Mieszkanie, ul. Duża

Duża, Marki, mazowieckie

  • 620 000 zł
  • 58,60 m²
  • 10 580,20 zł/m²

Zdjęcie

Adrian Olczyk

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Duża

Duża, Marki, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

620 000 zł

58,60 m²

10 580,20 zł/m²

Mieszkanie, ul. Duża

Zaktualizowane: 12 maja 2026

620 000 zł 58,60 m² 10 580,20 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2005
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2005

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 620 000 zł (10 580,20 zł/m²)
  • Charakterystyka mieszkania: 58,60 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  • Budynek: rok budowy: 2005
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: oddzielna

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,60 m², położone na II piętrze przy ul. Dużej 5 w Markach, na kameralnym osiedlu Horowa Góra.
Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ pomieszczeń i duży potencjał aranżacyjny idealne zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestycję.
Rozkład mieszkania:

przestronny salon (ok. 19,9 m²)
ustawna sypialnia (ok. 11,2 m²)
oddzielna kuchnia (ok. 9,2 m²)
łazienka (ok. (...)

Agent

Adrian Olczyk

22 185 35...

22 185 35 66

22 185 35 66

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Adrian Olczyk

22 185 35...

22 185 35 66

22 185 35 66

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Adrian Olczyk

Zostaw telefon, oddzwonimy