dowolna

Nowe mieszkania Marki

99 ogłoszeń

99 ogłoszeń

830 000 zł128,80 m² 6 444,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Oferta Dewelopera. . Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. . Piękne duże - 2-poziomowe mieszkanie ok 129.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% pcc 0% prowizji Dostępne mieszkanie 3-pokojowe na II piętrze z balkonem dodatkowo płatne 2 miejsca parkingowe w cenie 35 tys. i ogródek ok 60 mkw w cenie 40 tys. Kameralna, niska.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

1 183 000 zł144,30 m² 8 198,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 144,3 z ogrodem o wielkości 237 m2 w inwestycji Eko Lake kameralnym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

592 620 zł49,80 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,8 m mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na parterze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym, a jego rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

730 936 zł76,33 m² 9 576 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

76,33 m | Stan deweloperski | Odbiór: maj 2026 | Kameralna inwestycja przy lesie 1. O nieruchomości Wyjątkowa oferta dostępna wyłącznie w tej inwestycji ostatnie mieszkanie na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

729 999 zł89,91 m² 8 119,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne segmenty w zielonej części Marek Twój wymarzony dom z garażem i ogródkiem Rozpoczęliśmy sprzedaż wyjątkowej inwestycji Markach, która łączy komfort, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

592 620 zł49,80 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie usytuowane dosłownie na granicy z Warszawą, w podwarszawskich Markach. Umów się na prezentacje już dziś! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zakup prosto od Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pozimowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

649 000 zł53 m² 12 354,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji 0% pcc Dostępne są 2 mieszkania w budynku czterolokalowym umiejscowione na kameralnym, ogrodzonym terenie, na którym przypisane są 2 miejsca parkingowe do każdego z nich. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Marki,mazowieckie

531 840 zł44,32 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na terenie Marek! apartamenty sowia 14 lokali mieszkalnych. Od 2 do 3 pokoi. Od 42 m2 do 63 m2. za wynagrodzenie biura! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,53 m² 12 354,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Istnieje możliwość obejrzenia mieszkań również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Oferta od Dewelopera. . Stan Deweloperski -IV kwartał 2025. Rezerwować.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

898 000 zł109 m² 8 238,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie z tarasem w inwestycji Eko Lake kameralnym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanym w Markach, tuż pod Warszawą. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

822 492 zł83,08 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, bezczynszowego lokalu o powierzchni 83,08 m2, zlokalizowanego na parterze kameralnego, dwulokalowego budynku. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

637 650 zł58,50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: 38,70m2 - 522 450zł - taras 4,66m2 II piętro 38,90m2 - 505 700zł - taras 4,66m2 I piętro 45,30m2 - 520 950zł - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł50,11 m² 11 474,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,11m2 w cichej okolicy. Mieszkanie składa się z: - aneks kuchenny połączony z pokojem-29,35m2 - pokój-11,62m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł61,36 m² 10 088,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na piętrze 61,36 (3 pokojowe + garderoba) z ogródkiem 31m2, 2 miejscami parkingowymi. Wykaz powierzchni mieszkania 61,32m2: - przedsionek na parterze 1,90m2 ze schowkiem pod schodami, -.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł76 m² 9 407,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania 3 ostatnie mieszkania w nowo zrealizowanej inwestycji mieszkaniowej w Markach przy ul. Glinieckiej w otulinie lasu; pozostały ostatnie mieszkania o pow. 76 m2, 4-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł130,50 m² 6 360,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Oferta Dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak Również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł176,50 m² 5 433,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny segment z ogrodem, garażem i poddaszem do aranżacji w Markach przy ul. Grażyny. Mieszkanie cechuje przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Marki,mazowieckie

710 892 zł58 m² 12 179,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Balkon 7,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Marki,mazowieckie

710 892 zł58 m² 12 179,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marki,mazowieckie

540 708 zł45 m² 12 029,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Balkon 9,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowia

Marki,mazowieckie

610 765 zł53 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjny 3 pokojowy apartament w kameralnym budynku w Markach. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w dwupiętrowym budynku, usytuowanym w cichej uliczce z bliskim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Marki,mazowieckie

926 926 zł78 m² 11 908,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

922 284 zł71 m² 12 968 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

667 000 zł61 m² 10 863,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie z dużym ogrodem, zlokalizowane w kameralnym budynku dwulokalowym w Markach pod Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Marki,mazowieckie

679 000 zł111 m² 6 113,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna oferta! bez pcc i prowizji Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal mieszkalny dwupoziomowy zlokalizowany na piętrze i poddaszu o powierzchni 111,06m2. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Marki,mazowieckie

604 000 zł64 m² 9 425,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w spokojnej i zielonej części Marek w powiecie wołomińskim, województwo mazowieckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowia

Marki,mazowieckie

515 000 zł51 m² 10 173,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,62 m zlokalizowane w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2025 roku w miejscowości Marki. Cena mieszkania wynosi 515 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

922 284 zł71 m² 12 968 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje obejmuje dwa niezależne budynki, w których łącznie znajdują się 82 mieszkania oraz 5 lokali usługowych zlokalizowanych przy głównej ulicy Marek. Kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

649 000 zł74 m² 8 770,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% pcc 0% prowizji Mieszkanie 3-pokojowe na parterze na parterze lub II piętrze. Do każdego z mieszkań przewidziane są 2 miejsca parkingowe płatne dodatkowo 40 tys. za dwa miejsca. W przypadku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

712 500 zł55 m² 13 023,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Mieszkanie od Dewelopera, wykończone pod klucz. Kuchnia i łazienka w pełni wyposażone i umeblowane. Pokoje do umeblowania. Mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

536 312 zł45 m² 11 928,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

649 000 zł53 m² 12 354,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Źródlana

Marki,mazowieckie

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m , położone w Markach, w nowoczesnej inwestycji z 2025 roku. Nieruchomość pochodzi z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magnolii

Marki,mazowieckie

580 000 zł55 m² 10 545,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem w Markach + 2 miejsca parkingowe w cenie! Cena: 580 000 pln Powierzchnia mieszkania: 55 m Liczba pokoi: 3 Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Stan: surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Marki,mazowieckie

602 700 zł57 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 57,40 m mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na I piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

575 000 zł50 m² 11 474,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

826 000 zł79 m² 10 490,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 78,74m2 w cichej okolicy. Mieszkanie składa się z: - pokój-29,23m2 - pokój-11,15m2 - pokój-10,30m2 -kuchnia-11,06m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

712 000 zł65 m² 10 979,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,85m2 w cichej okolicy. Mieszkanie składa się z: - aneks kuchenny połączony z pokojem-22,49 - pokój-13,76m2 -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij