dowolna

Mieszkania w nowym bloku Marki - Oferty sprzedaży lub najmu

200 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 ogłoszeń

1 390 000 zł140 m² 9 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Zygmuntowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

926 296 zł77,84 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

1 100 000 zł86 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i poddaszem | Marki Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,62 m z dodatkowym poddaszem użytkowym (ponad 50 m),.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł75 m² 11 186,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Nauczycielskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane przy ulicy Długiej w Markach. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny, ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

649 000 zł74 m² 8 770,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% pcc 0% prowizji Mieszkanie 3-pokojowe na parterze na parterze lub II piętrze. Do każdego z mieszkań przewidziane są 2 miejsca parkingowe płatne dodatkowo 40 tys. za dwa miejsca. W przypadku.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł130,50 m² 6 360,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dla Ciebie i Twojej Rodziny! Inwestycja deweloperska. Zapraszam do zakupu mieszkania bezczynszowego w kameralnej inwestycji w zielonej części podwarszwskich Marek na Strudze tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 000 zł64,85 m² 10 979,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,85m2 w cichej okolicy. Mieszkanie składa się z: - aneks kuchenny połączony z pokojem-22,49 - pokój-13,76m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

846 000 zł70,58 m² 11 986,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bliskie Marki gotowe mieszkania przy ul. Klucznikowskiej zobacz wirtualny spacer po nieruchomości! - całość Naszego wynagrodzenia pokrywa sprzedający. Bliskie Marki to kameralna, zakończona już.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł128,80 m² 6 444,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Oferta Dewelopera. . Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. . Piękne duże - 2-poziomowe mieszkanie ok 129.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

898 000 zł109 m² 8 238,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie z tarasem w inwestycji Eko Lake kameralnym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanym w Markach, tuż pod Warszawą. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnej i funkcjonalnej kawalerki położonej przy ul. Słonecznej 3a w Markach. Mieszkanie znajduje się na 8., ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł55 m² 11 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne - 3-pokojowe mieszkanie ok 55 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł132,53 m² 9 960,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w segmencie z wyjątkową przestrzenią i komfortem życia pod Warszawą 132,5 m z balkonem, strychem i wyposażeniem!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

750 000 zł80,55 m² 9 310,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Marki/zieleniec, 4 pokoje, 76,33 m2, duży ogródek + dwa miejsca postojowe ostatnie wolne mieszkanie! budynki oddane do użytkowania oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C.

Szczegóły ogłoszenia

547 302 zł45,15 m² 12 121,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł50,11 m² 11 474,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,11m2 w cichej okolicy. Mieszkanie składa się z: - aneks kuchenny połączony z pokojem-29,35m2 - pokój-11,62m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

988 314 zł79,43 m² 12 442,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

** Brak podatku 2% pcc ** *** 0% prowizji od kupującego w tej inwestycji *** Mam przyjemność zaoferować Państwu 4-pokojowe mieszkanie na parterze z 2 balkonami w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

899 000 zł79,01 m² 11 378,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni użytkowej 79 m. kw. znajdujące się na parterze, składające się z 3 pokoi (w tym jeden z aneksem kuchennym), łazienki, toalety i holu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł129 m² 6 589,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

5-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Wileńskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w szeregowcu nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 129m2 składa się z piętra oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł176,50 m² 5 433,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny segment z ogrodem, garażem i poddaszem do aranżacji w Markach przy ul. Grażyny. Mieszkanie cechuje przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

574 425 zł49,95 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku | Centrum Marek | Bez pcc i prowizji Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,95 mkw., położone na II piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł56,69 m² 12 877,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Pastelowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku. Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

500 175 zł38,05 m² 13 145,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

609 900 zł37,20 m² 16 395,16 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marki | ul. Słoneczna | Inwestycja: osiedle Słoneczna | 7 piętro | piękny widok z okna | 2 pokoje | ponad 37m2 | balkon | szybki dojazd do metra | winda z poziomu garażu | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Ceramicznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł25,50 m² 14 313,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Są mieszkania, które od razu dają poczucie dobrego wyboru - nowoczesne, jasne i gotowe, by urządzić je dokładnie tak, jak się chce. Taka właśnie jest ta kawalerka położona na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

922 000 zł104 m² 8 865,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

5-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Rysia budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w segmencie w zabudowie szeregowej nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 104m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł50,36 m² 9 908,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaję 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 3 pokoju, położone w nowej inwestycji deweloperskiej w Markach. Lokal ma powierzchnię 50,36 m i znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 450 zł38,70 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: 38,70m2 - 522 450zł - taras 4,66m2 II piętro 38,90m2 - 505 700zł - taras 4,66m2 I piętro 45,30m2 - 520 950zł - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł60 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie 59,95m2 z ogrodem 123m2, miejscami parkingowymi, domkiem ogrodowym i przepięknym widokiem na zieloną przestrzeń. Bezczynszowe Media miejskie, kanalizacja miejska. Marki ulica.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł32 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Marki ul. Kościuszki - na granicy Marek z Warszawską Białołęką > stacja metra Kondratowicza 12 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla paczkomaty, żabka, restauracje, mnóstwo sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł74,50 m² 11 798,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Szkolnej na zamkniętym i kameralnym osiedlu. Mieszkanie parterowe z ogródkiem oraz dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł69,90 m² 10 014,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne, trójstronne Mieszkanie gotowe do wprowadzenia Twoja Oaza Spokoju Szukasz miejsca, które łączy funkcjonalność z wyjątkowym komfortem? Prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

531 840 zł44,32 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 -pokojowego w kameralnym budynku w Markach. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł66 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 66 m , wybudowane w 2015 roku, zlokalizowane w Markach przy ul. Szpitalnej 14. Lokal znajduje się na 1. piętrze w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% pcc 0% prowizji Dostępne mieszkanie 3-pokojowe na II piętrze z balkonem dodatkowo płatne 2 miejsca parkingowe w cenie 35 tys. i ogródek ok 60 mkw w cenie 40 tys. Kameralna, niska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 750 zł58,50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 58,5 m mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na II piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym, a jego rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł56,34 m² 11 537,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta Dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł76 m² 9 407,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania 3 ostatnie mieszkania w nowo zrealizowanej inwestycji mieszkaniowej w Markach przy ul. Glinieckiej w otulinie lasu; pozostały ostatnie mieszkania o pow. 76 m2, 4-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł39,97 m² 13 760,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,97 m , położone w miejscowości Marki przy ul. Promiennej 33e, na kameralnym, ogrodzonym osiedlu. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij