dowolna

Mieszkania z ogródkiem Marki - Oferty mieszkań z działeczką

119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

530 000 zł54 m² 9 786 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe w cichej i zielonej okolicy nie daleko centrum Marek. Mieszkanie narożne z dużym 190-metrowym ogródkiem. Wejście do ogrodu z każdego pokoju. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miedziana

Marki,mazowieckie

499 000 zł88 m² 5 670,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na w Markach, przy ul Miedzianej. Cisza i spokój nawet przy otwartych oknach! Możliwość zakupu na kredyt! Zalety: - mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żabia

Marki,mazowieckie

530 000 zł68 m² 7 794,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokal gotowy do oddania - przekazanie kluczy 12.2022 Ostatnie mieszkanie 68 m2 w tej inwestycji! Osiedle Żabia powstało z myślą o mieszkańcach, którzy cenią w swoim domu zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bagienna

Marki,mazowieckie

680 000 zł136 m² 5 007 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w budynku dwulokalowym - typu bliźniak Budowa uzyskała Pozwolenie Na Użytkowanie! Możliwość podziału na dwa oddzielne mieszkania - dwa miejsca postojowe w cenie! - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Marki,mazowieckie

2 950 zł48 m² 61,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie terenie kameralnego osiedla składającego się z 5 bloków, usytuowane na parterze piętrze w dwu piętrowym budynku przy ulicy Tadeusza Kościuszki 48 (marki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

535 000 zł55 m² 9 814,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3-pokojowe 54,51 m2 z dużym ogrodem ok 190 m2 oraz miejscem parkingowym naziemnym. Zlokalizowane na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z 2021r. przy ul. Promiennej w Markach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Marki,mazowieckie

369 000 zł31 m² 11 872,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przytulna kawalerka mieszcząca się na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w Markach przy ul. Kościuszki 48. O mieszkaniu: ma powierzchnię 31,80 m2 wykończone pod klucz gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

749 000 zł151 m² 4 960,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

* tylko u nas * Zależy Ci na ekonomicznym w utrzymaniu lokalu oraz na szybkim dojeździe do Warszawy? Jednocześnie lubisz odetchnąć świeżym powietrzem bez wychodzenia z domu, a latem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Marki,mazowieckie

520 000 zł64 m² 8 121 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na parterze z ogródkiem w bliskich markachoferujemy nowe bezczynszowe mieszkanie od sprawdzonego dewelopera. Mieszkanie na parterze z ogrodem i miejscem postojowym. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Błękitna

Marki,mazowieckie

429 000 zł54 m² 7 888,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania wygodne mieszkanie z miejscem na auto. Nowe 3 pokoje zostały zaplanowane tak, że z każdego wyjdziesz na ogródek. Będziesz tu miał: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Marki,mazowieckie

480 000 zł66 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie 3- pokojowe bezczynszowe z ogródkiem i miejscem postojowym Oferujemy nowe mieszkanie na osiedlu deweloperskim w bliskich Markach. Znany i zaufany deweloper, inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Marki,mazowieckie

460 000 zł55 m² 8 368 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Marki,mazowieckie

369 000 zł31 m² 11 872,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty 31.10. od godziny 17 30. po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Na sprzedaż przytulna kawalerka mieszcząca się na zamkniętym osiedlu w Markach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zygmuntowska

Marki,mazowieckie

500 000 zł56 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękne parterowe mieszkania z ogrodem i parkingiem do zamieszkania lub jako inwestycja. Praktycznie gotowe mieszkania. Małe osiedle i kilka kroków do Warszawy. Bezpośrednio wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

754 000 zł151 m² 4 993,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

* tylko u nas * Zależy Ci na ekonomicznym w utrzymaniu mieszkaniu oraz na szybkim dojeździe do Warszawy? Jednocześnie lubisz odetchnąć świeżym powietrzem bez wychodzenia z domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zygmuntowska

Marki,mazowieckie

698 988 zł69 m² 10 120 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie apartamenty w ekskluzywnej inwestycji deweloperskiej blisko Centrum Handlowego Targówek. Kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie, elegancko wykończona materiałami wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zygmuntowska

Marki,mazowieckie

769 896 zł75 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ekskluzywny apartament o pow. 75,48m2 z ogrókiem 54m2. Kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie, elegancko wykończona materiałami wysokiej jakości. Całość tworzy klimat spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Marki,mazowieckie

599 000 zł55 m² 10 907 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, w podwarszawskich Markach, na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

465 000 zł55 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atuty nieruchomości | Bezczynszowe | 55m2 | 2016r. budowy | Dogodna Lokalizacja | Ustawny Projekt Wnętrza | Prywatny Ogródek 35m2 | Zewnętrzne M. Parkingowe | 3 Pokoje | Zamknięte osiedle | Cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

999 000 zł133 m² 7 526,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z przestronnym ogrodem w inwestycji Eko Lake, zlokalizowanej w podwarszawskich Markach przy ul. Glinieckiej. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

693 000 zł64 m² 10 754,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym na auto pod oknem. Blisko na przystanek ztm, do ośrodka zdrowia, urzędu miasta, policji. W promieniu ok. 2km kilkanaście przedszkoli oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pomorska

Marki,mazowieckie

1 300 000 zł131 m² 9 923,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Segment bezczynszowy 131 mkw w budynku na cztery mieszkania. Trzy pokojowe. Ogródek 82 m kw. Poddasze wysokie do własnej aranżacji( 84 mkw)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

475 000 zł66 m² 7 201,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana w zielonej części Marek w sąsiedztwie Lasu. Kameralny projekt, niska zabudowa. Łącznie 16 mieszkań, wszystkie z ogródkami, w tym ogłoszeniu oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Marki

Marki,mazowieckie

539 000 zł115 m² 4 683,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej, zielonej części Marek. W bliskim otoczeniu Rezerwatu Przyrody Puszczy Słupeckiej, z dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów, przychodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

970 000 zł120 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2019

Bezczynszowy lokal dwupoziomowy położony na pierwszym piętrze i poddaszu czterolokalowego budynku wzniesionego w 2019 roku. Pierwszy poziom to salon z częścią jadalną i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa

Marki,mazowieckie

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry. Marki ul. Długa 23 aa Inwestycja zakończona z pozwoleniem na użytkowanie. Sprzedawane mieszkanie jest na rynku pierwotnym, bez pcc. Posiada klasyczny układ: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

619 000 zł75 m² 8 253,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości residents ma przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie w Markach. Na powierzchnię 75 m2, składa się pokój z aneksem kuchennym, łazienka, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Marki,mazowieckie

587 000 zł83 m² 7 081 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji! Gotowe mieszkania do odbioru. Udogodnienia: plac zabaw, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec. Przynależności: mieszkania posiadają ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

849 000 zł145 m² 5 839,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Bezpośrednio. Ładne dwupoziomowe mieszkanie 145,38m2 (bezczynszowe) 74,38m2 + poddasze do adaptacji 71m2 z dużym ogródkiem ok 150m2 i miejscem postojowym w popularnej części Marek na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zygmuntowska

Marki,mazowieckie

791 385 zł75 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zygmuntowska

Marki,mazowieckie

690 480 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament z ogródkiem w nowej inwestycji deweloperskiej blisko Centrum Handlowego Targówek. Kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie, elegancko wykończona materiałami wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zygmuntowska

Marki,mazowieckie

1 199 000 zł108 m² 11 102 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 108 M2, 5 pokoi, marki, ul.ZYGMUNTOWSKA Na sprzedaż: Mieszkanie w bezpiecznej okolicy w Markach na ulicy Zygmuntowskiej. Idealna propozycja dla rodziny. Do zamieszkania od zaraz. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

770 000 zł89 m² 8 652 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 89 M2, 5 pokoi, marki, ul.OKÓLNA Na sprzedaż: Mieszkanie w bezpiecznej okolicy w Markach na ulicy Okólnej. Idealna propozycja dla rodziny. Do zamieszkania od zaraz. 5 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

530 000 zł54 m² 9 815 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 54 M2, 3 pokoje, marki, ul.PROMIENNA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Markach na ulicy Promiennej. Idealna propozycja dla rodziny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

530 000 zł55 m² 9 640 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 54,98 M2, 3 pokoje, marki, ul.LEGIONOWA Na sprzedaż: Mieszkanie w bezpiecznej okolicy w Markach na ulicy Legionowej. Idealna propozycja dla rodziny. Do zamieszkania od zaraz. 3 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lisa-Kuli

Marki,mazowieckie

780 000 zł75 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 75 M2, 3 pokoje, marki, ul.LISA KULI Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Markach na ulicy Lisa Kuli. Idealna propozycja dla rodziny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Amarantowa

Marki,mazowieckie

445 000 zł54 m² 8 183,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Proponujemy wygodne mieszkanie z miejscem na auto w cenie. Nowe 3 pokoje zostały zaplanowane tak, że z każdego wyjdziesz na ogródek. Będziesz tu miał: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tęczowa

Marki,mazowieckie

630 000 zł66 m² 9 545 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 66 M2, 3 pokoje, marki, ul.TĘCZOWA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Markach na ulicy Tęczowej. Idealna propozycja dla rodziny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Marki

Marki,mazowieckie

845 000 zł206 m² 4 101,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dwupoziomowe mieszkanie w Markach pod Warszawą. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać bardzo blisko stolicy jednocześnie ciesząc się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Marki,mazowieckie

620 000 zł60 m² 10 333 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 60 M2, 2 pokoje, marki, ul.SZKOLNA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Markach na ulicy Szkolnej. Idealna propozycja dla rodziny. Do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Marki,mazowieckie

450 000 zł46 m² 9 890,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ofertuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na parterze z ogrodem (105 mkw.). Lokal mieści się przy ul. Mickiewicza 6 na kameralnym, zamkniętym osiedlu z niską zabudową. Mieszkanie ma 45,5.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij