Apartament, ul. Słoneczna

Słoneczna, Marki, mazowieckie

  • 715 000 zł
  • 50,28 m²
  • 14 220,37 zł/m²

Zdjęcie

Adam Kuciński

Skontaktuj się

Apartament, ul. Słoneczna

Słoneczna, Marki, mazowieckie

zaktualizowane:
8 maja 2026

715 000 zł

50,28 m²

14 220,37 zł/m²

Apartament, ul. Słoneczna

Zaktualizowane: 8 maja 2026

715 000 zł 50,28 m² 14 220,37 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
3/8
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2020
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/8

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2020

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 715 000 zł (14 220,37 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Markach)
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 50,28 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2020 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/8
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 450 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 41819/3685/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem

Szukasz czegoś wyjątkowego, a wszystko czego potrzebujesz jest pod ręką? Poznaj mieszkanie w sercu Marek, z dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym i schowkiem.

- Powierzchnia 50. (...)

Agent

Adam Kuciński

518 286...

518 286 503

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Adam Kuciński

518 286...

518 286 503

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość