dowolna

Mieszkania przy lesie Marki - Anonse sprzedaży i wynajmu

99 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Marki,mazowieckie

824 000 zł75 m² 10 989,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok.75 m2 z ogródkiem (ok.75 m2) oraz 2 miejscami postojowymi. To idealna propozycja dla osób, które szukają przyjemnej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

578 792 zł41 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu mieszkania w jednej z naszych polecanych inwestycji, doskonałej lokalizacji na pograniczu Targówka i Marek. Oddanie do użytku! Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Napoleona

Marki,mazowieckie

4 000 zł160 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości Dwa pałacyki usytuowane na terenie dużego parku. W jednym z nich na pierwszym piętrze znajduje się mieszkanie wykończone w stylu pałacowym o powierzchni 160 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tęczowa

Marki,mazowieckie

999 000 zł85 m² 11 719,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Luksusowy, trzypoziomowy apartament w otoczeniu domów jednorodzinnych na kameralnym zamkniętym osiedlu w bliskim w sąsiedztwie rezerwatu przyrody. Mieszkanie bezczynszowe oryginalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

700 000 zł83 m² 8 416,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem znajdujące się w podwarszawskich Markach przy ul. Długiej. Budynek wybudowano w 2021 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marki,mazowieckie

1 150 000 zł128 m² 8 984,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Piękny segment z dużym ogrodem idealny dla rodziny. Świetnie zlokalizowany w Markach, do wszystkiego blisko (szkoła, przedszkole, sklepy itp.) Wysoki standard w dobrej cenie. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

650 000 zł64 m² 10 167,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokojowe mieszkanie Z widokiem na las Do sprzedania 63,93m2 z dużym ogródkiem położony blisko lasu oraz domów jednorodzinnych. Mieszkanie na pierwszym piętrze z przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szczęśliwa

Marki,mazowieckie

920 000 zł127 m² 7 238,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Opis: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 127,1 m2 w spokojnej uliczce o nazwie Szczęśliwa. Jeżeli poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

650 000 zł112 m² 5 784,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% pcc Inwestycja w trakcie wykańczania. Planowany termin oddania do użytku wrzesień 2024. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 112 m.kw., składające się z 6 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Marki,mazowieckie

760 000 zł64 m² 11 968,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w idealnym punkcie na mapie Marek. Świetne położenie, tuż przy granicy z Warszawą. W okolicy pełna infrastruktura miejska, przedszkola, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ząbkowska

Marki,mazowieckie

578 000 zł41 m² 14 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie położone na pograniczu Targówka oraz Marek. Opis nieruchomości; powierzchnia:40,76 m cena: 578 000pln termin oddania: 30.10.2024 logga 2,2 m2 Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ząbkowska

Marki,mazowieckie

1 049 104 zł88 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu 4 pokojowe mieszkanie położone na pograniczu Targówka oraz Marek. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi! powierzchnia:88,16 m termin oddania: 30.10.2024 taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ząbkowska

Marki,mazowieckie

746 000 zł67 m² 11 196,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone na pograniczu Targówka oraz Marek. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi! powierzchnia:66,63m termin oddania: 30.10.2024 dodatkowe pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

999 900 zł110 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji 0% pcc Inwestycja oddana. Mieszkanie dwupoziomowe wykończone w wysokim standardzie - gotowe do zamieszkania. Do mieszkania przynależy 1 miejsce parkingowe oraz ogródek ok 40 mkw. Na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skorupki

Marki,mazowieckie

950 000 zł96 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio duże 4-pokojowe mieszkanie położone w Markach przy ulicy Skorupki 23a. Mieszkanie okala duży balkon, przynależą do niego dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałacowa

Marki,mazowieckie

605 000 zł47 m² 12 798,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Cena obowiązuje przez najbliższy tydzień, ponieważ zależy nam na szybkiej bezpośredniej sprzedaży. Mieszkanie do wejścia! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Markach w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zajączka

Marki,mazowieckie

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie odświeżone 65m2, 3 pokoje, częściowo umeblowane, od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Marki

Marki,mazowieckie

890 000 zł86 m² 10 348,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Bez pośredników! Na sprzedaż przestronne mieszkanie bezczynszowe w bliźniaku czterorodzinnym w przepięknej cichej okolicy. Mieszkanie na osiedlu zamkniętym z własnym ogródkiem ok.90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karłowicza

Marki,mazowieckie

3 500 zł110 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości Dwa przepiękne pałacyki usytuowane w starym, ogrodzonym parku. W jednym z nich na pierwszym piętrze znajduje się mieszkanie wykończone stylu pałacowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

600 000 zł79 m² 7 593,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% pcc Inwestycja w trakcie wykańczania. Planowany termin oddania do użytku wrzesień 2024. Mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni użytkowej 79 m. kw. znajdujące się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Marki,mazowieckie

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w Markach, przy ul. Pastelowej. Mieści się na parterze na kameralnym osiedlu. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz ogrodzonego tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bandurskiego

Marki,mazowieckie

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Prezentowane mieszkanie w zabudowie bliźniaczej składa się z: piętro: - salon (25 m2), - kuchnia (25 m2), - 2 x sypialnia (14 m2, 12 m2), - łazienka (7 m2), - spiżarnia (3 m2), oraz - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

680 000 zł123 m² 5 523,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% pcc Wejście do lokalu usytuowane jest na poziomie parteru, skąd prywatnymi schodami udajemy się na piętro. Na piętrze budynku znajduje się salon z aneksem kuchennym, dwoma pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

949 900 zł105 m² 9 046,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 105 m2. To idealna propozycja dla osób, które szukają przestronnej, klimatycznej przestrzeni do życia w rozsądnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

799 000 zł116 m² 6 887,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferuję Państwu nowoczesne, 2-poziomowe mieszkanie z ogródkiem i balkonem, w budynku oddanym do użytku w 2016 roku. Budynek jest zlokalizowany w Markach, na Osiedlu Struga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

999 900 zł110 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji 0% pcc Inwestycja oddana i wykończona w wysokim standardzie - gotowa do zamieszkania. Na piętrze budynku znajduje się salon aneksem kuchennym, dwoma pokojami oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kresowa

Marki,mazowieckie

610 000 zł56 m² 10 879,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja - Jeśli szukasz mieszkania, którego lokalizacja zapewni wysoki komfort życia, spokój i ciszę, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! Opis Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Pragnę zaoferować Państwu zupełnie nowy, nigdy jeszcze niezamieszkały lokal o powierzchni ok 120 m.kw. Poza drzwiami wewnętrznymi i umeblowaniem lokal jest praktycznie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szczęśliwa

Marki,mazowieckie

910 000 zł127 m² 7 159,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Jeśli szukasz dużego mieszkania, którego lokalizacja zapewni wysoki komfort życia, spokój i ciszę, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bandurskiego

Marki,mazowieckie

850 000 zł74 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem, 2 miejscami postojowymi na podjeździe i dodatkowym miejscem przed bramą. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wesoła

Marki,mazowieckie

695 000 zł71 m² 9 790,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na dzień otwarty który odbędzie się w środę 19/06/24 od godziny 15:00. Zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Wesoła 67 / Marki 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

610 000 zł59 m² 10 410 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przestronne rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w 3-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w Markach na osiedlu Horowa góra. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Marki,mazowieckie

698 000 zł67 m² 10 369,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie bezczynszowe z kominkiem, ogródkiem i miejscem postojowym na 2 samochody. Nieruchomość znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

640 000 zł100 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel Na sprzedaż gotowe do odbioru mieszkania na piętrze Lokalizacja -kobyłka pod Warszawą przybliżona lokalizacja 52 20'43.1"N 21 12'07.1"E Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim 60m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

720 000 zł97 m² 7 452,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc! Bez prowizji! Mieszkanie położone na II piętrze, składające się z 3 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, 2 łazienek i 2 balkonów do mieszkania przypisany jest oggródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolorowa

Marki,mazowieckie

947 000 zł123 m² 7 699,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Idealna oferta dla inwestora. Lokal usytuowany w kompleksie segmentów w nowo rozbudowanej części Marek w bliskim sąsiedztwie lasu. Gotowy do dalszego wynajmu. Lokal mieszkalny na drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

780 000 zł70 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie w zabudowie szeregowej przy ulicy Granicznej w Markach. Nieruchomość składa się z lokalu mieszkalnego o powierzchni 70 m2, oraz ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

610 000 zł59 m² 10 410 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przestronne rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze w 3-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w Markach na osiedlu Horowa góra. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Napoleona

Marki,mazowieckie

3 900 zł160 m² 24,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Marki,mazowieckie

749 000 zł67 m² 11 169,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą mieszkania w Markach: największe atuty nieruchomości to: - ogródek 40 m2, - funkcjonalny układ pomieszczeń, - dwustronne, - spiżarnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gliniecka

Marki,mazowieckie

1 140 000 zł144 m² 7 900,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu energooszczędne mieszkanie z przestronnym ogrodem w inwestycji Eko Lake, zlokalizowanej w podwarszawskich Markach przy ul. Glinieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie