dowolna

Mieszkania pod klucz Marki - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

846 000 zł70,58 m² 11 986,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bliskie Marki gotowe mieszkania przy ul. Klucznikowskiej zobacz wirtualny spacer po nieruchomości! - całość Naszego wynagrodzenia pokrywa sprzedający. Bliskie Marki to kameralna, zakończona już.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56,17 m² 11 572,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bliskie Marki - mieszkanie dla Twojej Rodziny! Bez prowizji, bez 2% pcc. Mieszkanie oddane do użytkowania ostatnie Mam przyjemność zaprezentować Państwu ustawne 3 pokojowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

650 000 zł67,03 m² 9 697,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marki, 4 pokoje, 67,03 m2, ogródek + dwa miejsca postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C. Prezentujemy nową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł53,52 m² 12 425,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy komfort apartamentu z zaletami własnego domu? Oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze w nowej inwestycji przy ul. Szkolnej w Markach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

799 812 zł68,36 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Kosynierów budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z 2024 roku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 68,36m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

899 000 zł79,01 m² 11 378,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni użytkowej 79 m. kw. znajdujące się na parterze, składające się z 3 pokoi (w tym jeden z aneksem kuchennym), łazienki, toalety i holu.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł128,80 m² 6 444,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezczynszowe - duże, komfortowe Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie bezczynszowe w Markach o powierzchni 129m2. Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł52,53 m² 12 354,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Istnieje możliwość obejrzenia mieszkań również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Oferta od Dewelopera. . Stan Deweloperski -IV kwartał 2025. Rezerwować.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Marki,mazowieckie

979 000 zł90 m² 10 877,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, pięknie wykończone, komfortowe czteropokojowe mieszkanie z klimatyzacją w Markach, o powierzchni 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

670 000 zł52 m² 12 924,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i klimatyzacją | Marki, ul. Promienna | 51,84 m Na sprzedaż komfortowe, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 51,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

670 000 zł52 m² 12 924,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grażyny

Marki,mazowieckie

1 146 000 zł158 m² 7 239,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dwa niezależne mieszkania o łącznej pow. 145 m w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej części Marek, tuż przy Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grażyny

Marki,mazowieckie

1 146 000 zł158 m² 7 239,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o łącznej pow. 145 m w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej części Marek, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , położone w Markach. Mieszkanie oddane do użytku w 2022 roku, czyste, przytulne i w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

740 000 zł59 m² 12 638,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Panoramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

800 000 zł69 m² 11 611 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3-pokojowe Z dużym balkonem 6,4 m2, ul. Słoneczna, marki Forma prawna: odrębna własność Cena: 800 000 zł Powierzchnia: 68,90 m Budynek: z 2008 r Zapraszam do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

500 000 zł51 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 oddzielne pokoje w Markach | obok Prima Park | balkon | 1 piętro Świetna lokalizacja szybki dojazd do Warszawy. Mieszkanie spełnia oczekiwania osób ceniących wygodę, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

530 000 zł44 m² 12 183,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m z przestronnym balkonem (9 m ), położone na 8., ostatnim piętrze budynku z windą na osiedlu Małachowskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowia

Marki,mazowieckie

515 000 zł51 m² 10 173,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,62 m zlokalizowane w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2025 roku w miejscowości Marki. Cena mieszkania wynosi 515 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

599 000 zł39 m² 15 214,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 39,27 m na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku z cegły- osiedle zmknięte. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni w aneksie oraz łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Marki,mazowieckie

575 000 zł32 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Marki ul. Kościuszki - na granicy Marek z Warszawską Białołęką > stacja metra Kondratowicza 12 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla paczkomaty, żabka, restauracje, mnóstwo sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

879 000 zł95 m² 9 252,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny segment Z ogródkiem 5 pokoi 2 miejsca postojowe marki Lokalizacja: marki, ul. Okólna Powierzchnia: 95 m Ogródek: prywatny z altaną i miejscem na grill Miejsca postojowe: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budowlana

Marki,mazowieckie

1 245 000 zł99 m² 12 607,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wygodne, jasne, przestronne trzystronne mieszkanie na parterze w dynamicznie rozwijających się Markach. Nieruchomość gotowa do zamieszkania, umeblowana, w idealnym stanie, bez potrzeby wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

712 500 zł55 m² 13 023,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Mieszkanie od Dewelopera, wykończone pod klucz. Kuchnia i łazienka w pełni wyposażone i umeblowane. Pokoje do umeblowania. Mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duża

Marki,mazowieckie

628 000 zł59 m² 10 716,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58,60 m , usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2008roku zlokalizowane w Markach - osiedle Horowa Góra. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rysia

Marki,mazowieckie

859 000 zł67 m² 12 820,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż bezczynszowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m z prywatnym ogródkiem o łącznej powierzchni ok. 86 m , położone w segmencie dolnym na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Marki,mazowieckie

599 000 zł32 m² 18 718,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

2 600 zł54 m² 48,35 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, wygodnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 53,78 mkw. usytuowane na 1 piętrze, 8- piętrowego budynku z 2005 roku. Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Marki,mazowieckie

919 000 zł70 m² 13 041 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bezczynszowa nieruchomość w zabudowie segmentowej z dużym ogrodem, altaną i dwoma miejscami parkingowymi gotowa do zamieszkania Na sprzedaż oferuję wyjątkową, nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

545 000 zł44 m² 12 528,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

670 000 zł52 m² 12 924,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

810 000 zł57 m² 14 255,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentuję Państwu rozkładowe mieszkanie ze świeżego rynku wtórnego - rok budowy 2022! Mieszkanie położone jest na parterze budynku dwulokalowego zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu. Oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Marki,mazowieckie

629 000 zł32 m² 19 656,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marki,mazowieckie

645 000 zł48 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 48 m z balkonem, położone na spokojnym osiedlu w Markach. Doskonała propozycja dla singli, par i małych rodzin ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

899 000 zł95 m² 9 463,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny segment Z ogródkiem 5 pokoi 2 miejsca postojowemarki Komfortowe miejsce dla rodziny Gotowe do zamieszkania Nowe budownictwo Lokalizacja: marki, ul. Okólnapowierzchnia: 95 mliczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Środkowa

Marki,mazowieckie

3 350 zł66 m² 50,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, świeżo wykończone, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok. 66 m , położone na poddaszu (2 piętro) w nowym segmencie w Markach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Marki ul. Słoneczna lokalizacja Mieszkanie znajduje się w nowo wybudowanym nowoczesnym budynku, na zamkniętym osiedlu w centrum Marek przy ulicy Słonecznej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

629 000 zł43 m² 14 627,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,81 m z dużym balkonem położone przy ul. Maksymiliana Małachowskiego w Markach. Lokal znajduje się na 4. piętrze z 5.