dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Marki - Oferty sprzedaży i najmu

91 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

91 ogłoszeń

365 000 zł25,50 m² 14 313,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Są mieszkania, które od razu dają poczucie dobrego wyboru - nowoczesne, jasne i gotowe, by urządzić je dokładnie tak, jak się chce. Taka właśnie jest ta kawalerka położona na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

922 000 zł104 m² 8 865,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

5-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Rysia budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w segmencie w zabudowie szeregowej nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 104m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł60 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie 59,95m2 z ogrodem 123m2, miejscami parkingowymi, domkiem ogrodowym i przepięknym widokiem na zieloną przestrzeń. Bezczynszowe Media miejskie, kanalizacja miejska. Marki ulica.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł32 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Marki ul. Kościuszki - na granicy Marek z Warszawską Białołęką > stacja metra Kondratowicza 12 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla paczkomaty, żabka, restauracje, mnóstwo sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

879 000 zł74,50 m² 11 798,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Szkolnej na zamkniętym i kameralnym osiedlu. Mieszkanie parterowe z ogródkiem oraz dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł69,90 m² 10 014,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne, trójstronne Mieszkanie gotowe do wprowadzenia Twoja Oaza Spokoju Szukasz miejsca, które łączy funkcjonalność z wyjątkowym komfortem? Prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł39,97 m² 13 760,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,97 m , położone w miejscowości Marki przy ul. Promiennej 33e, na kameralnym, ogrodzonym osiedlu. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł67 m² 9 985,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie W markach przestrzeń, cisza I potencjał Szukasz mieszkania, które daje poczucie domu jednorodzinnego, a jednocześnie zapewnia wygodę miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł98,12 m² 9 936,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowy, 4-pokojowy segment o powierzchni 98,12 m , położony w kameralnej inwestycji z 2018 roku w Markach, przy ul. Legionowej - w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł76,40 m² 10 471 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie z ogródkiem! Brak czynszu! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 76,4 m, usytuowanego na parterze domku wielorodzinnego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł46,10 m² 12 559,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Promiennej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł86 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Okólnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku. Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł54 m² 12 314,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,52 m , zlokalizowane w Markach przy ul. Szkolnej. Mieszkanie jest całkowicie nowe, nigdy niezamieszkałe i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Marki,mazowieckie

610 000 zł56,26 m² 10 842,52 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne 2 pokoje 56 m? z dużym balkonem- marki oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 56,26 m2 , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,10 m² 11 908,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna tylko w Pepper House Na sprzedaż w pełni własnościowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m , zlokalizowane w Markach przy ul. Promiennej. Lokal usytuowany jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł67,20 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Tadeusza Rejtana budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1997 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł144 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Leopolda Lisa-Kuli budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł60 m² 12 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Błękitnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł136 m² 8 014,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na sprzedaż - Marki ul. Wołodyjowskiego / Hetmańska - 136m2 / 2 poziomy podzielone na 2 mieszkania każde po 3 pokoje we speak english gotowe do zamieszkania! Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

590 000 zł44,54 m² 13 246,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż, atrakcyjne, bezczynszowe, zadbane i funkcjonalne mieszkanie (44,54 m2) na parterze z ogródkiem, w jednopiętrowym segmencie z 2018 roku. Atuty nieruchomości: - teren.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

989 000 zł94,72 m² 10 441,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Segment Środkowy 2-Poziomoy plus poddasze Nowoczesny segment mieszkalny wybudowany w 2015 r., wyróżniający się brakiem części wspólnych z sąsiadami, oddzielną bramą oraz wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w segmencie, zlokalizowane w Markach, na zamkniętym, kameralnym osiedlu. Nieruchomość mieści się w budynku z 2011 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł128,96 m² 8 142 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2013

0% prowizji od kupującego Dwa mieszkania z jedną klatką schodową. Wykończone oba poziomy. Dwupoziomowe mieszkanie podzielone na dwa niezależne, opomiarowane (woda, prąd, gaz), oddzielnie ogrzewane.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł56,63 m² 14 656,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Mieszkanie w Markach | Nowoczesne Mieszkanie | Mieszkanie z Ogródkiem | Mieszkanie z Garażem | 3 Pokoje Marki | Mieszkanie na Sprzedaż | Mieszkanie Marki | Ciche Osiedle | Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł66,70 m² 10 794,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferta tylko U nas! 3 pokoje | centrum marek Zapraszam do zapoznania się z jednym z przyjemniejszych miejsc do życia w Markach (bliskość Targówka oraz Białołęki - tutaj się.

Szczegóły ogłoszenia

810 576 zł69,28 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla Kupującego Brak podatku pcc Rozkładowe i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie na pograniczu Warszawy i Marek. Blok oddany do użytkowania. Mieszkanie gotowe do urządzenia. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł154,60 m² 4 715,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Marki | ul. Długa | 4 pokoje | Mieszkanie z ogrodem | Mieszkanie deweloperskie | Mieszkanie bezczynszowe | Nowe budownictwo | Mieszkanie z 2 miejscami parkingowymi | Mieszkanie dwupoziomowe na.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł110,67 m² 8 575,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 110,67 m zlokalizowany w Markach przy ul. Amarantowej. Nieruchomość jest rozłożona na trzech poziomach: na poziomie parteru znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

679 000 zł111 m² 6 117,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 111 m , zlokalizowane w kameralnej inwestycji w Marki (dzielnica Pustelnik), przy spokojnej ulicy w otoczeniu nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

970 000 zł100 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż niepowtarzalny, dwupoziomowy loft o powierzchni ok. 100 m , położony w spokojnej części Marek, zaledwie 1,5 km od granicy Warszawy. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością prezentuję czteropokojowe, trójstronne, ciche mieszkanie o powierzchni 60 mkw. Do mieszkania przynależy duży balkon ok. 7 mkw, a także powierzchnia ponad 40 mkw na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Długa

Marki,mazowieckie

1 090 000 zł137 m² 7 956,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 137 m , zlokalizowaną w Markach przy ul. Długiej. Jest to idealna propozycja inwestycyjna lub doskonałe rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł90 m² 10 877,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Okólnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł158,29 m² 6 886 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe dwupoziomowe mieszkanie o łącznej pow. 145 m w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej części Marek.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł136 m² 8 080,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Unikatowe mieszkanie w segmencie na górnym piętrze z ogrodem i potencjałem na 6 pokoi - Marki, przy samej Puszczy Szukasz nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł91 m² 15 329,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Kosynierów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

679 000 zł111 m² 6 117,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera kupujacy nie płaci prowizji ani pcc Mieszkanie 5- pokojowe dwupoziomowe, położone w niskich segmentach. Każde mieszkanie z osobnym wejściem z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł59 m² 11 016,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Markach, przy ulicy Dużej 5. Powierzchnia nieruchomości wynosi 59 m2. Mieszkanie posiada 2 pokoje, oddzielną widna.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł46,54 m² 13 966,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 46 m | Marki - Osiedle Promienna III | wysoki standard | duży balkon | garaż I komórka lokatorska Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł31,08 m² 18 468,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem 32 m - Marki, ul. Kościuszki (na granicy z Warszawą) Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,70 m² 11 908,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu Marki, ul. Duża Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 58,70 m , położone na podwyższonym parterze.