dowolna

Mieszkania w centrum Marki - Oferty sprzedaży i najmu

112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

112 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grażyny

Marki,mazowieckie

1 146 000 zł158 m² 7 239,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dwa niezależne mieszkania o łącznej pow. 145 m w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej części Marek, tuż przy Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

667 000 zł61 m² 10 863,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie z dużym ogrodem, zlokalizowane w kameralnym budynku dwulokalowym w Markach pod Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grażyny

Marki,mazowieckie

1 146 000 zł158 m² 7 239,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o łącznej pow. 145 m w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej części Marek, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , położone w Markach. Mieszkanie oddane do użytku w 2022 roku, czyste, przytulne i w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

683 000 zł55 m² 12 418,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Firma Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania z ogródkiem, zlokalizowanego w Markach, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marki,mazowieckie

733 787 zł74 m² 9 880 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Chcesz mieć balkon i ogródek, a nie chcesz mieszkać na parterze ? To mieszkanie jest dla Ciebie! Do sprzedania ekskluzywna, nowa inwestycja na osiedlu Cherry. 10 mieszkań na osiedlu w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża

Marki,mazowieckie

699 000 zł59 m² 11 908 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu Marki, ul. Duża Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 58,70 m , położone na podwyższonym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Marki,mazowieckie

3 500 zł72 m² 48,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ulicy Długiej w Markach. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny, ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

260 000 zł25 m² 10 358,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z możliwością zrobienia antresoli. Świetna lokalizacja - blisko ul. Piłsudskiego - vis-a-vis Prima Parku. Mieszkanie w nowym budownictwie, budowa zakończona w 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Marki,mazowieckie

2 950 zł35 m² 83,81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Spokój w mieście Marzysz o spokojnym życiu z dala od zgiełku dużego miasta, ale cenisz sobie łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury? Szukasz funkcjonalnego mieszkania dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża

Marki,mazowieckie

829 999 zł77 m² 10 737,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77,3 m , położone w zielonej i spokojnej części Marek przy ul. Dużej. Mieszkanie znajduje się na 3., ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

839 000 zł116 m² 7 245,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem w Markach. Oferujemy komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 115 m , z ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Marki,mazowieckie

565 000 zł50 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Wyobraź sobie mieszkanie w któym budzisz się w ciszy, a za oknem masz widok na spokojną,zieloną okolicę, jednocześnie będąc zaledwie kilka minut od Warszawy. To 50 m przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wesoła

Marki,mazowieckie

899 000 zł74 m² 12 145,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Są takie miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Gdzie poranek zaczyna się kawą na balkonie, a kończy spacerem wśród drzew. I choć adres mówi Marki, to do granicy Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

800 000 zł69 m² 11 611 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3-pokojowe Z dużym balkonem 6,4 m2, ul. Słoneczna, marki Forma prawna: odrębna własność Cena: 800 000 zł Powierzchnia: 68,90 m Budynek: z 2008 r Zapraszam do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

500 000 zł51 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 oddzielne pokoje w Markach | obok Prima Park | balkon | 1 piętro Świetna lokalizacja szybki dojazd do Warszawy. Mieszkanie spełnia oczekiwania osób ceniących wygodę, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

530 000 zł44 m² 12 183,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m z przestronnym balkonem (9 m ), położone na 8., ostatnim piętrze budynku z windą na osiedlu Małachowskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Marki,mazowieckie

575 000 zł32 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Marki ul. Kościuszki - na granicy Marek z Warszawską Białołęką > stacja metra Kondratowicza 12 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla paczkomaty, żabka, restauracje, mnóstwo sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem 2-pokojowe, w pełni wyposażone ul. Promienna 33. Umeblowane i gotowe do wprowadzenia, położone na zamkniętym osiedlu. Układ mieszkania:Salon - przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marysieńki

Marki,mazowieckie

900 000 zł87 m² 10 309,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż segment środkowy znajdujący się w Markach przy ul. Królowej Marysieńki. Segment składa się z 2 poziomów: > parter: wiatrołap, salon, kuchnia, wc > piętro: korytarz, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budowlana

Marki,mazowieckie

1 245 000 zł99 m² 12 607,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wygodne, jasne, przestronne trzystronne mieszkanie na parterze w dynamicznie rozwijających się Markach. Nieruchomość gotowa do zamieszkania, umeblowana, w idealnym stanie, bez potrzeby wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

836 000 zł97 m² 8 618,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ciekawa oferta mieszkania w Markach ul. Kosynierów: największe atuty nieruchomości to: - powierzchnia w księdze wieczystej 61,8 m2, po podłodze 97 m2, - dwupoziomowe (strefa dzienna oddzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

922 284 zł71 m² 12 968 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje obejmuje dwa niezależne budynki, w których łącznie znajdują się 82 mieszkania oraz 5 lokali usługowych zlokalizowanych przy głównej ulicy Marek. Kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

712 500 zł55 m² 13 023,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Mieszkanie od Dewelopera, wykończone pod klucz. Kuchnia i łazienka w pełni wyposażone i umeblowane. Pokoje do umeblowania. Mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

536 312 zł45 m² 11 928,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

649 000 zł53 m² 12 354,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji 0% pcc Dostępne są 2 mieszkania w budynku czterolokalowym umiejscowione na kameralnym, ogrodzonym terenie, na którym przypisane są 2 miejsca parkingowe do każdego z nich. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wilcza

Marki,mazowieckie

1 060 000 zł154 m² 6 883,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przestronne duże zadbane czteropokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami dwupoziomowe nowy budynek z 2019r.- WójcikMieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na I poziomie, II poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża

Marki,mazowieckie

699 000 zł59 m² 11 908 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Marki, ul. Duża Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 58,70 m , położone na podwyższonym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duża

Marki,mazowieckie

628 000 zł59 m² 10 716,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58,60 m , usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2008roku zlokalizowane w Markach - osiedle Horowa Góra. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Długa

Marki,mazowieckie

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe - ul. Długa 23 w Markach, osiedle zamknięte. Przestrzeń, światło i komfort w jednym! To ponad 120 m nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Marki,mazowieckie

599 000 zł32 m² 18 718,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

2 600 zł54 m² 48,35 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, wygodnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 53,78 mkw. usytuowane na 1 piętrze, 8- piętrowego budynku z 2005 roku. Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magnolii

Marki,mazowieckie

580 000 zł55 m² 10 545,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem w Markach + 2 miejsca parkingowe w cenie! Cena: 580 000 pln Powierzchnia mieszkania: 55 m Liczba pokoi: 3 Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Stan: surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wesoła

Marki,mazowieckie

999 000 zł74 m² 13 496,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

545 000 zł44 m² 12 528,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

670 000 zł52 m² 12 924,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i klimatyzacją | Marki, ul. Promienna | 51,84 m Na sprzedaż komfortowe, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 51,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

840 000 zł57 m² 14 783,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 - pokojowe Z tarasem I ogródkiem W bliskich markach Na sprzedaż bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie z dużym schowkiem/pomieszczeniem gospodarczym i miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Marki,mazowieckie

629 000 zł32 m² 19 656,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

899 000 zł111 m² 8 099,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Komplet mieszkań przy ul. Piłsudskiego (vis a vis Prima Park) w Markach. Mieszczą się w środkowym segmencie w kameralnej inwestycji. Z segmentu wydzielono 3 mieszkania: jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

279 000 zł25 m² 11 115,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

899 000 zł95 m² 9 463,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny segment Z ogródkiem 5 pokoi 2 miejsca postojowemarki Komfortowe miejsce dla rodziny Gotowe do zamieszkania Nowe budownictwo Lokalizacja: marki, ul. Okólnapowierzchnia: 95 mliczba pokoi:.