dowolna

Mieszkania z garażem Marki - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

890 000 zł84,50 m² 10 532,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

84,5 m | 3 balkony | 95 m po podłodze | 2 piętro | Marki granica z Warszawą Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o bardzo dobrym układzie pomieszczeń, zlokalizowane w Markach.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł68 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe, na osiedlu strzeżonym składającym się z 6 bloków, wjazd i wejście na kartę, w bloku jest winda i miejsce parkingowe (płatne dodatkowo). Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł88 m² 7 840,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

4 pokoje | 88 m | ciche i przestronne mieszkanie rodzinne | Marki Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 88 m , położone w spokojnej części Marki.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł47 m² 15 936,17 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, w pełni wykończone pod klucz mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku z windą z 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

870 000 zł110 m² 7 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Marki, ul. Dmowskiego | Inwestycja: 3 niezależne mieszkania w 1 lokalu Szukasz nieruchomości, która od razu wygeneruje wysoki zwrot? A może planujesz model zamieszkaj i spłacaj kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł75 m² 12 133,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Bezpośrednio Sprzedam mieszkanie 75 m2 Marki, ul. Pałacowa Piętro Mieszkanie w odległości 500 m od granicy miasta Warszawa. W pobliżu przedszkole, szkoła, żłobek. Sklep aldi 100 m, ch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 492 zł83,08 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, bezczynszowego lokalu o powierzchni 83,08 m2, zlokalizowanego na parterze kameralnego, dwulokalowego budynku. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

590 000 zł50,03 m² 11 792,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Marki, 3 pokoje, 50,03 m2, ogródek + dwa miejsca postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C. Prezentujemy nową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł176,50 m² 5 433,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny segment z ogrodem, garażem i poddaszem do aranżacji w Markach przy ul. Grażyny. Mieszkanie cechuje przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

609 900 zł37,20 m² 16 395,16 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marki | ul. Słoneczna | Inwestycja: osiedle Słoneczna | 7 piętro | piękny widok z okna | 2 pokoje | ponad 37m2 | balkon | szybki dojazd do metra | winda z poziomu garażu | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł69,90 m² 10 014,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne, trójstronne Mieszkanie gotowe do wprowadzenia Twoja Oaza Spokoju Szukasz miejsca, które łączy funkcjonalność z wyjątkowym komfortem? Prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnej i funkcjonalnej kawalerki położonej przy ul. Słonecznej 3a w Markach. Mieszkanie znajduje się na 8., ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 650 zł58,50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: 38,70m2 - 522 450zł - taras 4,66m2 II piętro 38,90m2 - 505 700zł - taras 4,66m2 I piętro 45,30m2 - 520 950zł - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł98,12 m² 9 936,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowy, 4-pokojowy segment o powierzchni 98,12 m , położony w kameralnej inwestycji z 2018 roku w Markach, przy ul. Legionowej - w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

699 000 zł83,55 m² 8 366,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marki, 4 pokoje, 83,55 m2 z garażem, o gródek + miejsce postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

729 999 zł89,91 m² 8 119,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne segmenty w zielonej części Marek Twój wymarzony dom z garażem i ogródkiem Rozpoczęliśmy sprzedaż wyjątkowej inwestycji Markach, która łączy komfort, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł56,63 m² 14 656,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Mieszkanie w Markach | Nowoczesne Mieszkanie | Mieszkanie z Ogródkiem | Mieszkanie z Garażem | 3 Pokoje Marki | Mieszkanie na Sprzedaż | Mieszkanie Marki | Ciche Osiedle | Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

922 284 zł71,12 m² 12 968 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

926 926 zł77,84 m² 11 908,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł120 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie do wynajęcia w Markach pod Warszawą - piętro w domu jednorodzinnym z oddzielnym wejściem - bez właścicieli. Mieszkanie o powierzchni aż 120 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

970 000 zł100 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż niepowtarzalny, dwupoziomowy loft o powierzchni ok. 100 m , położony w spokojnej części Marek, zaledwie 1,5 km od granicy Warszawy. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością prezentuję czteropokojowe, trójstronne, ciche mieszkanie o powierzchni 60 mkw. Do mieszkania przynależy duży balkon ok. 7 mkw, a także powierzchnia ponad 40 mkw na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

505 700 zł38,90 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 mkw. z balkonem, usytuowane na 1 piętrze. Inwestycja znajduje się w spokojnej części Marek, tuż przy granicy z Warszawą-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 620 zł49,80 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie usytuowane dosłownie na granicy z Warszawą, w podwarszawskich Markach. Umów się na prezentacje już dziś! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

834 000 zł84 m² 9 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe, z ogrodem I garażem marki / struga Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o całkowitej powierzchni ok. 84 m (wraz z garażem),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł71,13 m² 9 489,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę nowoczesnego mieszkania o powierzchni 71,13 m , położonego w gotowej, kameralnej inwestycji tuż przy granicy Warszawy, zaledwie 3,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł46,54 m² 13 966,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 46 m | Marki - Osiedle Promienna III | wysoki standard | duży balkon | garaż I komórka lokatorska Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł94,07 m² 7 335 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji ( także bez 2% pcc ), - budowa zakończona Dom tańszy niż mieszkanie!nowoczesne segmenty i super atrakcyjna lokalizacja w ząbkach!indywidualna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

650 000 zł67,03 m² 9 697,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marki, 4 pokoje, 67,03 m2, ogródek + dwa miejsca postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C. Prezentujemy nową.

Szczegóły ogłoszenia

826 770 zł78,74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i spiżarnią | Centrum Marek | 0% pcc i bez prowizji Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78,74 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

[rezerwacja] Na sprzedaż 2 pokojowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, z dwoma balkonami zlokalizowane w Markach przy ul. Długosza. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł83,40 m² 10 311,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej przy ulicy Wesołej w Markach. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, funkcjonalności oraz kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

592 620 zł49,80 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 49,8 mkw. z ogródkiem 62,8 mkw. - kameralne osiedle na granicy Warszawy i Marek (parter) Bez dodatkowych kosztów: 0% pcc | 0% prowizji Termin oddania inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

574 425 zł49,95 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku | Centrum Marek | Bez pcc i prowizji Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,95 mkw., położone na II piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Marki,mazowieckie

710 892 zł58 m² 12 179,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Balkon 7,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Marki,mazowieckie

710 892 zł58 m² 12 179,10 zł/m²