dowolna

Mieszkania Marki – oferty mieszkań na Mazowszu

235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

235 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skowronia

Marki,mazowieckie

670 000 zł90 m² 7 451,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2024

W związku z rozpoczęciem sprzedaży inwestycji Skowronia zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Nasza inwestycja znajduje się w zielonej części Marek. Na terenie inwestycji znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

610 000 zł59 m² 10 410 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przestronne rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w 3-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w Markach na osiedlu Horowa góra. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę ładne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie. Zadbane, czyste, nowe meble (m.in narożnik i łózko 140x200 z wygodnym materacem). Inne rzeczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Marki,mazowieckie

3 100 zł65 m² 47,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na osiedlu zamkniętym w zabudowie szeregowej w Markach dostępne jest mieszkanie do wynajęcia. Oferuje ono salon z aneksem kuchennym oraz dwa ustawne pokoje. Poddasze urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inżynierów

Marki,mazowieckie

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę lokal mieszkalny trzy pokojowy w Markach przy ul. Inżynierów 16 (wjazd od ul. Mickiewicza) o powierzchni 80 m2 usytuowany na 1 piętrze piętrze budynku. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kujawska

Marki,mazowieckie

799 000 zł66 m² 12 131,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie - 3 pokoje z pełnym wyposażeniem! bezczynszowe! Klimatyczne, nowoczesne z 2023r. w Markach, przy ulicy Kujawskiej. W zabudowie szeregowej dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Marki

Marki,mazowieckie

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

tel Lokalizacja Słupno koło Radzymina Marek-tylko wynajem długoterminowy min 2 lata Do wynajęcia na cele mieszkalne lub biurowe lokale na parterze 30m2 salon z częściowo wyposażoną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Marki,mazowieckie

698 000 zł67 m² 10 369,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie bezczynszowe z kominkiem, ogródkiem i miejscem postojowym na 2 samochody. Nieruchomość znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

640 000 zł100 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel Na sprzedaż gotowe do odbioru mieszkania na piętrze Lokalizacja -kobyłka pod Warszawą przybliżona lokalizacja 52 20'43.1"N 21 12'07.1"E Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim 60m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

720 000 zł97 m² 7 452,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc! Bez prowizji! Mieszkanie położone na II piętrze, składające się z 3 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, 2 łazienek i 2 balkonów do mieszkania przypisany jest oggródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

525 000 zł67 m² 7 835,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Kosynierów 10 do dowolnej aranżacji. Nieruchomość Powierzchnia użytkowa - 67m2 Lokal usytuowany na 4/4 piętrze - blok bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolorowa

Marki,mazowieckie

947 000 zł123 m² 7 699,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Idealna oferta dla inwestora. Lokal usytuowany w kompleksie segmentów w nowo rozbudowanej części Marek w bliskim sąsiedztwie lasu. Gotowy do dalszego wynajmu. Lokal mieszkalny na drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

780 000 zł70 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie w zabudowie szeregowej przy ulicy Granicznej w Markach. Nieruchomość składa się z lokalu mieszkalnego o powierzchni 70 m2, oraz ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

555 000 zł43 m² 12 907 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Słoneczne, kameralne dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na czwartym piętrze w 5-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Markach na "kwitnącym osiedlu" nieopodal lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Marki,mazowieckie

900 000 zł139 m² 6 452,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do odkrycia gotowego mieszkania o imponującej powierzchni 139,49 m , gotowego do natychmiastowego zamieszkania! To doskonała propozycja dla tych, którzy stawiają na praktyczność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Marki,mazowieckie

950 000 zł129 m² 7 364 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowe, nowoczesne i rozkładowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, oraz poddaszu w 1-piętrowym szeregowcu. Nieruchomość zlokalizowana w Markach w okolicach ulic. Lisa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budowlana

Marki,mazowieckie

1 245 000 zł99 m² 12 607,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wygodne, jasne, przestronne trzystronne mieszkanie na parterze w dynamicznie rozwijających się Markach. Nieruchomość gotowa do zamieszkania, umeblowana, w idealnym stanie, bez potrzeby wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Amarantowa

Marki,mazowieckie

519 000 zł111 m² 4 689,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie w Markach Lokalizacja: marki, ul. Amarantowa 21b Powierzchnia: 54,11 m2 + 56,56 m2 strychu Dodatkowo: dwa miejsca parkingowe w układzie rodzinnym (dodatkowo płatne 40.000 zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

610 000 zł59 m² 10 410 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przestronne rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze w 3-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w Markach na osiedlu Horowa góra. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

650 000 zł45 m² 14 470,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,92 m , 2 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2012 roku-Marki, ul. Maksymiliana Małachowskiego. Mieszkanie w stanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Napoleona

Marki,mazowieckie

3 900 zł160 m² 24,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości Dwa pałacyki usytuowane na terenie dużego parku. W jednym z nich na pierwszym piętrze znajduje się mieszkanie wykończone w stylu pałacowym o powierzchni 160 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duża

Marki,mazowieckie

632 000 zł59 m² 10 785 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58,60 m , usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2008roku zlokalizowane w Markach - osiedle Horowa Góra. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Marki,mazowieckie

749 000 zł67 m² 11 169,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą mieszkania w Markach: największe atuty nieruchomości to: - ogródek 40 m2, - funkcjonalny układ pomieszczeń, - dwustronne, - spiżarnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

760 000 zł97 m² 7 835,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, na czwartym piętrze w bloku , osiedle zamknięte monitorowane. Klatki schodowe widne i zadbane. Na osiedlu jest plac zabaw dla dzieci oraz dużo zieleni. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Marki,mazowieckie

640 000 zł58 m² 11 034 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 2-piętrowym wolnostojącym budynku w zabudowie szeregowej. Nieruchomość zlokalizowana w Markach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

555 000 zł43 m² 12 907 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

466 000 zł35 m² 13 314 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Wysoki standard ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Amarantowa

Marki,mazowieckie

519 000 zł111 m² 4 689,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gliniecka

Marki,mazowieckie

1 140 000 zł144 m² 7 900,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu energooszczędne mieszkanie z przestronnym ogrodem w inwestycji Eko Lake, zlokalizowanej w podwarszawskich Markach przy ul. Glinieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gliniecka

Marki,mazowieckie

840 000 zł112 m² 7 479,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z przestronnym tarasem w inwestycji Eko Lake, zlokalizowanej w podwarszawskich Markach przy ul. Glinieckiej. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

850 000 zł145 m² 5 855,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Umowa przedwstępna! Na sprzedaż śliczne, dwustronne mieszkanie w Markach znajdujące się w sąsiedztwie Puszczy słupeckiej. Mieszkanie składa się z dwóch poziomów, pierwszy jest gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

466 000 zł35 m² 13 314 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023