Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://marki.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,zielone-alejki/26667328.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://marki.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,zielone-alejki/26667328.html
https://marki.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,zielone-alejki/26667328.html

Udostępnij

Zdjęcie

Mieszkanie ul. Wesoła 7

Wesoła 7, Marki, mazowieckie

  • 822 854 zł
  • 88,10 m²
  • 9 340 zł/m²

Biuro Sprzedaży

Skontaktuj się

Mieszkanie ul. Wesoła 7

Wesoła 7, Marki, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

822 854 zł

88,10 m²

9 340 zł/m²

Mieszkanie ul. Wesoła 7

Inwestycja: Zielone Alejki

Zaktualizowane: 12 maja 2026

822 854 zł 88,10 m² 9 340 zł/m²

Termin realizacji:
październik 2027
Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
3
Miejsce postojowe:
garaż
Stan mieszkania:
deweloperski

Termin realizacji:

październik 2027

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

3

Miejsce postojowe:

garaż

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 822 854 zł (9 340 zł/m²)
  • Termin realizacji: październik 2027
  • Status oferty: dostępne
  • Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
  • Charakterystyka mieszkania: 88,10 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: dom wielorodzinny
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (3,2 m²), ogródek (37,4 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Miejsce/a postojowe: w garażu indywidualnym, przynależne do mieszkania (1 miejsce); garaż w bryle budynku
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Źródło: oferta dewelopera: Misam Development, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   sygnatura ogłoszenia: 45J/1

Lokalizacja

  • Inwestycja: Zielone Alejki
  • Adres: Wesoła 7, Marki, mazowieckie
  • Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, osiedle domów wielorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne
  • W pobliżu przedszkole, restauracja, przystanek autobusowy, supermarket, stacja benzynowa, ścieżka rowerowa, las, jezioro

Opis nieruchomości

3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby i łazienki. (...)

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Zielone Alejki

Inwestycja realizowana przez:

Misam Development

Biuro Sprzedaży

Piłsudskiego 68/2

Ząbki 05-091

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Dom17D/2 168,39 m² 8 135,88 zł/m² 5 1 370 000 zł
Dom
1 370 000 zł 168,39 m²
8 135,88 zł/m² 5 pok.
17D/2

Mieszkanie21BL/2 114,15 m² 8 550,15 zł/m² 1/2 6 976 000 zł
Mieszkanie
976 000 zł 114,15 m²
8 550,15 zł/m² 6 pok.
21BL/2

Mieszkanie22AL/2 108,59 m² 8 969,52 zł/m² 1/2 5 974 000 zł
Mieszkanie
974 000 zł 108,59 m²
8 969,52 zł/m² 5 pok.
22AL/2

Mieszkanie23AL/2 108,59 m² 8 812,97 zł/m² 1/2 5 957 000 zł
Mieszkanie
957 000 zł 108,59 m²
8 812,97 zł/m² 5 pok.
23AL/2

Mieszkanie24BL/2 114,15 m² 8 585,19 zł/m² 1/2 6 980 000 zł
Mieszkanie
980 000 zł 114,15 m²
8 585,19 zł/m² 6 pok.
24BL/2

Mieszkanie25C/2 98,32 m² 8 919,85 zł/m² 1/2 5 877 000 zł
Mieszkanie
877 000 zł 98,32 m²
8 919,85 zł/m² 5 pok.
25C/2

Mieszkanie26B/2 114,15 m² 8 541,39 zł/m² 1/2 6 975 000 zł
Mieszkanie
975 000 zł 114,15 m²
8 541,39 zł/m² 6 pok.
26B/2

Dom28D/2 168,39 m² 8 195,26 zł/m² 5 1 380 000 zł
Dom
1 380 000 zł 168,39 m²
8 195,26 zł/m² 5 pok.
28D/2

Dom29E/2 168,39 m² 8 017,10 zł/m² 5 1 350 000 zł
Dom
1 350 000 zł 168,39 m²
8 017,10 zł/m² 5 pok.
29E/2

Dom30F/2 168,39 m² 8 308,09 zł/m² 5 1 399 000 zł
Dom
1 399 000 zł 168,39 m²
8 308,09 zł/m² 5 pok.
30F/2

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Zielone Alejki

Zdjęcie

1 370 000 zł

168,39 m²

8 135,88 zł/m²

5

Zdjęcie

976 000 zł

114,15 m²

8 550,15 zł/m²

1/2

6

Zdjęcie

974 000 zł

108,59 m²

8 969,52 zł/m²

1/2

5

Zdjęcie

957 000 zł

108,59 m²

8 812,97 zł/m²

1/2

5

Zdjęcie

980 000 zł

114,15 m²

8 585,19 zł/m²

1/2

6

Zdjęcie

877 000 zł

98,32 m²

8 919,85 zł/m²

1/2

5

Zdjęcie

975 000 zł

114,15 m²

8 541,39 zł/m²

1/2

6

Zdjęcie

1 380 000 zł

168,39 m²

8 195,26 zł/m²

5

Zdjęcie

1 350 000 zł

168,39 m²

8 017,10 zł/m²

5

Zdjęcie

1 399 000 zł

168,39 m²

8 308,09 zł/m²

5

Biuro Sprzedaży

739 107...

739 107 312

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro Sprzedaży

739 107...

739 107 312

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro Sprzedaży

739 107...

739 107 312

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości