dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Marki - Oferty sprzedaży i najmu

91 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

91 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skorupki

Marki,mazowieckie

859 000 zł130 m² 6 607,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie bezczynszowe, dwupoziomowe o bardzo wysokim standardzie wykończenia w Markach w otoczeniu zieleni, przy ul. Ks.Ignacego Skorupki. Segment znajduje się na zamkniętej działce, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

427 300 zł67 m² 6 406,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 66,7m2 mieszczące się w spokojnej okolicy w podwarszawskich Markach, przy ul. Kosynierów. Mieszkanie usytuowane w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

427 300 zł66 m² 6 474 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przestronne dwukondygnacyjne mieszkanie usytuowane na trzecim i czwartym piętrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w Markach w okolicach ul. Kościuszki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Marki,mazowieckie

590 000 zł58 m² 10 228,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w podwarszawskich Markach przy ulicy Szkolnej. Osiedle zamknięte z niską jednopiętrową zabudową. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

510 000 zł62 m² 8 226 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Piękne przestronne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 1-piętrowym szeregowcu, znajdującym się w zamkniętym osiedlu. Nieruchomość zlokalizowana w Markach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Marki,mazowieckie

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej. Znajduje się na pierwszym piętrze, wejście z klatki dzielonej z drugim mieszkaniem z piętra drugiego. Mieszkanie to większy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

429 000 zł67 m² 6 432 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 66,70 M2, 3 pokoje, marki, ul.KOSYNIERÓW Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Markach na ulicy Kosynierów Idealna propozycja dla rodziny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

550 000 zł53 m² 10 377 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 53 M2, 2 pokoje, marki, ul.SŁONECZNA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Markach na ulicy Słonecznej. Idealna propozycja dla młodych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspiańskiego

Marki,mazowieckie

528 000 zł93 m² 5 677 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 93 M2, 3 pokoje, marki, ul.WYSPIAŃSKIEGO Na sprzedaż: Mieszkanie w stanie deweloperskim w bezpiecznej okolicy w Markach na ulicy Wyspiańskiego. Idealna propozycja dla rodziny. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 11-go Listopada

Marki,mazowieckie

430 000 zł53 m² 8 113 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 53 M2, 2 pokoje, marki, ul.11 LISTOPADA Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Markach na ulicy 11 Listopada. Idealna propozycja dla młodych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Marki,mazowieckie

350 000 zł32 m² 10 938 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Piękne kameralne dwupokojowe mieszkanie w Markach, usytuowane na pierwszej kondygnacji w 3-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w zamkniętym osiedlu w Markach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11-go Listopada

Marki,mazowieckie

470 000 zł53 m² 8 868 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Marki,mazowieckie

830 000 zł73 m² 11 369,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 72.99 m2 składające się z: - salonu z aneksem kuchennym o powierzchni ok. 23 m2 - dwóch sypialni o powierzchni ok. 14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Elektryków

Marki,mazowieckie

575 000 zł66 m² 8 712 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyobraź sobie niewielkie osiedle z niską zabudową, w spokojnej, zielonej okolicy. Zamknięte, chronione, z placem zabaw. Ty i Twoi bliscy jesteście więc bezpieczni. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

565 000 zł80 m² 7 062 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić mieszkanie, który znajduję się w cichej części Marek. Nieruchomość ma bardzo ciekawy rozkład. Znajdują się w nim 3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża

Marki,mazowieckie

420 000 zł58 m² 7 241 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja, umowa przedwstępna 2 pokoje o powierzchni 58 m2 zlokalizowane na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Markach. Rozkład mieszkania daje duże możliwości aranżacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11-go Listopada

Marki,mazowieckie

620 000 zł80 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupoziomowe, z antresolą, zlokalizowane w Markach. Lokal na 2 piętrze w budynku 2 piętrowym z 2007roku. Na powierzchnię mieszkania składa sie: dwie łazienki, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

255 000 zł58 m² 4 432,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowy budynek w kameralnym osiedlu, składające się sześciu domów sześcio-rodzinnych na działce o łącznej powierzchni 3.600 m2. Każdy budynek składa się z trzech kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

225 000 zł50 m² 4 479,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Marki,mazowieckie

295 000 zł134 m² 2 201,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Lokal o powierzchni calkowitej 134 m2, niski parter, 4 pokoje 2 łazienki z natryskiem, 1 kuchnia, 1 aneks kuchenny z lodówkami, kuchniami gazowymi, zlewozmywakami i szafkami, holl ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

1 500 zł72 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

- pomieszczenie gospodarcze - 2 mkw - taras - 17 mkw - piwnica - 4,5 mkw - parking podziemny dodatkowo istnieje możliwość parkowania auta na parkingu przed blokiem Mieszkanie jest częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

235 000 zł43 m² 5 465,12 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o powierzchni 43 m2 na zamkniętym osiedlu w Centrum marek.Zlokalizowane na siódmym piętrze w ośmiopiętrowym bloku wybudowanym w 2001r. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Marki,mazowieckie

255 000 zł52 m² 4 903,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania bardzo ładne, ustawne mieszkanie w cichej okolicy domów jednorodzinnych. Mieszkanie jest odnowione, do zamieszkania. Okna wychodzą na południowy zachód, za oknami zieleń. Duży, 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maratońska

Marki,mazowieckie

700 000 zł170 m² 4 117,65 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

,906285

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marki,mazowieckie

315 000 zł63 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Pilnie sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62,6 m2, spółdzielcze własnościowe z własną księgą wieczystą. Teren osiedla ogrodzony, wejście przez furtkę z domofonem i bramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Marki,mazowieckie

350 000 zł134 m² 2 611,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

235 000 zł68 m² 3 455,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

40 m2,bezpośrednio, pełna własność (księga na lokal, garaż i grunt), bez obciążeń, osiedle strzeżone (zamknięte, monitoring,ochrona fizyczna). Ok 1 km od Centrum M1, przy trasie S8 (świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

330 000 zł53 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży eleganckie, ciche mieszkanie o powierzchni 53 m2 - wykończone w wysokim standardzie + antresola - 12m2 pod skosami (nie wliczona w cenę mieszkania). Mieszkanie posiada kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

280 000 zł53 m² 5 283,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem przygotowane do zamieszkania o powierzchni 53 m2 w Centrum Marek k/warszawy zlokalizowane na czwartym piętrze w pięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

210 000 zł40 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną, widną kuchnią. Pokoje niezależne 18m2 z balkonem i 10 metrowy. Na podłodze ładny parkiet dębowy. Okna na północny wschód. Kuchnia ok. 4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

515 000 zł96 m² 5 342,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Naszą prowizję pokrywa tylko sprzedający! Apartament 4 pokojowy z garażem w spokojnej części Marek Oferujemy na sprzedaż bardzo ładny apartament 4 pokojowy z miejscem garażowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

275 000 zł55 m² 4 966,59 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Naszą prowizję pokrywa tylko sprzedający! Ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu w centrum Marek. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu wybudowanym po 2000 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Marki,mazowieckie

227 000 zł53 m² 4 283,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 53m2 - dwustronne. Bardzo jasne 3- pokojowe mieszkanie: -salon o pow,17m z loggią na całej szerokości pokoju.Pozostałe pokoje o pow.;12m, 10m. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pomorska

Marki,mazowieckie

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie na piętrze w budynku czterolokalowym, każdy ma własną wydzieloną działkę oraz furtkę i bramę. Niezależne media i bez jakichkowiek opłat czynszowych. Z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kopernika

Marki,mazowieckie

380 000 zł53 m² 7 169,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Eleganckie, przytulne mieszkanie w budynku wielorodzinnym w Markach blisko centrum M1 w Warszawie. Cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Marki,mazowieckie

299 800 zł67 m² 4 474,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Pilnie sprzedam bezpośrednio! W centrum marek! Mieszkanie 3 pokojowe 67m: salon 19,2 m z balkonem 6,1m ; pokój 11,8m ; pokój 12,3m ; kuchnia z oknem 8,3m ; przedpokój 9,9m ; łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

207 000 zł40 m² 5 136,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowoczesne dwupojowe mieszkanie usytuowane na 4 pietrze Mieszkanie jest w pełni umeblowane, w sypialni szafa komandor na całej ścianie i małżeńskie łóżko, w dużej łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 11 Listopada

Marki,mazowieckie

109 000 zł46 m² 2 369,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odstąpię partycypację tbs marki Odstąpię partycypację tbs marki - mieszkanie 46m2 wraz z garażem krytym oraz piwnicą Mieszkanie zlokalizowane jest na wysokim parterze budynku przy ul. 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 11 Listopada

Marki,mazowieckie

130 000 zł47 m² 2 765,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszaknie z widną kuchnią, z oddzielną sypialnią. Mieszkanie w systemie tbs z możliwością wykupu na własność. mieszaknie w pełni wyposażone. Na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

424 000 zł80 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Sprzedam eleganckie mieszkanie o wysokim standardzie, 80m, marki ul. Kosynierów. 3 pokoje + łazienka i garderoba, 1 poziom: salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój, schody, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

454 000 zł53 m² 8 566,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na wysokim parterze w budynku 4 - piętrowym Teren osiedla będzie ogrodzone i strzeżone Na jego terenie zaplanowane są miejsca zabaw dla dzieci i miejsca.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij