Mieszkanie, ul. Okólna
Okólna, Marki, mazowieckie
- 979 000 zł
- 90 m²
- 10 877,78 zł/m²
BIURO PIÓREK HOU...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Okólna
Okólna, Marki, mazowieckie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Okólna
Zaktualizowane: 12 maja 2026
979 000 zł 90 m² 10 877,78 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
parter/1
4
2011
garaż
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/1Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2011Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 979 000 zł (10 877,78 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 90 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: rok budowy: 2011
- Rozkład mieszkania: piętro 0/1
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: PIÓREK HOUSE, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 85429/6624/OMS
Lokalizacja
- Adres: Okólna, Marki, wołomiński, mazowieckie
Opis nieruchomości
4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Okólnej
BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku
Rok budowy: 2011
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 90m2 składa się z:
- salon z kominkiem, aneksem kuchennym oraz wyjściem do ogródka,
- pokój - sypialnia,
- pokój - sypialnia,
- pokój/gabinet/pracownia,
- łazienka z dużą wanną i toaleta,
- oddzielna (...)
730 173...
730 173 007