dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Marki - Lista ogłoszeń

131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

131 ogłoszeń

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

1 100 000 zł86 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i poddaszem | Marki Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,62 m z dodatkowym poddaszem użytkowym (ponad 50 m),.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł75 m² 11 186,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Nauczycielskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 000 zł64,85 m² 10 979,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,85m2 w cichej okolicy. Mieszkanie składa się z: - aneks kuchenny połączony z pokojem-22,49 - pokój-13,76m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł132,53 m² 9 960,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w segmencie z wyjątkową przestrzenią i komfortem życia pod Warszawą 132,5 m z balkonem, strychem i wyposażeniem!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

750 000 zł80,55 m² 9 310,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Marki/zieleniec, 4 pokoje, 76,33 m2, duży ogródek + dwa miejsca postojowe ostatnie wolne mieszkanie! budynki oddane do użytkowania oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł50,11 m² 11 474,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,11m2 w cichej okolicy. Mieszkanie składa się z: - aneks kuchenny połączony z pokojem-29,35m2 - pokój-11,62m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł176,50 m² 5 433,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny segment z ogrodem, garażem i poddaszem do aranżacji w Markach przy ul. Grażyny. Mieszkanie cechuje przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł56,69 m² 12 877,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Pastelowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku. Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Ceramicznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

995 000 zł115,82 m² 8 590,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne, gotowe mieszkanie w Markach - idealne dla rodziny z dziećmi. Dwupoziomowa przestrzeń o powierzchni 115 m (pierwsze piętro + poddasze użytkowe).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Marki,mazowieckie

610 765 zł53,11 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty sowia Nowa inwestycja na terenie Marek! 14 lokali mieszkalnych. Od 2 do 3 pokoi. Od 42 m2 do 63 m2. za wynagrodzenie biura! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł50,36 m² 9 908,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaję 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 3 pokoju, położone w nowej inwestycji deweloperskiej w Markach. Lokal ma powierzchnię 50,36 m i znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 450 zł38,70 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: 38,70m2 - 522 450zł - taras 4,66m2 II piętro 38,90m2 - 505 700zł - taras 4,66m2 I piętro 45,30m2 - 520 950zł - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł60 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie 59,95m2 z ogrodem 123m2, miejscami parkingowymi, domkiem ogrodowym i przepięknym widokiem na zieloną przestrzeń. Bezczynszowe Media miejskie, kanalizacja miejska. Marki ulica.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł69,90 m² 10 014,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne, trójstronne Mieszkanie gotowe do wprowadzenia Twoja Oaza Spokoju Szukasz miejsca, które łączy funkcjonalność z wyjątkowym komfortem? Prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

531 840 zł44,32 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 -pokojowego w kameralnym budynku w Markach. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 750 zł58,50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 58,5 m mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na II piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym, a jego rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł76 m² 9 407,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania 3 ostatnie mieszkania w nowo zrealizowanej inwestycji mieszkaniowej w Markach przy ul. Glinieckiej w otulinie lasu; pozostały ostatnie mieszkania o pow. 76 m2, 4-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

848 000 zł130 m² 6 523,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwa poziomy, miejsca parkingowe, las, autobus mza. Kupujesz od firmy - nie płacisz 2% podatku pcc Przestronne mieszkanie 130,5 m z ogródkiem i dwoma poziomami Marki Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

699 000 zł83,55 m² 8 366,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marki, 4 pokoje, 83,55 m2 z garażem, o gródek + miejsce postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

848 000 zł130,50 m² 6 498,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Brak pcc Brak prowizji Oferuję Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 130m2 zlokalizowane w kameralnej inwestycji w Markach. Lokal mieści się na piętrze i poddaszu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł76,40 m² 10 471 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie z ogródkiem! Brak czynszu! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 76,4 m, usytuowanego na parterze domku wielorodzinnego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł46,10 m² 12 559,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Promiennej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł86 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Okólnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku. Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł111,06 m² 6 293,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna oferta! bez pcc i prowizji Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal mieszkalny dwupoziomowy zlokalizowany na piętrze i poddaszu o powierzchni 111,06m2. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł54 m² 12 314,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,52 m , zlokalizowane w Markach przy ul. Szkolnej. Mieszkanie jest całkowicie nowe, nigdy niezamieszkałe i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w Markach. Mieszkanie oddane do użytku w 2022 roku, czyste, przytulne i w pełni umeblowane. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

649 000 zł53 m² 12 354,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji 0% pcc Dostępne są 2 mieszkania w budynku czterolokalowym umiejscowione na kameralnym, ogrodzonym terenie, na którym przypisane są 2 miejsca parkingowe do każdego z nich. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

705 180 zł61,32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 -pokojowego w kameralnym budynku w Markach. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Mieszkanie już oddane do użytku, umiejscowione jest na kameralnym, ogrodzonym osiedla. Do lokalu przypisane są 2 miejsca parkingowe. Wejście do mieszkania z poziomu parteru. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

800 000 zł122,82 m² 6 513,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bliskie Marki gotowe mieszkania przy ul. Klucznikowskiej całość naszego wynagrodzenia pokrywa sprzedający! Bliskie Marki to kameralna, zakończona już inwestycja, która znajduje się na samym początku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł111 m² 6 297,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowa niższa cena! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie bezczynszowe w Markach o powierzchni użytkowej 111m2. Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe oraz balkon na.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości - nie pobieramy prowizji od Najemcy. Oferujmy do wynajęcia piętro domu o powierzchni 120 m2 z niezależnym wejściem w Markach pod Warszawą, położonego przy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,10 m² 11 908,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna tylko w Pepper House Na sprzedaż w pełni własnościowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m , zlokalizowane w Markach przy ul. Promiennej. Lokal usytuowany jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł54 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Budowa na ukończeniu Super ustawne mieszkanie 54m2 (dwie sypialnie z salonem i aneksem kuchennym. Wszystkie media miejskie: gaz, woda, prąd. Teren zamknięty. Duże ogródki usytuowane od strony.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł144 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Leopolda Lisa-Kuli budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł54,90 m² 12 021,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bliskie Marki gotowe mieszkania przy ul. Klucznikowskiej Bliskie Marki to kameralna, zakończona już inwestycja, która znajduje się na samym początku Marek od strony Warszawy. To idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

637 650 zł58,50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 mkw. z balkonem, usytuowane na 2. Inwestycja znajduje się w spokojnej części Marek, tuż przy granicy z Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

649 000 zł74 m² 8 770,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% pcc 0% prowizji Mieszkanie 3-pokojowe na parterze na parterze lub II piętrze. Do każdego z mieszkań przewidziane są 2 miejsca parkingowe płatne dodatkowo 40 tys. za dwa miejsca. W przypadku.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł120,61 m² 6 467,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Nowość! Ekskluzywne Osiedle Bezczynszowych Mini Segmentów Pomarańczowa " Okazja Inwestycyjna! loft dwupoziomowy / mogą powstać dwa oddzielne mieszkania. Mini Segment dwupoziomowy 6 pokojowy - Kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

590 000 zł44,54 m² 13 246,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż, atrakcyjne, bezczynszowe, zadbane i funkcjonalne mieszkanie (44,54 m2) na parterze z ogródkiem, w jednopiętrowym segmencie z 2018 roku. Atuty nieruchomości: - teren.