Mieszkanie, ul. Amarantowa
Amarantowa, Marki, mazowieckie
- 360 000 zł
- 41,14 m²
- 8 750,61 zł/m²
Mieszkanie, ul. Amarantowa
Amarantowa, Marki, mazowieckie
zaktualizowane:
27 kwietnia 2023
Mieszkanie, ul. Amarantowa
Zaktualizowane: 27 kwietnia 2023
360 000 zł 41,14 m² 8 750,61 zł/m²
parter/1
2
2021
-
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/1Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2021Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 360 000 zł (8 750,61 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Markach)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 41,14 m², 2 pokoje; stan: do wykończenia
- Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2021
- Rozkład mieszkania: piętro 0/1
- Bezpieczeństwo: alarm
- Źródło: biuro nieruchomości: Propertica Real Estate, zaktualizowane: 27.04.2023
- numer ogłoszenia: 1634/7494/OMS
Lokalizacja
- Adres: Amarantowa, Marki, wołomiński, mazowieckie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, centrum handlowe, bank
Opis nieruchomości
Witam!
Pragnę zaprezentować mieszkanie o powierzchni 41,14 m2 z ogródkiem, znajdujące się w Markach przy ul. Amarantowej.
Dogodny i szybki dojazd do Warszawy komunikacją miejską bądź trasą S8 dla posiadaczy samochodów.
Termin realizacji IV kw. 2022r. Doskonała oferta inwestycyjna!
Mieszkanie powstało pośród kameralnej, niskiej zabudowy jednorodzinnej podwarszawskich Marek. (...)