Mieszkanie, ul. Legionowa
Legionowa, Marki, mazowieckie
- 900 000 zł
- 88,60 m²
- 10 158,01 zł/m²
Sylwia Laskowska
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Legionowa
Legionowa, Marki, mazowieckie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, ul. Legionowa
Zaktualizowane: 19 maja 2026
900 000 zł 88,60 m² 10 158,01 zł/m²
parter/2
3
2010
przynależne na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/2Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2010Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 900 000 zł (10 158,01 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: kwiecień 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 88,60 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2010
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe, poddasze
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
- Czynsz: 700 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: własne
- opomiarowanie wody
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Białe Lwy - Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: BLN537359
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Legionowa, Marki, wołomiński, mazowieckie
- Otoczenie: las, łąka
- W pobliżu: apteka, przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Komfortowe mieszkanie z ogródkiem i kominkiem - Marki, 87 m²
Szukasz miejsca, które łączy wygodę mieszkania z klimatem domu? Ta oferta w Markach spełni oczekiwania osób ceniących przestrzeń, prywatność i funkcjonalne rozwiązania.
Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87 m², położone w kameralnym, dwupiętrowym budynku z 2010 roku. (...)