dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Marki - Oferty sprzedaży i najmu

92 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

92 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Marki,mazowieckie

925 000 zł105 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Poczuj komfort, przestrzeń, oddech i luksus w tym wspaniałym, wykończonym najwyższej jakości materiałami, unikatowym i jedynym w swoim rodzaju wnętrzu! Perełka na tle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilcza

Marki,mazowieckie

845 000 zł135 m² 6 259,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zakupu przestronnego segmentu o powierzchni 135 m ( + poddasze ok 40 m2), położonego w centrum Marek, zaledwie 1 km od Ratusza, ul. Wilcza. Mieszkanie znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

600 000 zł51 m² 11 673 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przestronne, zadbane dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w 7-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest w okolicach al. Marszałka Piłsudskiego oraz ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

739 000 zł64 m² 11 457,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo polecam komfortowe i bezczynszowe mieszkanie z ogrodem w podwarszawskich Markach. Budynek w zabudowie segmentowej. 3 pokoje z 50 m ogrodem na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

580 000 zł39 m² 14 872 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Słoneczne, gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 3-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w okolicach ul. Promiennej, okólnej oraz Bandurskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wilcza

Marki,mazowieckie

999 900 zł134 m² 7 461,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przestronne duże zadbane czteropokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami dwupoziomowe nowy budynek z 2019r.- WójcikMieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na I poziomie, II poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

740 000 zł59 m² 12 638,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Panoramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krasińskiego

Marki,mazowieckie

1 060 000 zł122 m² 8 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szukasz domu, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? Ten wyjątkowy segment w Markach, położony tuż przy Puszczy Słupeckiej, to idealne połączenie wygody, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

590 000 zł47 m² 12 447,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż rewelacyjne mieszkanie w bardzo dogodnym miejscu Marek, świetna lokalizacja i szybki dojazd do Warszawy, szeroki dostęp do komunikacji miejskiej to tylko jedne z wielu zalet tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tęczowa

Marki,mazowieckie

560 000 zł41 m² 13 658,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego, mieszkania 2 pokojowego z tarasem i ogródkiem przy ulicy Tęczowej w Markach. Atuty w punktach: - kameralne osiedle z 2019 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolorowa

Marki,mazowieckie

899 000 zł123 m² 7 308,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Idealna propozycja dla inwestora! Na sprzedaż w pełni wynajęty pakiet 4 mieszkań zlokalizowany w nowoczesnej części Marek. Gotowiec inwestycyjny generujący 10% stopy zwrotu rocznie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

838 000 zł97 m² 8 639,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania w Markach ul. Kosynierów: największe atuty nieruchomości to: - powierzchnia w księdze wieczystej 61,8 m2, po podłodze 97 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Błękitna

Marki,mazowieckie

750 000 zł54 m² 13 891,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem | 3 pokoje | Parter | ul. Błękitna, marki k. Warszawy Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem, położone na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

739 000 zł48 m² 15 373,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W skrócie: marki, ul. Słoneczna 3c Rok budynku 2020 r. Powierzchnia 50,28 m 2 pokoje z półotwartą kuchnią 3 z 8 pięter Klimatyzacja Balkon (ponad 5 m ) 2 x Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża

Marki,mazowieckie

779 000 zł78 m² 10 038,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Warszawy i pełną infrastrukturą w zasięgu ręki? Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marki,mazowieckie

616 636 zł63 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam przy terenach zielonych! Do sprzedania ekskluzywna, nowa inwestycja na osiedlu Cherry. 10 mieszkań na osiedlu w 3 budynkach. 2 budynki po 4 mieszkania i jeden gdzie są 2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przestrzeń, komfort, natura ~ a to wszystko w jednym miejscu! Tym miejscem jest piękny segment z ogrodem, znajdujący się przy ulicy Gen. Hallera w Markach. To cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

613 000 zł51 m² 11 923,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 pokojowe mieszkanie w Markach o pow. 51,41 m2, usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą na Kwitnącym Osiedlu. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mieszka I

Marki,mazowieckie

655 000 zł90 m² 7 277,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Uwaga: proszę o nie kontaktowanie się ze mną przez Agencje Nieruchomości! Dziękuję. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym punkcie na mapie Marek. Świetne położenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zielona

Marki,mazowieckie

955 000 zł105 m² 9 056,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

875 000 zł69 m² 12 699,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje, oddzielna kuchnia. Miejsce postojowe. Marzysz o spokojnym życiu z dala od zgiełku dużego miasta, ale cenisz sobie łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury? Szukasz funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokola

Marki,mazowieckie

722 000 zł122 m² 5 918,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przestronne, bezczynszowe mieszkanie z poddaszem w zielonej części Marek gotowe do zamieszkania! Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

829 000 zł120 m² 6 908,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dwa Mieszkania bezczynszowe! Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch niezależnych mieszkań w zabudowie szeregowej, zlokalizowana na zamkniętym osiedlu w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociania

Marki,mazowieckie

585 000 zł50 m² 11 632,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bezczynszowe, komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem 36 mkw. przy ul. Bocianiej 13a w Markach, na granicy z Warszawą. Metro Dw. Wileński - jedynie 7 przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

929 000 zł100 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz wyjątkowej przestrzeni do życia, ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość położona jest na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Markach, przy ul. Wesołej 87. Budynek został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marki,mazowieckie

515 000 zł37 m² 13 998,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,79 m2 znajdujące się w Markach przy ul. Promiennej. > salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon > ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

579 900 zł46 m² 12 552 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m , usytuowane na 1. piętrze w niskim, trzypiętrowym budynku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Markach. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Amarantowa

Marki,mazowieckie

1 199 000 zł111 m² 10 836 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż mieszkanie bezczynszowe, dwukondygnacyjne 110,67m2 marki k. Warszawy Wybudowane w 2023 roku, nowe, elegancko wykończone, gotowe do wprowadzenia. Zlokalizowane na zamkniętym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

417 000 zł35 m² 11 813 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Bezpośrednio Bez prowizji Marki ul.Okólna 24 B MIESZKANIE 1 pokojowe 35,30 m2. z balkonem 3,60 m2 Idealne do aranżacji na 2 pokoje Widna kuchnia 10m2 wysoki parter W cenie 417,000 pln Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wesoła

Marki,mazowieckie

980 000 zł116 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedam komfortowe, przestronne mieszkanie z 2021 roku, położone w spokojnej i bezpiecznej okolicy Marki. Jest to mieszkanie skrajne, z jedynym sąsiadem po jednej stronie, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bandurskiego

Marki,mazowieckie

929 900 zł73 m² 12 769,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny komfort z ogrodem i technologią - idealna przestrzeń do życia Atuty nieruchomości: 72,82 m | 3 pokoje, 2019r. budowy Bezczynszowe | Ogród ~90 m | Taras fibaro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysieńki

Marki,mazowieckie

899 000 zł88 m² 10 215,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupoziomowe w skrajnym segmencie. Położone w spokojnej części Marek, pełnej zieleni z niską zabudową mieszkalną. Na parterze mieści się: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Marki,mazowieckie

849 999 zł94 m² 9 042,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie w Markach- tuż przy granicy z Warszawą. Oferta dla osób, które szukają dużego mieszkania w dobrej lokalizacji w rozsądnej cenie. Świetne położenie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

613 000 zł51 m² 11 923,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bandurskiego

Marki,mazowieckie

486 000 zł32 m² 15 009,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie jednopokojowe w kameralnym budynku. Mieszkanie z balkonem usytuowane na ostatnim 3 piętrze w budynku z windą z 2019roku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielona

Marki,mazowieckie

795 000 zł130 m² 6 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Mieszkania bezczynszowe! Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch niezależnych mieszkań w zabudowie szeregowej, zlokalizowana na zamkniętym osiedlu w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

613 000 zł51 m² 11 923,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marki,mazowieckie

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zakupu przestronnego, bezczynszowego segmentu o powierzchni 140 m (+ poddasze ok 40 m2), położonego w centrum Marek, zaledwie 1 km od Ratusza, ul. Wilcza. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Marki,mazowieckie

3 600 zł110 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu połowy domu położonego w podwarszawskich Markach, blisko granicy z Warszawą z oddzielnym niezależnym wejściem. Powierzchnia mieszkania 110m2 na dwóch poziomach Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielona

Marki,mazowieckie

820 000 zł63 m² 12 915,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w Markach o pow. 63,49 m2, usytuowane na parterze segmentu. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (północ - południe) w bardzo dobrym stanie, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

838 000 zł97 m² 8 639,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania w Markach: mieszkanie ma świetny rozkład, okna na 3 strony świata: i poziom - przestronny salon od wschodu z wejściem do.