dowolna

Mieszkania z prawem własności Marki - Lista ofert

170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

170 ogłoszeń

Rynek pierwotny

520 950 zł45,30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: 38,70m2 - 522 450zł - taras 4,66m2 II piętro 38,90m2 - 505 700zł - taras 4,66m2 I piętro 45,30m2 - 520 950zł - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł128,96 m² 8 142 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2013

0% prowizji od kupującego Dwa mieszkania z jedną klatką schodową. Wykończone oba poziomy. Dwupoziomowe mieszkanie podzielone na dwa niezależne, opomiarowane (woda, prąd, gaz), oddzielnie ogrzewane.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł56,63 m² 14 656,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Mieszkanie w Markach | Nowoczesne Mieszkanie | Mieszkanie z Ogródkiem | Mieszkanie z Garażem | 3 Pokoje Marki | Mieszkanie na Sprzedaż | Mieszkanie Marki | Ciche Osiedle | Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

922 284 zł71,12 m² 12 968 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

926 926 zł77,84 m² 11 908,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zakup prosto od Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pozimowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł130,50 m² 6 360,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Oferta Dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak Również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł53,52 m² 11 210,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera Bez Prowizji Mieszkanie bezczynszowe 53,52 m2 z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi ul. Szkolna Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku przy ul. Szkolnej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł66,70 m² 10 794,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferta tylko U nas! 3 pokoje | centrum marek Zapraszam do zapoznania się z jednym z przyjemniejszych miejsc do życia w Markach (bliskość Targówka oraz Białołęki - tutaj się.

Szczegóły ogłoszenia

529 074 zł41,01 m² 12 901,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł154,60 m² 4 715,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Marki | ul. Długa | 4 pokoje | Mieszkanie z ogrodem | Mieszkanie deweloperskie | Mieszkanie bezczynszowe | Nowe budownictwo | Mieszkanie z 2 miejscami parkingowymi | Mieszkanie dwupoziomowe na.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł110,67 m² 8 575,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 110,67 m zlokalizowany w Markach przy ul. Amarantowej. Nieruchomość jest rozłożona na trzech poziomach: na poziomie parteru znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Marki,mazowieckie

637 650 zł58,50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia przestronne trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w miejscowości Marki w granicy Warszawy. Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

679 000 zł111 m² 6 117,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 111 m , zlokalizowane w kameralnej inwestycji w Marki (dzielnica Pustelnik), przy spokojnej ulicy w otoczeniu nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

970 000 zł100 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż niepowtarzalny, dwupoziomowy loft o powierzchni ok. 100 m , położony w spokojnej części Marek, zaledwie 1,5 km od granicy Warszawy. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością prezentuję czteropokojowe, trójstronne, ciche mieszkanie o powierzchni 60 mkw. Do mieszkania przynależy duży balkon ok. 7 mkw, a także powierzchnia ponad 40 mkw na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Długa

Marki,mazowieckie

1 090 000 zł137 m² 7 956,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 137 m , zlokalizowaną w Markach przy ul. Długiej. Jest to idealna propozycja inwestycyjna lub doskonałe rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł90 m² 10 877,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Okólnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Ceramicznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

483 686 zł37,60 m² 12 864 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł133,46 m² 6 368,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Oferta Dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł158,29 m² 6 886 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe dwupoziomowe mieszkanie o łącznej pow. 145 m w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej części Marek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł101,45 m² 8 181,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu do sprzedawania 12 segmentów bezczynszowych, o różnych powierzchniach, rozkładach pomieszczeń i cenach: budynek A1 - 101,45m2 ul. Błękitna 24/1 - cena 830tys.zl Budynek A2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Marki,mazowieckie

531 840 zł44,32 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na terenie Marek! apartamenty sowia 14 lokali mieszkalnych. Od 2 do 3 pokoi. Od 42 m2 do 63 m2. za wynagrodzenie biura! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł136 m² 8 080,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Unikatowe mieszkanie w segmencie na górnym piętrze z ogrodem i potencjałem na 6 pokoi - Marki, przy samej Puszczy Szukasz nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł60 m² 12 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Błękitnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

803 054 zł61,71 m² 13 013,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł91 m² 15 329,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Kosynierów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 780 zł63,72 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 620 zł49,80 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie usytuowane dosłownie na granicy z Warszawą, w podwarszawskich Markach. Umów się na prezentacje już dziś! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer.

Szczegóły ogłoszenia

582 528 zł48,67 m² 11 968,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny