dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Marki - Oferty sprzedaży

80 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

699 000 zł60,40 m² 11 572,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marki przy M1 ikea, decathlon, granica z Białołęką. Sprzedam mieszkanie 60,40 m2 z ogródkiem ok 36 m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 269 zł69,09 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 592 zł70,11 m² 10 092,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek i loggii. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 147 185 zł98,05 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

560 000 zł57,30 m² 9 773,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle "leśny zakątek" Mieszkania na piętrze- 57,30m2 z dużym tarasem(12,81m2) i 2 miejscami postojowymi(w cenie lokalu)- 560000zł Inwestor: ARK DEWELOPER.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł115,28 m² 6 766,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera Mieszkanie Dwupoziomowe 113,10 m2 z ogródkiem 80 m2 i z dwoma miejscami postojowymi ul. Szkolna 110 Bezpośrednio Bez Prowizji Mieszkanie znajduje się na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł42,81 m² 11 656,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja jedna z największych zalet! Inwestycja znajduje się w świetnym punkcie komunikacyjnym: - szybki dojazd do Warszawy (blisko trasy) - w promieniu do 1 km: - przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł98,94 m² 8 075,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w topowej lokalizacji! Na sprzedaż wyjątkowe, 5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 98,94 m , z dużym balkonem 14,77 m , prywatnym ogródkiem oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł46,34 m² 11 631,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

46-metrowe parterowe mieszkanie z trzema pokojami to idealna opcja dla rodzin z dzieckiem czy osób pracujących z domu. Dodatkowy pokój od strony południowej może stać się komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł46,34 m² 11 631,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł56,07 m² 9 612,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Mieszkanie o powierzchni 56 m2., trzypokojowe, na piętrze, z niezależnym wejściem z parteru. Funkcjonalna i wygodna opcja zarówno dla singli pracujących zdalnie, jak i par lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł133,46 m² 6 368,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Oferta Dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł55 m² 11 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne - 3-pokojowe mieszkanie ok 55 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

1 183 000 zł144,30 m² 8 198,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 144,3 z ogrodem o wielkości 237 m2 w inwestycji Eko Lake kameralnym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

720 000 zł93,89 m² 7 668,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas - nowa inwestycja! Marki, mieszkanie dwupoziomowe 4-5 pokojowe z ogródkiem, 2 miejsca postojowe oferta deweloperska - 0% prowizji dla Kupującego Prezentujemy mieszkanie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

570 000 zł48,01 m² 11 872,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas - nowa inwestycja! Marki, mieszkanie 3 pokojowe, z ogródkiem, 2 miejsca postojowe oferta deweloperska - 0% prowizji dla Kupującego Prezentujemy mieszkanie w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Marki

3 Mieszkania od 590 000 zł

 

Termin realizacji:2027

 

Metraże:50,03 - 83,55 m²

Marki, 3 pokoje, 50,03 m2, ogródek + dwa miejsca postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C. Prezentujemy nową.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

580 000 zł53,70 m² 10 800,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł110,07 m² 7 994,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:październik 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego mieszkania dwupoziomowego, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, czterech sypialni, dwóch łazienek, tarasu oraz balkonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł110,07 m² 7 994,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:październik 2027

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Tadeusza Kościuszki,Marki

3 Mieszkania od 520 950 zł

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:38,70 - 58,50 m²

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: 38,70m2 - 522 450zł - taras 4,66m2 II piętro 38,90m2 - 505 700zł - taras 4,66m2 I piętro 45,30m2 - 520 950zł - ogródek.

Szczegóły inwestycji

Sowia,Marki

3 Mieszkania od 531 840 zł

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:44,32 - 53,11 m²

Nowa inwestycja na terenie Marek! apartamenty sowia 14 lokali mieszkalnych. Od 2 do 3 pokoi. Od 42 m2 do 63 m2. za wynagrodzenie biura! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego dwupokojowego.

Szczegóły inwestycji

Marki

3 Mieszkania od 729 999 zł

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:76,33 - 89,91 m²

Odkryj idealne połączenie nowoczesnego stylu życia i bliskości natury. Szczegóły oferty: powierzchnia użytkowa: 76,33 m Ogródek: każdy lokal dysponuje ogródkiem o powierzchni od 37 do.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

586 000 zł50 m² 11 720 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Do sprzedania 34 mieszkania w nowo realizowanej inwestycji mieszkaniowej położonej w Markach przy ul. Miłej (rejon ul. Fabrycznej) - osiedle kameralnych budynków dwulokalowych, 1-piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł50,36 m² 9 908,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaję 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 3 pokoju, położone w nowej inwestycji deweloperskiej w Markach. Lokal ma powierzchnię 50,36 m i znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 650 zł58,50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 620 zł49,80 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie usytuowane dosłownie na granicy z Warszawą, w podwarszawskich Markach. Umów się na prezentacje już dziś! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł52,53 m² 12 354,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Istnieje możliwość obejrzenia mieszkań również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Oferta od Dewelopera. . Stan Deweloperski -IV kwartał 2025. Rezerwować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zakup prosto od Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pozimowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł130,50 m² 6 360,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Oferta Dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak Również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł128,80 m² 6 444,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Oferta Dewelopera. . Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. . Piękne duże - 2-poziomowe mieszkanie ok 129.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł42,81 m² 11 656,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pokojowe mieszkanie ok 43.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Marki,mazowieckie

556 680 zł46,39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty sowia Nowa inwestycja na terenie Marek! 14 lokali mieszkalnych. Od 2 do 3 pokoi. Od 42 m2 do 63 m2. za wynagrodzenie biura! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

531 840 zł44,32 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 -pokojowego w kameralnym budynku w Markach. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

679 000 zł111 m² 6 117,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 111 m , zlokalizowane w kameralnej inwestycji w Marki (dzielnica Pustelnik), przy spokojnej ulicy w otoczeniu nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

699 000 zł83,55 m² 8 366,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marki, 4 pokoje, 83,55 m2 z garażem, o gródek + miejsce postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł101,45 m² 8 181,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu do sprzedawania 12 segmentów bezczynszowych, o różnych powierzchniach, rozkładach pomieszczeń i cenach: budynek A1 - 101,45m2 ul. Błękitna 24/1 - cena 830tys.zl Budynek A2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł101,45 m² 8 181,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł25,50 m² 14 313,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Są mieszkania, które od razu dają poczucie dobrego wyboru - nowoczesne, jasne i gotowe, by urządzić je dokładnie tak, jak się chce. Taka właśnie jest ta kawalerka położona na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

505 700 zł38,90 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 mkw. z balkonem, usytuowane na 1 piętrze. Inwestycja znajduje się w spokojnej części Marek, tuż przy granicy z Warszawą-.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł58,44 m² 11 105,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament posiada 3 pokoje powierzchnię 58,44mkw oraz Ogród 80mkw./ Doskonała lokalizacja / Piękny Design / Osiedle Pomarańczowa / w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem / Ekskluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

589 000 zł51,13 m² 11 519,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania nowe 2-pokojowe mieszkanie bezczynszowe. W stanie deweloperskim, do wykończenia. W cenie ogródek oraz miejsce postojowe. W budynku znajduje się 6 mieszkań. Dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

637 650 zł58,50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 mkw. z balkonem, usytuowane na 2. Inwestycja znajduje się w spokojnej części Marek, tuż przy granicy z Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

705 180 zł61,32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 -pokojowego w kameralnym budynku w Markach. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

663 310 zł58,70 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie 58,7 mkw. z balkonem. Kameralne osiedle na granicy Warszawy i Marek. Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

650 000 zł67,03 m² 9 697,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marki, 4 pokoje, 67,03 m2, ogródek + dwa miejsca postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C. Prezentujemy nową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 180 zł61,32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja dla osób,.