dowolna

Mieszkania Marki – oferty mieszkań na Mazowszu

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 180 zł61,32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

505 700 zł38,90 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 mkw. z balkonem, usytuowane na 1 piętrze. Inwestycja znajduje się w spokojnej części Marek, tuż przy granicy z Warszawą-.

Szczegóły ogłoszenia

483 686 zł37,60 m² 12 864 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł133,46 m² 6 368,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Oferta Dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 090 000 zł158,29 m² 6 886 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe dwupoziomowe mieszkanie o łącznej pow. 145 m w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej części Marek.

Szczegóły ogłoszenia

711 810 zł64,71 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji | Centrum Marek | Bez pcc i prowizji Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z wygodnym dojazdem do Warszawy i dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Marki,mazowieckie

531 840 zł44,32 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na terenie Marek! apartamenty sowia 14 lokali mieszkalnych. Od 2 do 3 pokoi. Od 42 m2 do 63 m2. za wynagrodzenie biura! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł136 m² 8 080,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Unikatowe mieszkanie w segmencie na górnym piętrze z ogrodem i potencjałem na 6 pokoi - Marki, przy samej Puszczy Szukasz nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

803 054 zł61,71 m² 13 013,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł71 m² 11 971,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 71 mkw., położone w spokojnej części Marek. Lokal znajduje się na wysokim parterze w kameralnym, niskim budynku z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł91 m² 15 329,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Kosynierów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 620 zł49,80 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie usytuowane dosłownie na granicy z Warszawą, w podwarszawskich Markach. Umów się na prezentacje już dziś! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer.

Szczegóły ogłoszenia

582 528 zł48,67 m² 11 968,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł71,13 m² 9 489,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę nowoczesnego mieszkania o powierzchni 71,13 m , położonego w gotowej, kameralnej inwestycji tuż przy granicy Warszawy, zaledwie 3,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

679 000 zł111 m² 6 117,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera kupujacy nie płaci prowizji ani pcc Mieszkanie 5- pokojowe dwupoziomowe, położone w niskich segmentach. Każde mieszkanie z osobnym wejściem z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

710 892 zł58,37 m² 12 179,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł59 m² 11 016,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Markach, przy ulicy Dużej 5. Powierzchnia nieruchomości wynosi 59 m2. Mieszkanie posiada 2 pokoje, oddzielną widna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 000 zł78,74 m² 10 490,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 78,74m2 w cichej okolicy. Mieszkanie składa się z: - pokój-29,23m2 - pokój-11,15m2 - pokój-10,30m2 -kuchnia-11,06m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł31,08 m² 18 468,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem 32 m - Marki, ul. Kościuszki (na granicy z Warszawą) Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

999 000 zł159,40 m² 6 267,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bliskie Marki gotowe mieszkania przy ul. Klucznikowskiej bez prowizji od kupującego! Bliskie Marki to kameralna, zakończona już inwestycja, która znajduje się na samym początku Marek od strony Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł101,45 m² 8 181,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu do sprzedawania 12 segmentów bezczynszowych, o różnych powierzchniach, rozkładach pomieszczeń i cenach: budynek A1 - 101,45m2 ul. Błękitna 24/1 - cena 830tys.zl Budynek A2.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł58,60 m² 10 580,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,60 m , położone na II piętrze przy ul. Dużej 5 w Markach, na kameralnym osiedlu Horowa Góra. Mieszkanie posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

557 138 zł45,62 m² 12 212,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56,17 m² 11 572,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bliskie Marki - mieszkanie dla Twojej Rodziny! Bez prowizji, bez 2% pcc. Mieszkanie oddane do użytkowania ostatnie Mam przyjemność zaprezentować Państwu ustawne 3 pokojowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł110 m² 53,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej (segment) o powierzchni 110 m w Markach. Mieszkanie jest świeżo po remoncie i gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

663 310 zł58,70 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie 58,7 mkw. z balkonem. Kameralne osiedle na granicy Warszawy i Marek. Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł54,22 m² 11 619,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezczynszowe - 3 pokoje + ogródek Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie bezczynszowe w Markach o powierzchni użytkowej 55m2. Do mieszkania przynależy ogródek 56m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł58,44 m² 11 105,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament posiada 3 pokoje powierzchnię 58,44mkw oraz Ogród 80mkw./ Doskonała lokalizacja / Piękny Design / Osiedle Pomarańczowa / w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem / Ekskluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

826 770 zł78,74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i spiżarnią | Centrum Marek | 0% pcc i bez prowizji Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78,74 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

945 217 zł79,43 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Marki,mazowieckie

949 000 zł104 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,41 m , zlokalizowane na ostatniej kondygnacji kameralnego budynku przy ul. Tadeusza Kościuszki w graniczących z Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

650 000 zł47 m² 13 966,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 46 m | Marki - Osiedle Promienna III | wysoki standard | duży balkon | garaż I komórka lokatorska Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Marki,mazowieckie

710 892 zł58 m² 12 179,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Balkon 7,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Marki,mazowieckie

710 892 zł58 m² 12 179,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marki,mazowieckie

540 708 zł45 m² 12 029,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Balkon 9,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

865 000 zł103 m² 8 398,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Inwestycyjny hit: przy ul. Dmowskiego w Markach! Szukasz nieruchomości, która od pierwszego dnia będzie na siebie zarabiać? A może chcesz mieszkać w mieszkaniu, a dwa mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Marki,mazowieckie

979 000 zł90 m² 10 877,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, pięknie wykończone, komfortowe czteropokojowe mieszkanie z klimatyzacją w Markach, o powierzchni 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowia

Marki,mazowieckie

610 765 zł53 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjny 3 pokojowy apartament w kameralnym budynku w Markach. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w dwupiętrowym budynku, usytuowanym w cichej uliczce z bliskim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Marki,mazowieckie

926 926 zł78 m² 11 908,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

922 284 zł71 m² 12 968 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

835 000 zł97 m² 8 608 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania w Markach: mieszkanie ma świetny rozkład, okna na 3 strony świata: i poziom - przestronny salon od wschodu z wejściem do.