Mieszkanie, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, Marki, mazowieckie

  • 5 200 zł
  • 120 m²
  • 43,33 zł/m²

Zdjęcie

Gabriela Oraczew...

Skontaktuj się

Mieszkanie, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, Marki, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

5 200 zł

120 m²

43,33 zł/m²

Mieszkanie, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Zaktualizowane: 14 maja 2026

5 200 zł 120 m² 43,33 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 5 200 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 120 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2007
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, ogródek 60 m²
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: gazowe

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu mieszkanie do wynajęcia w Markach pod Warszawą - piętro w domu jednorodzinnym z oddzielnym wejściem - bez właścicieli.
Mieszkanie o powierzchni aż 120 mkw składa się z:
salonu o powierzchni 35 mkw.otwartej kuchni o powierzchni 14,5 mkw.dużego pokoju o powierzchni 22 mkw.sypialni o powierzchni 17,5 mkw.łazienki o powierzchni 8 mkw.korytarza o powierzchni 14 mkw.Mieszkanie jest umeblowane poza większym pokojem. (...)

Agent

Gabriela Oraczewska

22 185 31...

22 185 31 36

22 185 31 36

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Gabriela Oraczewska

22 185 31...

22 185 31 36

22 185 31 36

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl