dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Marki - Sprzedaż i najem

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

531 840 zł44,32 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 -pokojowego w kameralnym budynku w Markach. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł66 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 66 m , wybudowane w 2015 roku, zlokalizowane w Markach przy ul. Szpitalnej 14. Lokal znajduje się na 1. piętrze w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł76 m² 9 407,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania 3 ostatnie mieszkania w nowo zrealizowanej inwestycji mieszkaniowej w Markach przy ul. Glinieckiej w otulinie lasu; pozostały ostatnie mieszkania o pow. 76 m2, 4-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 650 zł58,50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: 38,70m2 - 522 450zł - taras 4,66m2 II piętro 38,90m2 - 505 700zł - taras 4,66m2 I piętro 45,30m2 - 520 950zł - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

975 000 zł98,12 m² 9 936,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowy, 4-pokojowy segment o powierzchni 98,12 m , położony w kameralnej inwestycji z 2018 roku w Markach, przy ul. Legionowej - w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

848 000 zł130 m² 6 523,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwa poziomy, miejsca parkingowe, las, autobus mza. Kupujesz od firmy - nie płacisz 2% podatku pcc Przestronne mieszkanie 130,5 m z ogródkiem i dwoma poziomami Marki Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł46,10 m² 12 559,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Promiennej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł54 m² 12 314,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,52 m , zlokalizowane w Markach przy ul. Szkolnej. Mieszkanie jest całkowicie nowe, nigdy niezamieszkałe i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

705 180 zł61,32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 -pokojowego w kameralnym budynku w Markach. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie około 72m2 z 2026r. Marki ul. Michała Wołodyjowskiego, bezczynszowe orzewanie podłogowe nowe i pachnące - opcja 1 - Mieszkanie na poddaszu ( II piętro ) Najem:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

752 995 zł76,33 m² 9 865 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Odkryj idealne połączenie nowoczesnego stylu życia i bliskości natury. Szczegóły oferty: powierzchnia użytkowa: 76,33 m Ogródek: każdy lokal dysponuje ogródkiem o powierzchni od 37 do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

729 999 zł89,91 m² 8 119,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne segmenty w zielonej części Marek Twój wymarzony dom z garażem i ogródkiem Rozpoczęliśmy sprzedaż wyjątkowej inwestycji Markach, która łączy komfort, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Marki,mazowieckie

610 000 zł56,26 m² 10 842,52 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne 2 pokoje 56 m? z dużym balkonem- marki oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 56,26 m2 , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,10 m² 11 908,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna tylko w Pepper House Na sprzedaż w pełni własnościowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m , zlokalizowane w Markach przy ul. Promiennej. Lokal usytuowany jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł67,20 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Tadeusza Rejtana budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1997 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł54 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Budowa na ukończeniu Super ustawne mieszkanie 54m2 (dwie sypialnie z salonem i aneksem kuchennym. Wszystkie media miejskie: gaz, woda, prąd. Teren zamknięty. Duże ogródki usytuowane od strony.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł144 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Leopolda Lisa-Kuli budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł60 m² 12 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Błękitnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

637 650 zł58,50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 mkw. z balkonem, usytuowane na 2. Inwestycja znajduje się w spokojnej części Marek, tuż przy granicy z Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł120,61 m² 6 467,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Nowość! Ekskluzywne Osiedle Bezczynszowych Mini Segmentów Pomarańczowa " Okazja Inwestycyjna! loft dwupoziomowy / mogą powstać dwa oddzielne mieszkania. Mini Segment dwupoziomowy 6 pokojowy - Kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł136 m² 8 014,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na sprzedaż - Marki ul. Wołodyjowskiego / Hetmańska - 136m2 / 2 poziomy podzielone na 2 mieszkania każde po 3 pokoje we speak english gotowe do zamieszkania! Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

590 000 zł44,54 m² 13 246,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż, atrakcyjne, bezczynszowe, zadbane i funkcjonalne mieszkanie (44,54 m2) na parterze z ogródkiem, w jednopiętrowym segmencie z 2018 roku. Atuty nieruchomości: - teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł73,83 m² 8 790,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedaję przestronne mieszkanie 3-pokojowe z możliwością wydzielenia 4 pokoju, położone w nowej inwestycji deweloperskiej w Markach. Lokal ma powierzchnię 73,83 m i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

989 000 zł94,72 m² 10 441,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Segment Środkowy 2-Poziomoy plus poddasze Nowoczesny segment mieszkalny wybudowany w 2015 r., wyróżniający się brakiem części wspólnych z sąsiadami, oddzielną bramą oraz wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane przy ulicy Długiej w Markach. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny, ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w segmencie, zlokalizowane w Markach, na zamkniętym, kameralnym osiedlu. Nieruchomość mieści się w budynku z 2011 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 950 zł45,30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł128,96 m² 8 142 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2013

0% prowizji od kupującego Dwa mieszkania z jedną klatką schodową. Wykończone oba poziomy. Dwupoziomowe mieszkanie podzielone na dwa niezależne, opomiarowane (woda, prąd, gaz), oddzielnie ogrzewane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zakup prosto od Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pozimowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł130,50 m² 6 360,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Oferta Dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak Również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł53,52 m² 11 210,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera Bez Prowizji Mieszkanie bezczynszowe 53,52 m2 z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi ul. Szkolna Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku przy ul. Szkolnej.

Szczegóły ogłoszenia

680 915 zł59,21 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł110,67 m² 8 575,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 110,67 m zlokalizowany w Markach przy ul. Amarantowej. Nieruchomość jest rozłożona na trzech poziomach: na poziomie parteru znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

679 000 zł111 m² 6 117,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 111 m , zlokalizowane w kameralnej inwestycji w Marki (dzielnica Pustelnik), przy spokojnej ulicy w otoczeniu nowej.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł120 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie do wynajęcia w Markach pod Warszawą - piętro w domu jednorodzinnym z oddzielnym wejściem - bez właścicieli. Mieszkanie o powierzchni aż 120 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

505 700 zł38,90 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 mkw. z balkonem, usytuowane na 1 piętrze. Inwestycja znajduje się w spokojnej części Marek, tuż przy granicy z Warszawą-.