dowolna

Nieruchomości Marki - Oferty sprzedaży nieruchomości

340 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

340 ogłoszeń

Rynek pierwotny

520 950 zł45,30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: 38,70m2 - 522 450zł - taras 4,66m2 II piętro 38,90m2 - 505 700zł - taras 4,66m2 I piętro 45,30m2 - 520 950zł - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 808 zł70,27 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, antresoli, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 655 zł61,65 m² 11 056,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 150 zł58,65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 193 000 zł2 193 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 2193 m w Markach, ul. Rocha Kowalskiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w doskonałej lokalizacji, w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł251 m² 3 980,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:632 m²

Dom wolnostojący na działce 632 M2 W stanie surowym otwartym - 251m - Marki, ul. Srebrna Cena: 999 000 zł Lokalizacja: marki, ul. Srebrna Powierzchnia całkowita: 251 m Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł128,96 m² 8 142 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2013

0% prowizji od kupującego Dwa mieszkania z jedną klatką schodową. Wykończone oba poziomy. Dwupoziomowe mieszkanie podzielone na dwa niezależne, opomiarowane (woda, prąd, gaz), oddzielnie ogrzewane.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75 m² 12 253,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:110 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach (czarna Struga), w kameralnej zabudowie z 2017 roku. Nasza rekomendacja: nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 120 zł51,26 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

871 002 zł87,98 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, garderoby i trzech balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 984 zł34,96 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł56,63 m² 14 656,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Mieszkanie w Markach | Nowoczesne Mieszkanie | Mieszkanie z Ogródkiem | Mieszkanie z Garażem | 3 Pokoje Marki | Mieszkanie na Sprzedaż | Mieszkanie Marki | Ciche Osiedle | Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 284 zł71,12 m² 12 968 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 926 zł77,84 m² 11 908,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z ogródkiem w kameralnej inwestycji pod Warszawą. Idealne dla osób szukających większej przestrzeni, komfortu i szybkiego dojazdu do miasta. Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

4 817 120 zł4 760 m² 1 012 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy 3 działki o łącznej pow. 4760 m2 położone w Zielonce obok Warszawy. - dojazd do działki z drogi wojewódzkiej 634. - bardzo korzystny plan miejscowy. Media w pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zakup prosto od Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pozimowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł130,50 m² 6 360,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Oferta Dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak Również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł53,52 m² 11 210,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera Bez Prowizji Mieszkanie bezczynszowe 53,52 m2 z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi ul. Szkolna Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku przy ul. Szkolnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł1 356 m² 1 031,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Markach w pobliżu ulicy Leopolda Lisa-Kuli. Powierzchnia 1356 m2. Nieruchomość składa się z sąsiadujących ze sobą 2 działek.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł66,70 m² 10 794,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferta tylko U nas! 3 pokoje | centrum marek Zapraszam do zapoznania się z jednym z przyjemniejszych miejsc do życia w Markach (bliskość Targówka oraz Białołęki - tutaj się.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł130,50 m² 6 360,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dla Ciebie i Twojej Rodziny! Inwestycja deweloperska. Zapraszam do zakupu mieszkania bezczynszowego w kameralnej inwestycji w zielonej części podwarszwskich Marek na Strudze tuż.

Szczegóły ogłoszenia

680 915 zł59,21 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 -pokojowego w kameralnym budynku w Markach. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

810 576 zł69,28 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla Kupującego Brak podatku pcc Rozkładowe i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie na pograniczu Warszawy i Marek. Blok oddany do użytkowania. Mieszkanie gotowe do urządzenia. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

529 074 zł41,01 m² 12 901,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.