dowolna

Mieszkania w nowym bloku Marki - Oferty sprzedaży lub najmu

200 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 ogłoszeń

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

679 000 zł111 m² 6 117,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 111 m , zlokalizowane w kameralnej inwestycji w Marki (dzielnica Pustelnik), przy spokojnej ulicy w otoczeniu nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł52,53 m² 12 354,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Istnieje możliwość obejrzenia mieszkań również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Oferta od Dewelopera. . Stan Deweloperski -IV kwartał 2025. Rezerwować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Marki,mazowieckie

610 765 zł53,11 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty sowia Nowa inwestycja na terenie Marek! 14 lokali mieszkalnych. Od 2 do 3 pokoi. Od 42 m2 do 63 m2. za wynagrodzenie biura! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł55 m² 12 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Bandurskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Mieszkanie już oddane do użytku, umiejscowione jest na kameralnym, ogrodzonym osiedla. Do lokalu przypisane są 2 miejsca parkingowe. Wejście do mieszkania z poziomu parteru. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł54 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Budowa na ukończeniu Super ustawne mieszkanie 54m2 (dwie sypialnie z salonem i aneksem kuchennym. Wszystkie media miejskie: gaz, woda, prąd. Teren zamknięty. Duże ogródki usytuowane od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł53,52 m² 11 210,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera Bez Prowizji Mieszkanie bezczynszowe 53,52 m2 z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi ul. Szkolna Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku przy ul. Szkolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

592 620 zł49,80 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,8 m mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na parterze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym, a jego rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

600 362 zł46,50 m² 12 911,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

703 086 zł58,86 m² 11 945,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł53,52 m² 12 425,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy komfort apartamentu z zaletami własnego domu? Oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze w nowej inwestycji przy ul. Szkolnej w Markach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

[rezerwacja] Na sprzedaż 2 pokojowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, z dwoma balkonami zlokalizowane w Markach przy ul. Długosza. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

830 000 zł130,50 m² 6 360,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem | Marki Struga przy Puszczy Słupeckiej Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 130,5 m z ogródkiem 50 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

799 812 zł68,36 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Kosynierów budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z 2024 roku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 68,36m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

563 584 zł48,48 m² 11 625,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - II kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 000 zł130 m² 6 369,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bezczynszowe 5 pokojowe 130 m2, z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi w cenie. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - 30,00 m2 - Pokój - 11,40 m2 - Pokój - 10,50.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł154 m² 7 467,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Niezwykłe dwupoziomowe funkcjonalne mieszkanie bezczynszowe z urządzonym poddaszem w nowoczesnej stylizacji, o przestronnych wnętrzach czeka na nowego właściciela! Lokalizacja: marki, ul.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65 m² 12 292,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i poddaszem - duże miejsce parkingowe - bliskie Marki Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł50 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Szpitalnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł83,40 m² 9 712,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej przy ulicy Wesołej w Markach. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, funkcjonalności oraz kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 500 zł85,35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży bezczynszowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 85,35 m2, stanowiącego idealne połączenie przestrzeni domu jednorodzinnego z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, rozkładowe mieszkanie w budynku bezczynszowym z 2019 roku w Markach. Umiejscowione na wysokim parterze, jest gotowe do wprowadzenia. Na 70 metrowej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł50,83 m² 14 164,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Promiennej budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 50,83m2. Układ: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł53,52 m² 16 069 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem położone w malowniczych Markach. Brak czynszu! Dwa miejsca postojowe na terenie zamkniętego osiedla przy wejściu do mieszkania w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

650 000 zł67,03 m² 9 697,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marki, 4 pokoje, 67,03 m2, ogródek + dwa miejsca postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C. Prezentujemy nową.

Szczegóły ogłoszenia

536 312 zł44,96 m² 11 928,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł70,72 m² 11 736,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Ząbkowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 492 zł83,08 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, bezczynszowego lokalu o powierzchni 83,08 m2, zlokalizowanego na parterze kameralnego, dwulokalowego budynku. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł71,50 m² 48,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ulicy Długiej w Markach. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny, ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

592 620 zł49,80 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 49,8 mkw. z ogródkiem 62,8 mkw. - kameralne osiedle na granicy Warszawy i Marek (parter) Bez dodatkowych kosztów: 0% pcc | 0% prowizji Termin oddania inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł94,07 m² 7 335 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji ( także bez 2% pcc ), - budowa zakończona Dom tańszy niż mieszkanie!nowoczesne segmenty i super atrakcyjna lokalizacja w ząbkach!indywidualna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Marki,mazowieckie

556 680 zł46,39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty sowia Nowa inwestycja na terenie Marek! 14 lokali mieszkalnych. Od 2 do 3 pokoi. Od 42 m2 do 63 m2. za wynagrodzenie biura! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,70 m² 11 908,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu Marki, ul. Duża Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 58,70 m , położone na podwyższonym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 780 zł63,72 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

590 000 zł50,03 m² 11 792,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Marki, 3 pokoje, 50,03 m2, ogródek + dwa miejsca postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C. Prezentujemy nową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

834 000 zł84 m² 9 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe, z ogrodem I garażem marki / struga Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o całkowitej powierzchni ok. 84 m (wraz z garażem),.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł128,80 m² 6 444,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezczynszowe - duże, komfortowe Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie bezczynszowe w Markach o powierzchni 129m2. Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł61,36 m² 10 088,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na piętrze 61,36 (3 pokojowe + garderoba) z ogródkiem 31m2, 2 miejscami parkingowymi. Wykaz powierzchni mieszkania 61,32m2: - przedsionek na parterze 1,90m2 ze schowkiem pod schodami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł101,45 m² 8 181,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu do sprzedawania 12 segmentów bezczynszowych, o różnych powierzchniach, rozkładach pomieszczeń i cenach: budynek A1 - 101,45m2 ul. Błękitna 24/1 - cena 830tys.zl Budynek A2.

Szczegóły ogłoszenia

584 250 zł38,95 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Na sprzedaż Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w Markach, ul. Promienna 33 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

589 000 zł51,13 m² 11 519,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania nowe 2-pokojowe mieszkanie bezczynszowe. W stanie deweloperskim, do wykończenia. W cenie ogródek oraz miejsce postojowe. W budynku znajduje się 6 mieszkań. Dostępne są.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij