dowolna

Mieszkania z prawem własności Marki - Lista ofert

170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

170 ogłoszeń

1 100 000 zł86 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Okólnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku. Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł56,34 m² 11 537,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta Dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Szczegóły ogłoszenia

579 513 zł46,05 m² 12 584,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł31,08 m² 18 468,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem 32 m - Marki, ul. Kościuszki (na granicy z Warszawą) Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

999 000 zł159,40 m² 6 267,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bliskie Marki gotowe mieszkania przy ul. Klucznikowskiej bez prowizji od kupującego! Bliskie Marki to kameralna, zakończona już inwestycja, która znajduje się na samym początku Marek od strony Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł101,45 m² 8 181,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu do sprzedawania 12 segmentów bezczynszowych, o różnych powierzchniach, rozkładach pomieszczeń i cenach: budynek A1 - 101,45m2 ul. Błękitna 24/1 - cena 830tys.zl Budynek A2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,70 m² 11 908,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu Marki, ul. Duża Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 58,70 m , położone na podwyższonym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

846 000 zł70,58 m² 11 986,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bliskie Marki gotowe mieszkania przy ul. Klucznikowskiej zobacz wirtualny spacer po nieruchomości! - całość Naszego wynagrodzenia pokrywa sprzedający. Bliskie Marki to kameralna, zakończona już.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

590 000 zł50,03 m² 11 792,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Marki, 3 pokoje, 50,03 m2, ogródek + dwa miejsca postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C. Prezentujemy nową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

752 995 zł76,33 m² 9 865 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Odkryj idealne połączenie nowoczesnego stylu życia i bliskości natury. Szczegóły oferty: powierzchnia użytkowa: 76,33 m Ogródek: każdy lokal dysponuje ogródkiem o powierzchni od 37 do.

Szczegóły ogłoszenia

557 138 zł45,62 m² 12 212,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł40,20 m² 12 238,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Jeśli szukasz wygodnego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Marek, te 2 pokoje z balkonem przy ul. Kosynierów będą idealną propozycją. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

703 086 zł58,86 m² 11 945,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

1 250 000 zł97,40 m² 12 833,68 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Komfortowe, 2-poziomowe mieszkanie 97 m z tarasem 130 m przy lesie Marki, osiedle Horowa Góra Szukasz miejsca, w którym można poczuć spokój, przestrzeń i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

733 788 zł74,27 m² 9 880 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia bezczynszowe przestronne czteropokojowe mieszkanie z ogródkiem w miejscowości Marki pod Warszawą. Nowoczesne mieszkanie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

650 000 zł67,03 m² 9 697,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marki, 4 pokoje, 67,03 m2, ogródek + dwa miejsca postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C. Prezentujemy nową.

Szczegóły ogłoszenia

600 362 zł46,50 m² 12 911,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

563 584 zł48,48 m² 11 625,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - II kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł56,69 m² 12 877,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Pastelowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku. Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł53,52 m² 12 425,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy komfort apartamentu z zaletami własnego domu? Oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze w nowej inwestycji przy ul. Szkolnej w Markach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

547 302 zł45,15 m² 12 121,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

500 175 zł38,05 m² 13 145,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 500 zł85,35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży bezczynszowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 85,35 m2, stanowiącego idealne połączenie przestrzeni domu jednorodzinnego z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

536 312 zł44,96 m² 11 928,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł32 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Marki ul. Kościuszki - na granicy Marek z Warszawską Białołęką > stacja metra Kondratowicza 12 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla paczkomaty, żabka, restauracje, mnóstwo sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 450 zł38,70 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: 38,70m2 - 522 450zł - taras 4,66m2 II piętro 38,90m2 - 505 700zł - taras 4,66m2 I piętro 45,30m2 - 520 950zł - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

799 812 zł68,36 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Kosynierów budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z 2024 roku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 68,36m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65 m² 12 292,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i poddaszem - duże miejsce parkingowe - bliskie Marki Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł55 m² 12 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Bandurskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

830 000 zł130,50 m² 6 360,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem | Marki Struga przy Puszczy Słupeckiej Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 130,5 m z ogródkiem 50 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł83,40 m² 10 311,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej przy ulicy Wesołej w Markach. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, funkcjonalności oraz kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł25,50 m² 14 313,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Są mieszkania, które od razu dają poczucie dobrego wyboru - nowoczesne, jasne i gotowe, by urządzić je dokładnie tak, jak się chce. Taka właśnie jest ta kawalerka położona na Osiedlu.