osiedlu w Markach. Ustawne pokoje o pow. 20/14/12m2. Kuchnia w formie aneksu wyposażona w szafki. Z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rejtana

Marki,mazowieckie

265 000 zł44 m² 5 968 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie jednopokojowe 44,4m2 usytuowane na II piętrze w trzypiętrowym budynku z cegły położonym na ogrodzonym osiedlu Brama wjazdowa na pilota (możliwość parkowania na terenie osiedla).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duża

Marki,mazowieckie

1 500 zł59 m² 25,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe w osiedlu Horowa Góra. Dwa oddzielne pokoje, jeden ok. 20m z wyjściem na balkon i drugi ok 14m. Widna kuchnia ok. 9 m z zabudową i agd, garderoba. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

1 100 zł56 m² 19,64 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z widna osobną kuchnią.Mieszkanie mieści się na 5-piętrze w 8-piętrowym bloku. 1 pokój - salon 20 m2+ balkon 9 m2 1 pokój - sypialnia 16 m2 1 łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Duża

Marki,mazowieckie

1 150 zł40 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 40m2 w Markach na zamkniętym strzeżonym osiedlu .Przejście bezpośrednio przez furtkę do lasu.Mieszkanie bardzo jasne umeblowane. Kuchnia 4,8 mkw poł. z pokojem 22,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

435 000 zł100 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nie wynajmuj zamieszkaj U siebie! 3 pokojowe mieszkanie w super stanie, odnowione, do natychmiastowego zamieszkania, wysoki standard urządzenia na kameralnym osiedlu w Markach. Dwa poziomy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duża

Marki,mazowieckie

1 000 zł59 m² 16,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie, dwa oddzielne pokoje, jeden ok. 20m z wyjściem na balkon i drugi ok 14m od strony podwórka. Widna, samodzielna kuchnia ok. 9 m z zabudową, garderoba ok 6m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

235 000 zł40 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie ciche i wygodne w niewielkiej odległości od centrum handlowego M1, bazarku, sklepów, apteki oraz szkoły i przedszkola. Dobra komunikacja miejska (autobusy), zapewnia sprawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Duża

Marki,mazowieckie

414 000 zł74 m² 5 594 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Urocza lokalizacja W najpiękniejszej części marek, tuż przy lesie. Lokalizacja dla aktywnych życiowo a także dla seniorów. Mieszkanie o powierzchni 73m2 na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duża

Marki,mazowieckie

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie od strony południowej dwupokojowe, kuchnia częsciowo połaczona z pokojem, garderoba, łazienka, balkon, miejsce postojowe Gratis telewizja kablowa opłacona Kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

465 000 zł53 m² 8 773 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

336 000 zł53 m² 6 339 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 2 pietrze w budynku 4 piętrowym Mieszkanie z nowocześnie urządzoną kuchnią i łazienką. Miejsce w garażu podziemnym w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

377 000 zł55 m² 6 767 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 4 piętrze w budynku 4- piętrowym Duży pokój 18 m. na podłodze położone są panele Kuchnia 12 m.na podłodze położony jest gres polerowany. Zostaje zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajme ładne mieszkanie w markach , nowe meble , nowe agd , garaż , garderoba , cena 1600 +prąd tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Marki,mazowieckie

372 000 zł67 m² 5 552 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 3- pokojowe usytuowane na 1 piętrze w budynku 3- piętrowym z 1996 roku Słoneczne, dwustronne o łącznej pow. 67 m2 Pokoje (12m2, 12m2, 19m2), kucha (8m2), łazienka (4m2), wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

220 000 zł40 m² 5 459,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy obok leśnego kompleksu wołomińskiego. Z drugiej strony centra handlowe - M1 oraz Makro. W odległości 3 km centrum handlowe Targówek (multikino).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

286 000 zł53 m² 5 409,49 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Opis: przestronne, jasne, dwupokojowe mieszkanie z dużym 15 m balkonem typu loggia, skierowane na południowy-zachód. Oszklony balkon pełni rolę dodatkowego, trzeciego pokoju. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

278 000 zł49 m² 5 593 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

0% prowizji. Przestronne 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 50 m2, położone na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie po generalnym remoncie -wysokim standardzie, zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

230 000 zł41 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam nowoczesne dwupojowe mieszkanie! Mieszkanie jest w pełni umeblowane, w sypialni szafa komandor na całej ścianie i małżeńskie łóżko, w dużej łazience wyłożonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 11 Listopada

Marki,mazowieckie

490 000 zł82 m² 5 953 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane w Markach na granic z Warszawą.(okolice M1 ) Osiedle z roku 2008 Mieszkanie dwupoziomowe, - poziom I: salon z aneksem kuchennym, pokój dziecięcy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bandurskiego

Marki,mazowieckie

700 000 zł81 m² 8 641,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .