dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Marki - Oferty sprzedaży i najmu

91 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

91 ogłoszeń

492 000 zł40,20 m² 12 238,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Jeśli szukasz wygodnego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Marek, te 2 pokoje z balkonem przy ul. Kosynierów będą idealną propozycją. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

1 250 000 zł97,40 m² 12 833,68 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Komfortowe, 2-poziomowe mieszkanie 97 m z tarasem 130 m przy lesie Marki, osiedle Horowa Góra Szukasz miejsca, w którym można poczuć spokój, przestrzeń i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

[rezerwacja] Na sprzedaż 2 pokojowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, z dwoma balkonami zlokalizowane w Markach przy ul. Długosza. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

799 812 zł68,36 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Kosynierów budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z 2024 roku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 68,36m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65 m² 12 292,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i poddaszem - duże miejsce parkingowe - bliskie Marki Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł55 m² 12 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Bandurskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł83,40 m² 10 311,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej przy ulicy Wesołej w Markach. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, funkcjonalności oraz kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

899 000 zł79,01 m² 11 378,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni użytkowej 79 m. kw. znajdujące się na parterze, składające się z 3 pokoi (w tym jeden z aneksem kuchennym), łazienki, toalety i holu.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł53,52 m² 16 069 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem położone w malowniczych Markach. Brak czynszu! Dwa miejsca postojowe na terenie zamkniętego osiedla przy wejściu do mieszkania w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Marki,mazowieckie

949 000 zł104 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,41 m , zlokalizowane na ostatniej kondygnacji kameralnego budynku przy ul. Tadeusza Kościuszki w graniczących z Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

865 000 zł103 m² 8 398,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Inwestycyjny hit: przy ul. Dmowskiego w Markach! Szukasz nieruchomości, która od pierwszego dnia będzie na siebie zarabiać? A może chcesz mieszkać w mieszkaniu, a dwa mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Marki,mazowieckie

979 000 zł90 m² 10 877,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, pięknie wykończone, komfortowe czteropokojowe mieszkanie z klimatyzacją w Markach, o powierzchni 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

835 000 zł97 m² 8 608 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania w Markach: mieszkanie ma świetny rozkład, okna na 3 strony świata: i poziom - przestronny salon od wschodu z wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje - 50 m - Marki Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Małachowskiego w Markach. To doskonała propozycja dla pary, singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

670 000 zł52 m² 12 924,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i klimatyzacją | Marki, ul. Promienna | 51,84 m Na sprzedaż komfortowe, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 51,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

670 000 zł52 m² 12 924,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pałacowa

Marki,mazowieckie

950 000 zł76 m² 12 582,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie położone tuż przy granicy Warszawy, przy ul. Pałacowej w Markach, przy drodze ekspresowej S8 i centrum handlowym M1. - to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grażyny

Marki,mazowieckie

1 146 000 zł158 m² 7 239,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dwa niezależne mieszkania o łącznej pow. 145 m w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej części Marek, tuż przy Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grażyny

Marki,mazowieckie

1 146 000 zł158 m² 7 239,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o łącznej pow. 145 m w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej części Marek, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wesoła

Marki,mazowieckie

949 000 zł83 m² 11 378,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

683 000 zł55 m² 12 418,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Firma Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania z ogródkiem, zlokalizowanego w Markach, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marki,mazowieckie

733 787 zł74 m² 9 880 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Chcesz mieć balkon i ogródek, a nie chcesz mieszkać na parterze ? To mieszkanie jest dla Ciebie! Do sprzedania ekskluzywna, nowa inwestycja na osiedlu Cherry. 10 mieszkań na osiedlu w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża

Marki,mazowieckie

699 000 zł59 m² 11 908 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu Marki, ul. Duża Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 58,70 m , położone na podwyższonym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Długa

Marki,mazowieckie

1 090 000 zł137 m² 7 956,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 137 m , zlokalizowaną w Markach przy ul. Długiej. Jest to idealna propozycja inwestycyjna lub doskonałe rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

260 000 zł25 m² 10 358,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z możliwością zrobienia antresoli. Świetna lokalizacja - blisko ul. Piłsudskiego - vis-a-vis Prima Parku. Mieszkanie w nowym budownictwie, budowa zakończona w 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Marki,mazowieckie

2 950 zł35 m² 83,81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Spokój w mieście Marzysz o spokojnym życiu z dala od zgiełku dużego miasta, ale cenisz sobie łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury? Szukasz funkcjonalnego mieszkania dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

1 100 000 zł86 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem | 85,62 m + poddasze ok. 50 m | 4 pokoje | Marki Struga | bez czynszu Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 85,62 m z dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża

Marki,mazowieckie

829 999 zł77 m² 10 737,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77,3 m , położone w zielonej i spokojnej części Marek przy ul. Dużej. Mieszkanie znajduje się na 3., ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

740 000 zł59 m² 12 638,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Panoramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

839 000 zł116 m² 7 245,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem w Markach. Oferujemy komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 115 m , z ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Marki,mazowieckie

565 000 zł50 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Wyobraź sobie mieszkanie w któym budzisz się w ciszy, a za oknem masz widok na spokojną,zieloną okolicę, jednocześnie będąc zaledwie kilka minut od Warszawy. To 50 m przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wesoła

Marki,mazowieckie

899 000 zł74 m² 12 145,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Są takie miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Gdzie poranek zaczyna się kawą na balkonie, a kończy spacerem wśród drzew. I choć adres mówi Marki, to do granicy Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

659 000 zł59 m² 11 169,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym budynku w Markach przy ul. Legionowej. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

800 000 zł69 m² 11 611 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3-pokojowe Z dużym balkonem 6,4 m2, ul. Słoneczna, marki Forma prawna: odrębna własność Cena: 800 000 zł Powierzchnia: 68,90 m Budynek: z 2008 r Zapraszam do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

500 000 zł51 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 oddzielne pokoje w Markach | obok Prima Park | balkon | 1 piętro Świetna lokalizacja szybki dojazd do Warszawy. Mieszkanie spełnia oczekiwania osób ceniących wygodę, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

530 000 zł44 m² 12 183,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m z przestronnym balkonem (9 m ), położone na 8., ostatnim piętrze budynku z windą na osiedlu Małachowskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Marki,mazowieckie

467 000 zł49 m² 9 491,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,2 m , zlokalizowane przy ul. Rejtana w podwarszawskich Markach. Idealna propozycja dla pary, singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

599 000 zł39 m² 15 214,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 39,27 m na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku z cegły- osiedle zmknięte. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni w aneksie oraz łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Marki,mazowieckie

575 000 zł32 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Marki ul. Kościuszki - na granicy Marek z Warszawską Białołęką > stacja metra Kondratowicza 12 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla paczkomaty, żabka, restauracje, mnóstwo sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

879 000 zł95 m² 9 252,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny segment Z ogródkiem 5 pokoi 2 miejsca postojowe marki Lokalizacja: marki, ul. Okólna Powierzchnia: 95 m Ogródek: prywatny z altaną i miejscem na grill Miejsca postojowe: 2.