dowolna

Nieruchomości Marki - Oferty sprzedaży nieruchomości

341 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

341 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

683 000 zł55 m² 12 418,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Firma Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania z ogródkiem, zlokalizowanego w Markach, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marki,mazowieckie

733 787 zł74 m² 9 880 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Chcesz mieć balkon i ogródek, a nie chcesz mieszkać na parterze ? To mieszkanie jest dla Ciebie! Do sprzedania ekskluzywna, nowa inwestycja na osiedlu Cherry. 10 mieszkań na osiedlu w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolorowa

Marki,mazowieckie

949 000 zł161 m² 5 880,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:83 m²

Dom to nie tylko metraż. To możliwość urządzenia przestrzeni dokładnie tak, jak chcesz z kominkiem, wysokim poddaszem i ogrodem, który staje się naturalnym przedłużeniem salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża

Marki,mazowieckie

699 000 zł59 m² 11 908 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu Marki, ul. Duża Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 58,70 m , położone na podwyższonym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Marki,mazowieckie

1 818 630 zł1 837 m² 990 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Markach, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Spokojna zielona okolica, dominuje zabudowa szeregowa i bliźniacza dwulokalowa. Po sąsiedzku rezerwat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje - 50 m - Marki Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Małachowskiego w Markach. To doskonała propozycja dla pary, singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Marki,mazowieckie

1 090 000 zł137 m² 7 956,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 137 m , zlokalizowaną w Markach przy ul. Długiej. Jest to idealna propozycja inwestycyjna lub doskonałe rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

260 000 zł25 m² 10 358,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z możliwością zrobienia antresoli. Świetna lokalizacja - blisko ul. Piłsudskiego - vis-a-vis Prima Parku. Mieszkanie w nowym budownictwie, budowa zakończona w 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

1 100 000 zł86 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem | 85,62 m + poddasze ok. 50 m | 4 pokoje | Marki Struga | bez czynszu Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 85,62 m z dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

1 999 000 zł261 m² 7 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Do sprzedaży wyjątkowy zadbany dom o powierzchni użytkowej 222,9m2 o niebanalnej architekturze w stylu dworkowym, bardzo wysokim standardzie wykończenia przy ulicy Małej w Markach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża

Marki,mazowieckie

829 999 zł77 m² 10 737,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77,3 m , położone w zielonej i spokojnej części Marek przy ul. Dużej. Mieszkanie znajduje się na 3., ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

740 000 zł59 m² 12 638,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Panoramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Marki

Marki,mazowieckie

29 000 000 zł15 212 m² 1 906,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Agencja westate oferuje Państwu nieruchomość gruntową z mpzp o oznaczeniu mwu - tereny zabudowy mieszkaniowej. Więcej informacji udzielę telefonicznie lub drogą mailową. Serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skowronia

Marki,mazowieckie

950 000 zł96 m² 9 908,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż segment w Markach przy ul. Skowroniej. Powierzchnia: 95,88 m | 4 pokoje | Garaż | Ogródek z altaną i tarasem Jeśli szukasz komfortowego, funkcjonalnego i gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Skrzetuskiego

Marki,mazowieckie

1 200 255 zł1 491 m² 805 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1476 m2 zlokalizowana w miejscowości Marki przy ul. Skrzetuskiego zaledwie 15 km od centrum Warszawy. Sposób zagospodarowania terenu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ceglana

Marki,mazowieckie

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:784 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Markach, posadowiony na działce o powierzchni 784 m . Budynek o powierzchni ok. 250 m wymaga generalnego remontu, jednak jego solidna konstrukcja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

839 000 zł116 m² 7 245,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem w Markach. Oferujemy komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 115 m , z ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Marki,mazowieckie

679 000 zł111 m² 6 113,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna oferta! bez pcc i prowizji Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal mieszkalny dwupoziomowy zlokalizowany na piętrze i poddaszu o powierzchni 111,06m2. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Marki,mazowieckie

565 000 zł50 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Wyobraź sobie mieszkanie w któym budzisz się w ciszy, a za oknem masz widok na spokojną,zieloną okolicę, jednocześnie będąc zaledwie kilka minut od Warszawy. To 50 m przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Magnolii

Marki,mazowieckie

959 000 zł176 m² 5 433,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:50 m²

Segment blisko lasu i natury Inwestycja deweloperska, bez 2% pcc, bez prowizji. Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego hałasu, ale wciąż z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wesoła

Marki,mazowieckie

899 000 zł74 m² 12 145,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Są takie miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Gdzie poranek zaczyna się kawą na balkonie, a kończy spacerem wśród drzew. I choć adres mówi Marki, to do granicy Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

659 000 zł59 m² 11 169,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym budynku w Markach przy ul. Legionowej. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Marki,mazowieckie

604 000 zł64 m² 9 425,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w spokojnej i zielonej części Marek w powiecie wołomińskim, województwo mazowieckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hetmańska

Marki,mazowieckie

2 990 000 zł1 924 m² 1 554,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:289 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Równa

Marki,mazowieckie

850 000 zł194 m² 4 381,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:448 m²

Dom do remontu! Świetna lokalizacja! Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu jednorodzinnego w Markach przy ul. Równej. Położony w spokojnej okolicy z szybkim i sprawnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

800 000 zł69 m² 11 611 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3-pokojowe Z dużym balkonem 6,4 m2, ul. Słoneczna, marki Forma prawna: odrębna własność Cena: 800 000 zł Powierzchnia: 68,90 m Budynek: z 2008 r Zapraszam do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Skargi

Marki,mazowieckie

1 480 000 zł129 m² 11 472,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom wolnostojący Z duszą I ciekawym wnętrzem marki, ul. Piotra skargi Szukasz domu, który łączy solidność tradycyjnego budownictwa z nowoczesnym designem i technologią? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lisa-Kuli

Marki,mazowieckie

720 000 zł1 710 m² 421,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy dużą, atrakcyjną działkę w Markach, w rejonie ulicy Lisa-Kuli. Grunt o powierzchni 1710 m2, wymiary 23 X 75 m. Przeznaczenie terenu: - zabudowa mieszkaniowa ekstensywna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

1 740 000 zł154 m² 11 298,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

DO negocjacji! Nowoczesny, świeżo wykończony dom z ogrodem, jacuzzi i przestrzenią do relaksu Marki, 154 m | 2025 r. | bezczynszowy | Garaż + parking zewnętrzny Wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

500 000 zł51 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 oddzielne pokoje w Markach | obok Prima Park | balkon | 1 piętro Świetna lokalizacja szybki dojazd do Warszawy. Mieszkanie spełnia oczekiwania osób ceniących wygodę, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

530 000 zł44 m² 12 183,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m z przestronnym balkonem (9 m ), położone na 8., ostatnim piętrze budynku z windą na osiedlu Małachowskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

959 000 zł179 m² 5 357,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Segment 3-poziomowy o powierzchni 159 m z prywatnym ogródkiem i garażem w nowoczesnym kompleksie w Markach. Idealny dla rodziny szukającej przestrzeni i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Marki,mazowieckie

467 000 zł49 m² 9 491,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,2 m , zlokalizowane przy ul. Rejtana w podwarszawskich Markach. Idealna propozycja dla pary, singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowia

Marki,mazowieckie

515 000 zł51 m² 10 173,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,62 m zlokalizowane w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2025 roku w miejscowości Marki. Cena mieszkania wynosi 515 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

599 000 zł39 m² 15 214,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 39,27 m na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku z cegły- osiedle zmknięte. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni w aneksie oraz łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wilcza

Marki,mazowieckie

1 439 000 zł163 m² 8 828,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej, ul. Wilcza, marki Forma prawna: odrębna własność (dom w zabudowie bliźniaczej z działką 293 m2 z kw) Cena: 1 439 000 zł Powierzchnia: 163.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Marki,mazowieckie

575 000 zł32 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Marki ul. Kościuszki - na granicy Marek z Warszawską Białołęką > stacja metra Kondratowicza 12 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla paczkomaty, żabka, restauracje, mnóstwo sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

879 000 zł95 m² 9 252,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny segment Z ogródkiem 5 pokoi 2 miejsca postojowe marki Lokalizacja: marki, ul. Okólna Powierzchnia: 95 m Ogródek: prywatny z altaną i miejscem na grill Miejsca postojowe: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marki,mazowieckie

1 199 000 zł166 m² 7 222,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Projekt obejmuje kameralne osiedle, składające się z 6 segmentów położonych w Markach, obok Warszawy. Kupujesz bez prowizji, bezpośrednio od Developera. Klucze Styczeń 2026 - Powierzchnia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Marki,mazowieckie

900 000 zł87 m² 10 309,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż segment środkowy znajdujący się w Markach przy ul. Królowej Marysieńki. Segment składa się z 2 poziomów: > parter: wiatrołap, salon, kuchnia, wc > piętro: korytarz, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sowia

Marki,mazowieckie

550 000 zł41 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij