dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Marki - Sprzedaż i najem

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Marki,mazowieckie

467 000 zł49 m² 9 491,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,2 m , zlokalizowane przy ul. Rejtana w podwarszawskich Markach. Idealna propozycja dla pary, singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowia

Marki,mazowieckie

515 000 zł51 m² 10 173,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,62 m zlokalizowane w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2025 roku w miejscowości Marki. Cena mieszkania wynosi 515 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

599 000 zł39 m² 15 214,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 39,27 m na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku z cegły- osiedle zmknięte. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni w aneksie oraz łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Marki,mazowieckie

575 000 zł32 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Marki ul. Kościuszki - na granicy Marek z Warszawską Białołęką > stacja metra Kondratowicza 12 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla paczkomaty, żabka, restauracje, mnóstwo sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

879 000 zł95 m² 9 252,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny segment Z ogródkiem 5 pokoi 2 miejsca postojowe marki Lokalizacja: marki, ul. Okólna Powierzchnia: 95 m Ogródek: prywatny z altaną i miejscem na grill Miejsca postojowe: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sowia

Marki,mazowieckie

550 000 zł41 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marysieńki

Marki,mazowieckie

900 000 zł87 m² 10 309,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż segment środkowy znajdujący się w Markach przy ul. Królowej Marysieńki. Segment składa się z 2 poziomów: > parter: wiatrołap, salon, kuchnia, wc > piętro: korytarz, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

836 000 zł97 m² 8 618,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ciekawa oferta mieszkania w Markach ul. Kosynierów: największe atuty nieruchomości to: - powierzchnia w księdze wieczystej 61,8 m2, po podłodze 97 m2, - dwupoziomowe (strefa dzienna oddzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zero prowizji od najemcy 3 pokojowe mieszkanie Marki ul. Papieża Jana Pawła II 3, budynek z 2020r (szeregowiec) Mieszkanie na poddaszu (II piętro) - Układ mieszkania: - 2 pokoje - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wilcza

Marki,mazowieckie

1 060 000 zł154 m² 6 883,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przestronne duże zadbane czteropokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami dwupoziomowe nowy budynek z 2019r.- WójcikMieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na I poziomie, II poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Źródlana

Marki,mazowieckie

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m , położone w Markach, w nowoczesnej inwestycji z 2025 roku. Nieruchomość pochodzi z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rysia

Marki,mazowieckie

859 000 zł67 m² 12 820,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż bezczynszowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m z prywatnym ogródkiem o łącznej powierzchni ok. 86 m , położone w segmencie dolnym na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Marki,mazowieckie

599 000 zł32 m² 18 718,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża

Marki,mazowieckie

660 000 zł58 m² 11 379,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m , usytuowane na parterze, z zabudowanym, oszklonym tarasem o powierzchni 5,5 m , wyposażonym w przesuwane okna. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

2 600 zł54 m² 48,35 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, wygodnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 53,78 mkw. usytuowane na 1 piętrze, 8- piętrowego budynku z 2005 roku. Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magnolii

Marki,mazowieckie

580 000 zł55 m² 10 545,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem w Markach + 2 miejsca parkingowe w cenie! Cena: 580 000 pln Powierzchnia mieszkania: 55 m Liczba pokoi: 3 Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Stan: surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Marki,mazowieckie

919 000 zł70 m² 13 041 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bezczynszowa nieruchomość w zabudowie segmentowej z dużym ogrodem, altaną i dwoma miejscami parkingowymi gotowa do zamieszkania Na sprzedaż oferuję wyjątkową, nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wesoła

Marki,mazowieckie

999 000 zł74 m² 13 496,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Są takie miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Gdzie poranek zaczyna się kawą na balkonie, a kończy spacerem wśród drzew. I choć adres mówi Marki, to do granicy Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w segmencie, zlokalizowane w Markach, na zamkniętym, kameralnym osiedlu. Nieruchomość mieści się w budynku z 2011 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

810 000 zł57 m² 14 255,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentuję Państwu rozkładowe mieszkanie ze świeżego rynku wtórnego - rok budowy 2022! Mieszkanie położone jest na parterze budynku dwulokalowego zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu. Oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

840 000 zł57 m² 14 783,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 - pokojowe Z tarasem I ogródkiem W bliskich markach Na sprzedaż bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie z dużym schowkiem/pomieszczeniem gospodarczym i miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Marki,mazowieckie

629 000 zł32 m² 19 656,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

575 000 zł50 m² 11 474,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,11m2 w cichej okolicy. Mieszkanie składa się z: - aneks kuchenny połączony z pokojem-29,35m2 - pokój-11,62m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

899 000 zł95 m² 9 463,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny segment Z ogródkiem 5 pokoi 2 miejsca postojowemarki Komfortowe miejsce dla rodziny Gotowe do zamieszkania Nowe budownictwo Lokalizacja: marki, ul. Okólnapowierzchnia: 95 mliczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Środkowa

Marki,mazowieckie

3 350 zł66 m² 50,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, świeżo wykończone, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok. 66 m , położone na poddaszu (2 piętro) w nowym segmencie w Markach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

826 000 zł79 m² 10 490,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 78,74m2 w cichej okolicy. Mieszkanie składa się z: - pokój-29,23m2 - pokój-11,15m2 - pokój-10,30m2 -kuchnia-11,06m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

1 120 000 zł116 m² 9 670,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie dwupoziomowe - 115,82 m2, marki ul. Legionowa Przedstawiam Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe (segment skrajny) z ogródkiem ok 50 m2 w Markach na ulicy Legionowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Marki,mazowieckie

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia 2 pokoje 55 m2 Marki ul. Juliana Tuwima Jest to niski parter bez balkonu, osiedle zamknięte. Pokoje po około 20 m2, kuchnia oddzielna bez okna. Kwota najmu 2200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wilcza

Marki,mazowieckie

1 060 000 zł154 m² 6 883,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

712 000 zł65 m² 10 979,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,85m2 w cichej okolicy. Mieszkanie składa się z: - aneks kuchenny połączony z pokojem-22,49 - pokój-13,76m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Marki,mazowieckie

899 000 zł105 m² 8 525,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Poczuj komfort, przestrzeń, oddech i luksus w tym wspaniałym, wykończonym najwyższej jakości materiałami, unikatowym i jedynym w swoim rodzaju wnętrzu! Perełka na tle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Marki,mazowieckie

842 325 zł112 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocyjna cena 7500zł/m2 Zakup bez prowizji i bez podatku pcc 2% Twoje wymarzone mieszkanie na wyjątkowym osiedlu w Markach! Czy marzysz o miejscu, gdzie natura spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

830 000 zł130 m² 6 360,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem | Marki Struga przy Puszczy Słupeckiej Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 130,5 m z ogródkiem 50 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Marki,mazowieckie

870 000 zł92 m² 9 487,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

NA sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie Z 2 dużymi tarasami W markach przy ul. Kartografów 1 oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Powierzchnia: 91,70 m2 Mieszkanie składa się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Marki ul. Słoneczna lokalizacja Mieszkanie znajduje się w nowo wybudowanym nowoczesnym budynku, na zamkniętym osiedlu w centrum Marek przy ulicy Słonecznej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

629 000 zł43 m² 14 627,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,81 m z dużym balkonem położone przy ul. Maksymiliana Małachowskiego w Markach. Lokal znajduje się na 4. piętrze z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

518 000 zł55 m² 9 418,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% podatku pcc 0% prowizji mieszkanie 2-pokojowe (z możliwością adaptacji i wydzielenia 3 pokoju) zlokalizowane na 2 piętrze z balkonem lub na parterze z ogródkiem ok 130 m.kw. płatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

365 000 zł26 m² 14 313,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Są mieszkania, które od razu dają poczucie dobrego wyboru - nowoczesne, jasne i gotowe, by urządzić je dokładnie tak, jak się chce. Taka właśnie jest ta kawalerka położona na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Marki,mazowieckie

860 000 zł54 m² 16 068,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, pachnące świeżością, gotowe do zamieszkania trzypokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Marek! Z salonu oraz z sypialni wyjście na 35-metrowym ogródkiem i z altanką. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

1 100 000 zł86 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i poddaszem | Marki Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,62 m z dodatkowym poddaszem użytkowym (ponad 50 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Marki

Marki,mazowieckie

1 090 000 zł90 m² 12 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, pięknie wykończone, komfortowe czteropokojowe mieszkanie z klimatyzacją w Markach, o powierzchni 90 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij