dowolna

Mieszkania Marki – oferty mieszkań na Mazowszu

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

574 425 zł49,95 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku | Centrum Marek | Bez pcc i prowizji Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,95 mkw., położone na II piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 120 zł51,26 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

871 002 zł87,98 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, garderoby i trzech balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 984 zł34,96 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

730 000 zł56,69 m² 12 877,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Pastelowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku. Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

500 175 zł38,05 m² 13 145,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

609 900 zł37,20 m² 16 395,16 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marki | ul. Słoneczna | Inwestycja: osiedle Słoneczna | 7 piętro | piękny widok z okna | 2 pokoje | ponad 37m2 | balkon | szybki dojazd do metra | winda z poziomu garażu | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Ceramicznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł25,50 m² 14 313,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Są mieszkania, które od razu dają poczucie dobrego wyboru - nowoczesne, jasne i gotowe, by urządzić je dokładnie tak, jak się chce. Taka właśnie jest ta kawalerka położona na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

922 000 zł104 m² 8 865,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

5-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Rysia budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w segmencie w zabudowie szeregowej nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 104m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł50,36 m² 9 908,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaję 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 3 pokoju, położone w nowej inwestycji deweloperskiej w Markach. Lokal ma powierzchnię 50,36 m i znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 450 zł38,70 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: 38,70m2 - 522 450zł - taras 4,66m2 II piętro 38,90m2 - 505 700zł - taras 4,66m2 I piętro 45,30m2 - 520 950zł - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł60 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie 59,95m2 z ogrodem 123m2, miejscami parkingowymi, domkiem ogrodowym i przepięknym widokiem na zieloną przestrzeń. Bezczynszowe Media miejskie, kanalizacja miejska. Marki ulica.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł32 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Marki ul. Kościuszki - na granicy Marek z Warszawską Białołęką > stacja metra Kondratowicza 12 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla paczkomaty, żabka, restauracje, mnóstwo sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł74,50 m² 11 798,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Szkolnej na zamkniętym i kameralnym osiedlu. Mieszkanie parterowe z ogródkiem oraz dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł69,90 m² 10 014,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne, trójstronne Mieszkanie gotowe do wprowadzenia Twoja Oaza Spokoju Szukasz miejsca, które łączy funkcjonalność z wyjątkowym komfortem? Prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

531 840 zł44,32 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 -pokojowego w kameralnym budynku w Markach. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł66 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 66 m , wybudowane w 2015 roku, zlokalizowane w Markach przy ul. Szpitalnej 14. Lokal znajduje się na 1. piętrze w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% pcc 0% prowizji Dostępne mieszkanie 3-pokojowe na II piętrze z balkonem dodatkowo płatne 2 miejsca parkingowe w cenie 35 tys. i ogródek ok 60 mkw w cenie 40 tys. Kameralna, niska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 750 zł58,50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 58,5 m mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na II piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym, a jego rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł56,34 m² 11 537,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta Dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł76 m² 9 407,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania 3 ostatnie mieszkania w nowo zrealizowanej inwestycji mieszkaniowej w Markach przy ul. Glinieckiej w otulinie lasu; pozostały ostatnie mieszkania o pow. 76 m2, 4-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł39,97 m² 13 760,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,97 m , położone w miejscowości Marki przy ul. Promiennej 33e, na kameralnym, ogrodzonym osiedlu. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 650 zł58,50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł67 m² 9 985,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie W markach przestrzeń, cisza I potencjał Szukasz mieszkania, które daje poczucie domu jednorodzinnego, a jednocześnie zapewnia wygodę miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł98,12 m² 9 936,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowy, 4-pokojowy segment o powierzchni 98,12 m , położony w kameralnej inwestycji z 2018 roku w Markach, przy ul. Legionowej - w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

848 000 zł130 m² 6 523,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwa poziomy, miejsca parkingowe, las, autobus mza. Kupujesz od firmy - nie płacisz 2% podatku pcc Przestronne mieszkanie 130,5 m z ogródkiem i dwoma poziomami Marki Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

699 000 zł83,55 m² 8 366,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marki, 4 pokoje, 83,55 m2 z garażem, o gródek + miejsce postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

848 000 zł130,50 m² 6 498,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Brak pcc Brak prowizji Oferuję Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 130m2 zlokalizowane w kameralnej inwestycji w Markach. Lokal mieści się na piętrze i poddaszu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

712 500 zł54,71 m² 13 023,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Mieszkanie od Dewelopera, wykończone pod klucz. Kuchnia i łazienka w pełni wyposażone i umeblowane. Pokoje do umeblowania. Mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł128,96 m² 8 142 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2013

0% prowizji od kupującego Dwa mieszkania z jedną klatką schodową. Wykończone oba poziomy. Dwupoziomowe mieszkanie podzielone na dwa niezależne, opomiarowane (woda, prąd, gaz), oddzielnie ogrzewane.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł76,40 m² 10 471 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie z ogródkiem! Brak czynszu! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 76,4 m, usytuowanego na parterze domku wielorodzinnego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

970 000 zł100 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż niepowtarzalny, dwupoziomowy loft o powierzchni ok. 100 m , położony w spokojnej części Marek, zaledwie 1,5 km od granicy Warszawy. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł46,10 m² 12 559,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Promiennej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł86 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Okólnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku. Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł111,06 m² 6 293,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna oferta! bez pcc i prowizji Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal mieszkalny dwupoziomowy zlokalizowany na piętrze i poddaszu o powierzchni 111,06m2. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,10 m² 11 908,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna tylko w Pepper House Na sprzedaż w pełni własnościowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m , zlokalizowane w Markach przy ul. Promiennej. Lokal usytuowany jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł54 m² 12 314,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,52 m , zlokalizowane w Markach przy ul. Szkolnej. Mieszkanie jest całkowicie nowe, nigdy niezamieszkałe i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w Markach. Mieszkanie oddane do użytku w 2022 roku, czyste, przytulne i w pełni umeblowane. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł40,20 m² 12 238,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Jeśli szukasz wygodnego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Marek, te 2 pokoje z balkonem przy ul. Kosynierów będą idealną propozycją. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

1 183 000 zł144,30 m² 8 198,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 144,3 z ogrodem o wielkości 237 m2 w inwestycji Eko Lake kameralnym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanym.